Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
September 2022
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
   1
Tartu neljapäevak Tartumaa TSKPärnumaa neljapäevak SillaTallinna Neljapäevak Vääna-Jõesuu
2
3
Ilves GP 2022 Soontaga
4
Ilves GP 2022Soontaga
5
Linnaorienteerumine Siili
6
Põlva 23. teisipäevak PokumaaJärvamaa teisipäevak Mustla-NõmmeTallinna 23. teisipäevak Glehni park
7
Rapla päevak MärjamaaVõrumaa kolmapäevak HaanjaLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud LinnamäeLääne-Virumaa 13. kolmapäevak Vohnja
8
Pärnumaa neljapäevak KoongaTallinna Neljapäevak SakuTartu neljapäevak PurtsiSaaremaa neljapäevak Orissaare
9
10
Eesti MV OJ tavarada Põlula
11
EMV noorte- ja veteranide teateorienteerumine Põlula
12
Linnaorienteerumine Järve terviserada
13
Põlva 24. teisipäevak Aarna-HatikuTallinna 24. teisipäevak Tallinn Vanalinn
14
Võrumaa kolmapäevak KohandupaluLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud PiirsaluLääne-Virumaa 14. kolmapäevak VõsuViljandimaa orienteerumispäevak Holstre-PolliNarva kolmapäevak Narva Kreenholm (sprint)
15
Setomaa orienteerumispäevak ObinitsaTallinna Neljapäevak HarkuTartu neljapäevak Vana-OtepääMTBO WC, WMMTBO Targovishte, BulgaariaSaaremaa neljapäevak ValjalaPärnumaa neljapäevak Tori
16
MTBO WC, WMMTBOTargovishte, Bulgaaria
17
Eesti MV OJ pikk rada Liiva-KükaSH Pööripäeva rogain NarvaMTBO WC, WMMTBOTargovishte, Bulgaaria
18
MTBO WC, WMMTBOTargovishte, Bulgaaria
19
Linnaorienteerumine Tondiraba
20
Põlva 25. teisipäevak Piigaste-Poka
21
Lääne-Virumaa 15. kolmapäevak RakvereLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud UuemõisaVõrumaa kolmapäevak Paidra
22
Tartu neljapäevak Apteekri metsPärnumaa neljapäevak VallikäärTallinna Neljapäevak Botaanikaaed
23
Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumine Valgehobusemäe
24
Be Active Night (EOK Spordinädal) Tallinna VanalinnMagaziin Orienteering Games Voose
25
Magaziin Orienteering GamesVoose
26
Linnaorienteerumine Luite
27
28
Rapla päevak RaplaLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud Haapsalu vanalinnVõrumaa kolmapäevak Palomõtsa
29
Setomaa orienteerumispäevak LutepääPärnumaa neljapäevak Niidupark
30
Saaremaa päevak (ÖINE) Kuressaare
  
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind