Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988110.059115.97111.88109.66106.71106.02
2Lauri SILD1990102.8614108.02105.39103.4999.1598.27
3Kenny KIVIKAS199199.528105.37103.36101.6695.0292.21
4Kristo HEINMANN198997.3520101.9496.7096.6396.1195.36
5Ats SõNAJALG199095.2425103.88100.8090.7090.5990.22
6Sergei RJABõSHKIN199293.2512103.85102.9394.6685.2779.56
7Jaagup TRUUSALU198892.151698.6192.9791.7989.9287.47
8Uku-Laur TALI199284.901894.9588.8382.2780.6677.77
9Sander VAHER198584.63592.8890.8982.1080.9976.29
10Reigo TEERVALT199483.931089.0489.0282.4780.7478.36
11Timmo TAMMEMäE198483.541189.0784.8783.9083.5976.26
12Kaarel VESILIND200082.021886.3882.2882.0781.1078.29
13Tõnis LAUGESAAR199481.211085.2482.7980.5579.0378.42
14Markus PUUSEPP198680.33783.3782.4779.1078.3578.35
15Juho WESTERLUND198979.11786.4384.4382.9471.7270.04
16Kaarel Hendrik ZERNANT199876.70987.9381.6579.2072.4862.24
17Lauri TAMMEMäE198873.13888.8073.7669.5867.8265.68
18Hando ALLMANN200172.822586.6573.8971.1666.2566.17
19Rain EENSAAR197472.751677.7977.7270.7869.5167.94
20Alar KUME199072.302777.1673.4472.9770.8867.03
21Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
22Andreas KRAAS197871.601977.1576.3570.0268.8365.67
23Lauri MALSROOS198671.56588.9672.5068.0364.7563.57
24Martin SIMPSON198771.45488.5482.8380.7465.43
25Reimo LIIV199470.972776.4173.6370.7967.0966.91
26Oliver KüTT199870.931678.1477.8468.1766.8363.65
27Kustu KüNNAPAS200170.102882.6469.1466.8566.7765.12
28Raiko MARRANDI200169.542984.7266.2365.8965.5265.34
29Raido MITT199169.14192.19
30Andres SAETALU199568.71978.9569.6567.7065.0062.26
31Marek KARM199068.661175.5875.5765.8763.7962.48
32Jürgen JOONAS200368.222370.7270.1568.6567.6163.95
33Heino OLLIN199667.66286.1183.03
34Kiur Erik EENSAAR199967.141575.8274.8465.9760.9858.07
35Raido LAIDLA198665.91873.9567.7864.9761.9760.90
36Sander PRITSIK200164.451278.8966.0961.6158.6457.03
37Vjatseslav SAFONOV200264.023172.2663.7763.0261.0160.06
38Priit RANDMAN198963.64668.2064.5962.8162.6959.90
39Olle KäRNER197763.60573.1468.8564.1956.9554.87
40Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
41Siim KLAIS198662.77868.4867.0262.6660.8754.84
42Andres RõõM199962.75682.9378.6552.5751.2648.32
43Ain FJODOROV197261.412064.1762.1860.9060.0159.77
44Randy KORB197161.311964.8064.2859.8459.5658.05
45Alar ABRAM197261.031064.9660.6260.6160.1358.83
46Mihkel MAHLA200360.772663.0461.6061.2160.3957.61
47Marek NõMM197960.571467.8963.0359.1556.6956.11
48Jaan VIIRMANN200260.191677.5660.2756.9356.0750.10
49Rasmus KRUUSA200059.762173.4161.6755.7554.3553.62
50Kevin HALLOP199759.70376.0275.6059.10
51Tiit TäHNAS198059.43765.8964.2157.4355.1654.47
52Mati TIIT197159.38563.2563.1461.7554.5254.24
53Raivo REIMAN196959.331662.0860.9058.8657.7957.00
54Kaido HALLIK197359.261763.7358.9557.9357.8657.84
55Andrei NIKITIN196859.072661.1760.9458.1557.7857.31
56Jonatan KARJUS199159.07486.2573.3569.7133.21
57Mehis MURU198958.76670.4562.6354.2353.4853.01
58Arti ALBERT198058.38762.6760.6158.2555.5054.89
59Olle Ilmar JAAMA200458.361663.6261.9457.8054.6353.79
60Aares FJODOROV198057.853060.0759.0157.2957.1255.74
61Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
62Silver EENSAAR197857.69570.5265.1360.0246.9445.85
63Renno MERENäKK200557.633466.4456.1155.6655.0854.88
64Mati MäGI197856.971966.7559.7855.6553.7248.93
65Hannes POOLAMETS199456.63960.4360.1556.6556.2249.71
66Tiit TALI196056.441459.1057.7157.1154.5453.76
67Sander NAHKOR198855.971669.7657.5051.5950.8250.20
68Mati KORROL197355.912759.3455.6955.3254.6754.55
69Timo PALO197955.871559.9258.2454.2754.1452.76
70Mart KOPPEL196955.822857.3556.4955.8855.1254.28
71Heiti HALLIKMA197055.73860.4857.6255.0253.0252.51
72Kaido NURJA196955.652259.2756.2855.3354.3453.05
73Dmitri SHVED197055.491657.2355.8855.1454.6254.56
74Alar VIITMAA197055.38759.6455.1354.9154.7952.41
75Rainer KRAVETS200055.20470.1563.7357.9953.45
76Ossi PRIKS200555.192956.4355.8855.6654.1453.84
77Mart KüLVIK196055.032359.3356.9454.3652.3352.21
78Maido KALJUR196054.803057.9856.6353.6453.4852.25
79Kaarel KALLAS198254.661657.1055.4454.3753.6452.74
80Risto RANDMA197754.531663.9355.7753.4251.9747.54
81Anti SULAVEE198354.34760.6155.9155.0450.0950.04
82Paavo RõIGAS196954.321755.4555.2154.9953.2852.68
83Janek KäHR198354.302156.1555.9455.7352.7450.95
84Samuel KOLSAR200354.222657.5955.3753.5053.0551.60
85Kaupo JäRVE197454.113255.1754.6854.4654.1852.05
86Neeme LOORITS196854.01861.3959.0252.9449.4947.23
87Andres TALVER196054.012156.6255.3253.4352.8051.86
88Raio PIIROJA197953.911260.7654.3352.5552.0649.83
89Tõnu LILLELAID198053.792654.5853.6753.6553.5253.51
90Antti ROOSE196453.661854.3553.9553.7753.7252.53
91Sander MIRME198153.641255.3654.4153.9452.4652.05
92Chris Marcus KRAHV200553.422657.6056.5254.6849.2349.08
93Priit PääSLANE196753.311054.4453.6953.6853.0151.71
94Oliver ANNUS200353.232063.2759.0554.0846.2243.54
95Martin KAUP197552.891954.5154.0552.3152.1151.46
96Indrek ÜMARIK196552.86558.0256.7353.9148.0947.53
97Kuno ROOBA197252.741855.2555.2551.3951.1150.71
98Meelis MERENäKK197452.732854.2853.7752.1951.7851.62
99Toomas MAST196452.551455.7453.1552.2250.8950.76
100Tarmo KLAAR197452.543653.4452.8952.7452.4851.17
101Tanel KANNEL197352.54857.3553.2053.1851.9846.97
102Lauri RUBERG198752.351259.4556.6250.5647.7847.34
103Dag AINSOO197752.23557.0655.7352.0251.6144.75
104Tõnis PIIRISILD197352.02854.6754.4151.9751.0248.04
105Kaljo JULGE195751.962153.8951.9851.4851.3151.13
106Inno LING196551.651961.6151.3450.2548.2546.79
107Mairo KIRSS198051.32560.0359.5048.0047.4741.60
108Raul KUDRE197051.23855.7452.5050.2049.6848.04
109Emil EENSAAR200450.811763.2254.8249.6844.0842.27
110Eduard PUKKONEN196050.681655.0453.4050.6048.2346.12
111Vladimir SAVINOV196450.411456.8150.0649.7148.1147.37
112Ülo VIRU196450.211853.6752.0551.3547.1846.79
113Danilo PIHT197250.021754.4651.4549.7248.0046.49
114Meelis MäLTER197549.75851.6851.0049.6448.3748.08
115Madis OSJAMETS198149.611156.7649.4449.3448.6143.88
116Taivo TALI196649.442157.2552.8750.3843.8642.85
117Mihkel JäRVEOJA198649.30261.6761.59
118Priit TALU197249.301353.4849.2749.0248.2846.46
119Nansen PALO200549.012452.0250.5348.4748.0146.02
120Meelis ZIMMERMANN196849.001855.0049.6746.9246.8946.53
121Mati PREITOF196049.002552.6751.3948.0547.1445.74
122Lauri BEILMANN197648.911554.8549.5448.0346.1945.93
123Karmo TISLER200348.792154.8850.5349.9244.9043.72
124Tõnu ILVES196348.571052.0451.6648.7645.3445.06
125Martin AUNIN197148.231950.6950.1549.4445.6745.22
126Ragnar KRANBERG200248.211551.3350.4849.9546.6842.59
127Sander ANNUS197347.741554.4652.1345.1344.8142.15
128Ilmar UDAM197347.72654.2453.9652.8248.9728.62
129Mihkel NAHKUR195947.572552.4448.7346.4645.1645.07
130Tarmo SIIMSAARE198147.54363.4752.4551.88
131Indrek LILLSOO197347.511249.4949.1847.6446.1245.11
132Rimmo RõõM199647.48375.2455.3436.99
133Kurmet KUTTI200547.402852.6649.9245.2744.6444.53
134Sander LINNUS199147.39475.3565.4541.3128.53
135Erki KRIKS197647.351849.9248.4747.0745.9945.32
136August JAKOBSON200647.312950.8849.1547.6845.1543.69
137Jaanus REHA195947.231152.1951.1948.4342.9641.36
138Lauri OLLI197247.211251.4249.8848.0244.5342.21
139Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
140Mairolt KAKKO196847.031752.9749.1947.3143.4542.21
141Urmas SULAOJA196347.021548.5047.4547.2746.9544.95
142Bert Joosep PANKER200647.003149.2649.0147.5345.1044.10
143Indrek KAROLIN197346.761249.6848.4347.1747.0441.48
144Arthur RAICHMANN197246.741150.9450.5445.6043.6142.99
145Veiko HINTSOV196946.721148.5047.8246.8345.3445.09
146Taivo TIMMUSK198346.601048.0948.0747.2944.8044.73
147Markus KALJUR200646.593649.2347.3546.1345.8344.39
148Raul KANGUR197046.381254.9251.1043.1841.5341.15
149Allar PADARI196846.301848.1747.9546.2145.0844.11
150Vallo VAHER197646.281552.9845.6645.5544.5142.70
151Andrus RäMMANN196046.061248.5046.9546.5444.9243.41
152Andre NõMM197445.99458.4152.5751.2142.23
153Andres LAUBA197745.97951.6846.9845.4443.0542.69
154Margus KLEMENTSOV197245.96948.9448.7346.6842.7542.69
155Lauri TARLAP197545.692348.8346.6545.8245.1741.99
156Marko KüLAOTS197845.491446.9146.3544.9744.7444.48
157Artur SOO200345.491851.0548.7447.0044.5536.09
158Vladislav PAHHOMENKOV197145.452647.6346.8145.1544.3643.28
159Oliver IMMATO198645.14453.1252.6351.5943.28
160Arvo KIVIKAS195044.291946.6644.8744.6243.5841.73
161Rain LILLSOO197044.28751.3946.3544.4239.6639.57
162Jüri ROKKO195344.052845.9444.7544.7043.1941.65
163Raivo ERIK196843.611444.7944.1443.8743.2841.98
164Rein KRIKS195143.512446.6043.8243.4342.6941.00
165Priit ÖVERUS196643.27951.5145.1141.9240.3437.46
166Tõnu TäNAV196343.26650.9945.6042.3841.4435.91
167Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
168Kalmer KOOSAPOEG197242.781550.7544.0239.9339.9039.30
169Riho MäNNI195142.741544.1043.8043.5542.9339.30
170Tiit TATTER194842.661443.7643.3643.0641.7841.36
171Aivar MEINDOK196242.581348.6344.8940.6039.4939.29
172Aleksander PRITSIK196242.561448.5148.0439.7039.6436.92
173Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
174Indrek REITSAK197742.55857.7846.9744.3939.6323.96
175Rene POST199242.52156.69
176Enn JAAMA196942.41550.4250.1649.9634.3227.21
177Timo KUDRE200542.271548.0542.6441.8939.4339.34
178Tarvo AVASTE196942.20352.0550.1146.77
179Kristjan KARABELNIK198141.50451.4146.2445.7940.99
180Toomas MARRANDI197941.43350.8348.8946.52
181Rein UNT194941.131142.3641.7940.9140.4440.14
182Tauno TIIRATS199141.06464.7550.6734.4832.60
183Matti BETLEM196041.001544.9742.9441.4738.8736.74
184Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
185Tanel ESTA197740.852245.2541.3740.2139.3838.02
186Kaur KASE198740.79154.39
187Raul LAAS195940.511749.1842.6738.3436.8435.52
188Rain VELLERIND196540.371444.1542.4041.1140.5933.60
189Aleksandr SHVED199240.31562.4252.4535.3930.3220.99
190Taavi TAMBUR198340.31564.3749.2741.6831.8214.40
191Jaan-Erik PRIKS040.25153.67
192Kristjan LEIGER197040.031447.7539.4438.2637.7536.94
193Raivo LAANEMETS196839.98451.4150.2044.2531.81
194Toomas TIIVEL197439.84744.2841.4838.8338.5036.13
195Guntis ARNICANS196839.82153.09
196Kaspar KAROLIN200539.792440.9240.4240.2340.1337.26
197Arno RUUSALEPP197339.63249.6449.43
198Rein ZAITSEV196939.501143.3242.2738.7536.8836.29
199Toivo SAUE194839.49649.3742.1338.2737.3930.31
200Heiki SAVITSCH197239.442542.0940.9739.8438.6035.68
201Toomas TARVE196339.36548.8044.1637.9833.0832.78
202Martin Erik MARIPUU200239.28746.5345.2737.4234.5332.63
203Kalle KUUSIK196639.27152.36
204Lauri LEPPIK196439.182148.6039.2538.4935.3134.27
205Pärtel KüLVIK200739.172545.3144.4135.5735.3835.19
206Carlos DE MANUEL NAVIO199139.13371.2048.0618.84
207Tarmo MAISTE197539.13152.17
208Jaan TARMAK198539.07554.9951.0841.8134.7312.73
209Jüri LINDE197139.04152.05
210Meelis MäLBERG197039.031045.4838.9537.4537.1236.17
211Andrus SIPSAKA196138.861143.5938.7038.1637.0236.82
212Heini TAMMIK195338.823440.6540.4638.5737.8436.60
213Urmas TAMMEMäE196038.591141.7041.1937.1736.5636.32
214Kaarel KURE198738.54151.39
215Kai WILLADSEN195238.481140.0538.6638.4937.8637.33
216Tarmo KUUB197838.40844.7742.7940.6032.9630.86
217Peep KOPPEL194638.343041.2238.8638.6936.6436.28
218Aivar SARAP196938.24354.5142.2438.21
219Ivo MILLER197738.211642.9441.8937.1235.0934.01
220Jürgen EINPAUL198338.13359.0745.8829.61
221Jüri MERIRAND195537.952340.0638.7537.4437.2036.31
222Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
223Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
224Kai SAKSMAN195037.571141.8339.0337.9836.2632.76
225Sven RINGVEE197937.21843.3642.4241.2231.4627.61
226Urmas LIPS196037.081542.7242.4234.8732.9432.45
227Siim LANNES197837.011141.7937.5637.4434.4833.80
228Jüri VANAVESKI196636.94449.7043.7141.7429.04
229Urmas LAEV196236.741441.9140.4037.7932.0631.54
230Tanel SAUE197436.191043.7036.5936.0632.9031.70
231Peeter VõRK196536.16256.5733.84
232Kalev RUBERG195935.941238.4436.4136.2735.9532.64
233Kalle NELK195035.861637.1336.8836.4534.7434.11
234Rafael GORDON194635.821439.4837.8136.7334.0031.10
235Raivo RõõM196335.68147.57
236Otto Toomas KIBENA200535.611540.7338.9737.2531.0830.03
237Anti KALLE197035.60244.6144.38
238Anti PARIK195335.541939.3538.3934.4233.1732.36
239Andres VIIRA196735.42747.6140.0532.2430.2626.92
240Mihkel MäLTER194535.142436.8036.5434.6834.2033.49
241Markus JUHKAM200735.092339.3835.4635.2233.1132.28
242Erko JAKOBSON197934.981242.7934.1933.5832.2832.07
243Tõnu SIKKAL195534.911637.7635.6835.1334.7731.19
244Tarmo TARLAP197034.87944.7141.7937.8729.6220.34
245Tarvo KLAASIMäE198134.72256.8929.90
246Peeter PIHL198434.68366.8150.89 4.70
247Jakob KOPPEL200634.562442.2135.7735.7331.7927.29
248Tarmo RAIDMA196934.54639.7439.3035.1333.7024.84
249Erko ÕUNAPUU197434.12644.9042.0440.2930.5012.87
250Toomas TAMMER197633.91145.22
251Gert SAAMANN196833.81742.7342.4834.7324.8924.21
252Meelis LAURIMAA198333.80542.1342.0631.4526.8826.47
253Madis HAUG196533.732437.8536.6433.6230.4630.06
254Märt KESKüLA197633.69642.2637.6732.3231.1125.11
255Raul OLESK196033.641138.1936.0631.9731.0730.92
256Michael RAER198333.52844.7834.9934.4330.0823.30
257Ülo VAINURA194633.45734.9334.9333.2232.7931.36
258Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
259Ülo TIMUSKA196133.421041.7938.2136.0431.1119.93
260Jaak ROHTSALU196033.37741.7739.7036.5926.7522.05
261Tõnis JääDMAA200233.361345.6232.8730.2629.4828.59
262Tanel KALM198433.27144.36
263Mait MäNDMETS197433.22144.30
264Erkki LEPIK197633.22544.6638.3632.1525.5725.37
265Aare LIMBERG195333.141336.9933.2733.0131.4031.01
266Rein HANSTEIN194933.01737.1835.0835.0032.0525.72
267Marek ATONEN197732.89143.86
268Valeri KURAGIN197332.87244.3637.81
269Aleksei SPIRIDONOV197232.87143.82
270Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
271Koit PAASMA195032.66441.9639.3733.0230.82
272Andres LAAS196132.65242.3739.26
273Margus MARRANDI197332.56345.7140.4928.73
274Kardo KUTTI200832.553238.1837.6032.3128.2526.41
275Priit TRUUSALU196332.441740.7840.4127.8726.9626.16
276Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
277Riho KLEMENT198932.00541.5240.7529.4625.7922.48
278Raul VIITMAA200231.97355.5343.5913.72
279Rain JAAKSOO198331.84142.45
280Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
281Allar KIVIL197631.62651.9434.7324.8923.5722.95
282Peeter SALONG198231.61142.14
283Raivo PANKER196531.561544.0743.1925.2325.0420.29
284Siim VALGEVäLI198031.52142.03
285Mattis ALLIKSOO197931.44343.3041.2426.43
286Hannu PLOOMPUU198731.43243.1335.44
287Märt KIVILA198231.38352.2144.4314.11
288Fred NEEDO198331.27141.69
289Kristo SIRK199931.02141.36
290Kristjan GANS198130.90243.5933.66
291Oleg KOSHIK198530.89141.19
292Koit KOLSAR197730.88739.9833.9429.4926.4124.56
293Tõnis HALDNA196530.74346.7141.8619.91
294Lembit NöPS195130.561335.6531.1030.5329.0826.42
295Sixten SILD196430.43241.1634.91
296Gert MüüRSEPP197430.27140.36
297Kert LINDEBERG198030.27742.5839.5432.9022.6713.64
298Davis KOSTõGOV197930.26836.3333.8830.7730.7619.55
299Martin MURAKAS198930.24241.1634.45
300Otto PLUUM200630.151545.2331.2225.4724.8124.00
301Ando POST196030.06240.8534.30
302Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
303Ilmar KIRJANEN195029.81632.6032.3031.8329.4422.90
304Ragnar KRUUSLA198529.49236.9936.74
305Villem PIIRIMäE200829.481836.9831.6129.4326.5622.83
306Kari LEHTO196029.45139.27
307Raiko ALLIKSAAR200629.421836.2133.1732.0422.8922.78
308Sander KUUSK199129.34244.4328.93
309Tiit POOPUU198129.28238.9434.27
310Tarmo TOLM197929.20339.7333.3729.97
311Sergey SELEZNEV199029.08533.7533.0832.6129.7216.24
312Johannes EHALA198628.85138.47
313Aleksander KEPLER200128.83646.1937.8623.3819.2117.49
314Kristian PILBAS197728.79138.38
315Mart OSTRA196928.71935.5931.5126.6326.2423.58
316Maarius KOTSULIM200528.591936.7728.6628.3025.2423.97
317Kevin Markus KORROL200428.521432.3430.9628.6226.3824.28
318Renno NELLIS198228.43137.91
319Kalle METSOJA197428.33440.4138.4625.5121.54
320Karel JUNG200728.332529.7929.6529.2826.9426.00
321Siim PELLO200728.332734.8628.5627.2226.0324.98
322Marko TEDER198528.31137.75
323Viktor KASSATKIN197128.26538.0631.8531.8522.0417.52
324Heno IVANOV197628.21137.61
325Marek PRITSIK198728.19137.59
326Sergei SHVED196728.09841.5732.1824.8521.5520.29
327Indrek MAHLA197628.051137.2829.3526.6423.7523.22
328Jüri JOONAS199227.96237.6532.24
329Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
330Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
331Tero HIHNALA197427.59238.2330.75
332Paul AUG195127.52834.5328.1627.7324.0823.11
333Tarmo LAHT196527.48248.7919.91
334Veljo VASK197427.44542.3235.6433.1713.8412.25
335Henri PERILLUS200527.301937.2234.4025.5520.2419.09
336Ralf KIVIL200527.13640.0738.7430.4821.64 4.74
337Rasmus SAARE200527.101531.4831.1927.1824.5121.13
338Ken RAAV198227.10136.13
339Tiit RIISALO196727.03136.04
340Kalju VAIKJäRV195426.911232.3328.8227.3423.3522.71
341Kaspar MILL200426.771932.5328.3626.7426.2919.95
342Hannes KRAAV026.74135.65
343Meelis ATONEN196626.631629.4828.5726.8825.4022.80
344Olavi LOO197126.56339.5430.6923.51
345Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
346Kristjan MAADE197326.53239.5826.75
347Ago KäIS195326.52839.3830.2026.7019.4316.91
348Rünno SULG197326.461633.9826.6824.8224.5522.27
349Heimar STEINPILM197626.33339.8338.2214.87
350Andres KäVER197426.091332.0228.8927.8023.2818.48
351Hanno-Laur KUNNUS200125.92941.8131.3521.5019.8315.11
352Robin OLLI200725.871329.3428.0927.1223.5521.26
353Kaspar ANNUS200625.82336.7230.3124.11
354Heinar RADIN197325.76635.5931.6328.9225.25 7.41
355Viljar VAINOLA197525.741531.0527.0526.5423.3520.69
356Mattias MAIDLA200325.731028.4127.2926.9926.8419.14
357Mati KüLAASE194925.73134.31
358Erik KEERBERG196525.58134.10
359Eerik LOSSMANN196425.55734.2329.7223.3022.3218.20
360Kristian ESULA197625.53542.0842.0033.19 8.18 2.20
361Mikk PõDRA198425.51134.01
362Ain NEMVALTS196825.44244.8218.77
363Igors BOGDANOVS196925.39632.0829.3924.3421.9519.20
364Ain PELLO196925.34538.5727.9623.8123.2413.10
365Ragnar ILP197925.22934.0830.6727.0426.99 7.30
366Üllas JAASKA195425.211130.1329.8223.6622.4819.98
367Laur-Rogert SULG200625.112235.2225.2624.5721.6818.80
368Kristjan LINNUS199324.95133.27
369Vadim SHVED199624.91133.22
370Arvo SALA197024.83133.10
371Tago TEETAMM197524.80435.5229.4426.8918.35
372Mihkel JäRVE198524.77830.2125.7024.0323.2220.67
373Airet KOLK196324.75236.8225.05
374Rinat RAISP200124.59132.79
375Enn AEDNA194424.591227.1826.4224.9922.2122.15
376Mati POOM194424.512926.0424.9024.8524.2022.55
377Timo SUPPI197824.32240.1220.67
378Kain VäLJAOTS197424.29132.39
379Veiko PAK196524.28132.37
380Margus KIROTAR197124.18132.24
381Paul Aares FJODOROV200824.132929.8824.3123.3722.8120.30
382Eerik PRIKS200124.06333.6226.6424.67
383Tõnu RAID193923.821528.6423.7023.5421.8421.38
384Sven ORAS198923.68341.8428.0813.67
385Martin VILJASAAR198923.67641.5541.0525.63 5.84 4.30
386Tiit PLOOMPUU195123.66631.8328.2925.2119.3113.66
387Dag KIVILA196423.45131.26
388Erik Marten ZERNANT200923.411937.0723.0222.5621.2713.14
389Karl-Markus JANNO200723.392329.8523.2921.5421.1621.12
390Jüri LEESMäE194623.36131.15
391Paul PIIRIMäE200623.261426.7226.0924.2719.7619.48
392Marco MURAKAS200623.14130.86
393Uku AASRAND200423.10130.80
394Jaan OLVET196923.07232.9724.70
395Kerto KAASIKU200722.801626.1822.8622.2021.5521.23
396Juhan BACHMANN194322.772128.3522.6021.6221.2920.00
397Leonid MALIKOV197922.71130.28
398Tenno ALAMAA196622.70245.1911.55
399Peedo PIHLAMäGI195822.61427.2426.5024.8521.88
400Mihhail TAIVERE194022.451225.8123.6721.8621.5819.32
401Jaak KõIVA198222.45129.93
402Marko SüLD197822.17342.4018.1717.66
403Raino LEOPARD197922.15230.7124.67
404Risto KALJUND198922.05129.40
405Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
406Riho KOKK195621.98129.30
407Erik KERSNA200721.872025.9925.5320.3619.4817.99
408Mati RANDOJA194921.83433.4831.9019.5812.06
409Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
410Kevin LEPP199621.55128.73
411Rein KüTTIM193921.52730.0826.9021.0917.5212.02
412Tarmo PERTEL198321.35231.3022.08
413Udo LüüS195521.331623.3421.5821.0020.8619.87
414Ragnar LEIMANN198121.33342.2517.0815.94
415Lauri LEPALAAN197621.30345.8125.83 3.53
416Urmo KESKüLA197721.24128.32
417Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
418Mehis UDAM200421.01436.3235.5417.25 4.27
419Priit VISLAPUU199220.96553.2332.4710.69 5.32 3.07
420Vello POST195820.90430.5823.2522.2416.80
421Mati TATRIK196520.87229.9122.27
422Jürgen SMIDT199920.86229.5222.62
423Jaan AINELO195820.67227.4824.20
424Andrei SEMENKOV197620.67439.9828.3812.7610.73
425Romet KRIKS200720.631131.0224.3220.1114.1913.49
426Endel REMMET193720.451623.7021.7621.3218.5916.90
427Siim TURBAN200120.21541.3824.2519.0911.10 5.21
428Jaanus VILJAMAA196320.09526.7424.1021.7414.2713.59
429Joe LEPP196719.91246.70 3.07
430Rando JAAKSOO200719.861027.0320.4317.8017.2416.82
431Vermo SIIM197019.80229.9919.50
432Arne SAMMEL195519.59126.12
433Rein ROONI195719.502125.6020.4519.6116.7215.10
434Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
435Eero JOONAS196919.33227.7820.55
436Jüri TäHEMAA194419.231122.9720.8319.9917.1915.16
437Alar ALAJAAN197919.20432.5029.0223.19 0.64
438Arvo SOOSALU195219.18125.57
439Erkki PENU197119.11125.48
440Rait LILLE197118.97325.8621.6419.47
441Jüri KõIV196418.94324.4822.8219.56
442Uku JOONAS200818.841426.7522.2316.5115.0913.62
443Avo VEERMäE195018.83125.11
444Madis TIIK196718.80125.07
445Mart ARU197418.69333.7131.25 1.00
446Morten ULP200418.68124.91
447Allan EDBERG197218.68124.91
448Ahto KARU195518.57531.7823.6315.4814.91 7.04
449Siim LIIVAND197818.45232.1813.95
450Kalmer KEEVEND195718.411322.9520.0916.7316.5015.79
451Markus ZIMMERMANN200618.351127.1220.1515.7714.6214.08
452Mati PILT195118.30430.6421.3921.28 8.01
453Raivo MITT197118.28826.3424.7413.7313.7012.91
454Tiit OLJU195418.211024.3922.7915.1214.6614.11
455Indrek VIIKMAA197118.19727.6723.3717.8013.03 9.06
456Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
457Veiko LILLE198318.14124.19
458Tauno KURE195718.121623.3221.2120.8412.7312.52
459Väino ELLAMIK197118.08238.92 6.27
460Mihkel KALMARU197017.93123.91
461Audun PALO200817.921422.2220.3617.1815.8014.02
462Priit JõELAID197817.87123.83
463Tarmo MAASING196317.79234.3610.11
464Silver REBENITS197817.73223.9020.42
465Arne KOLK195017.70522.2519.7218.5014.4613.58
466Andri KEPLER200417.70927.0925.5514.5911.0510.23
467Rivo KENK197717.69123.59
468Allan ANNISTE196417.60538.4136.64 6.75 4.33 1.86
469Stanislav TOLMATSOV198617.55432.0725.8013.53 6.59
470Silvar SAVOLAINEN197417.461130.1528.8317.16 6.20 4.96
471Alari LUMBERG198217.36228.1715.24
472Jaak JAAGUS195617.34526.0925.5216.3313.04 5.74
473Ilmar MõISTLIK194417.32222.5120.79
474Antti NöPS196917.30242.16 1.08
475Indrek SAAREPERA196817.27230.4112.77
476Tarmo LILLSOO017.08236.74 5.97
477Kalju TOOMAS194717.04522.2922.2820.2817.68 2.69
478Mario MADDISON197916.90241.55 0.70
479Sulev KõIV195516.76439.0224.2510.16 1.05
480Roland JAIRUS198716.72436.3816.2513.29 8.37
481Argo KAUGE196416.52122.02
482Margus JAANUS196216.49623.3821.8414.6712.62 9.95
483Kaimo MAISTE198016.46326.8916.0715.12
484Indrek JENTSON196416.26526.6424.6822.62 4.93 2.44
485Toomas KEERNIK197016.11121.48
486Kaspar Mathias KORROL200716.101926.3615.7913.2512.6512.43
487Marko TAMMIST198416.02121.36
488Mart JAKOBSON197215.88421.9420.4317.3510.87
489Kalev HUNT195115.79121.06
490Rein LANI195815.68230.37 8.82
491Jörn AADNEVIK197515.67636.7019.0111.93 5.67 5.06
492Ants TAMM194315.481017.3016.6016.1114.4812.92
493Toomas TALUMAA197015.38120.50
494Jan AAS197415.25823.1923.1818.45 6.67 4.75
495Denis ANISIMOV199115.25232.93 5.19
496Mattias BLEHNER199515.19120.25
497Elmo PäRNA194415.02921.4515.6715.4014.15 8.45
498Mati METSANURK196214.92119.90
499Martin TAMPUU199914.91344.38 7.61 0.64
500Aimur RAUDSEPP195514.84624.8319.3019.07 8.38 2.64
501Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
502Aare HUIK196914.39119.19
503Sander SAARING200514.36119.15
504Mait MüüRSEPP197514.35338.9111.04 0.70
505Kaur KENK200614.25924.5718.8718.57 6.29 2.94
506Jano JäRVELAID198214.21118.95
507Jürmo ROOMA200014.06226.07 9.07
508Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
509Taavi TAMKIVI198113.83118.44
510Priit TRANSTOK198613.82118.43
511Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
512Robert SANDER200513.75118.33
513Leivo LUHA200413.25117.67
514Eimar JõGISU194213.21117.61
515Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
516Lembit VASSIL194113.14317.5316.2312.63
517Janek JõGIS197113.07117.42
518Kristjan-Martin KIRJANEN199413.06117.41
519Glen Eric KOKK200812.98321.3418.62 5.86
520Aimar JAAKSON197812.96230.27 2.12
521Jaanus JõGIS197612.91117.22
522Maido MäOMA198412.85117.13
523Argo PAAVEL199112.76117.01
524Vello LOORITS194112.73116.97
525Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
526Neeme KALDA198312.64116.85
527Vahur PALU196512.60330.73 7.27 6.47
528Konstantin RAZDOLSKI200712.58423.8117.9114.18 0.03
529Heino PEETERSON193712.55919.8612.2312.0510.62 8.00
530Kalev KUKK195112.50116.67
531Kaido EICHFUS197512.02116.03
532Märt VIIDU200712.021415.0813.6911.5610.91 8.85
533Kermo REA200511.81115.75
534Aigar PINDMAA195711.72218.3011.01
535Herkki SUURMAN196511.67428.5821.82 0.90 0.55
536Taavi TAMMIK199311.65115.53
537Argo PURV197611.61115.48
538Raido AREN198311.60228.71 0.30
539Madis ORAS195011.50115.34
540Toomas NAELAPää195011.401016.8412.49 9.72 9.20 8.74
541Arne ANSPER197011.36115.14
542Marko UNT201211.32115.10
543Karl-Mattias JUHKAM200911.071818.8112.7810.38 6.81 6.55
544Joosep AINJäRV200211.06423.0714.34 6.75 4.98
545Maanus UDAM200611.03615.8213.6912.6611.09 1.89
546Sulev TUUDE195510.95114.60
547Peep MARDISTE197210.81218.80 8.22
548Indrek KARJA200710.54719.7411.57 9.76 8.01 3.61
549Johannes TASA195010.54215.4310.91
550Aleksandr HLEBNIKOV197110.451020.4612.8910.14 5.72 3.05
551Juho HEINRAND194010.26113.68
552Ülar KõRGE1962 9.97217.02 7.90
553Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
554Markus Samuel VAIKJäRV2009 9.901617.8817.87 4.89 4.71 4.14
555Oleg PODLIPSKI1953 9.87218.15 6.53
556Madis MEIMRE1979 9.85421.6311.4210.46 0.27
557Kaur PERTEL2007 9.77113.02
558Georg RUTE1990 9.77113.02
559Karel KETS2009 9.712012.5412.3912.11 5.98 5.52
560Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
561Kevin POLJANS2002 9.52112.70
562Jaanus AUS1974 9.44112.58
563Villu SERV1999 9.41112.55
564Toomas MATTUS2005 9.16423.2810.42 4.40 2.59
565Mati KALLEMETS1947 9.08422.6110.29 7.22 0.25
566Vaido SALIS1985 8.77111.70
567Lauri LIPP1960 8.77219.51 2.41
568Pjotr AKSJONOV1948 8.70217.01 4.73
569Paul Pärtel VELLERIND2004 8.63111.51
570Andres KEERNIK2009 8.561519.19 6.31 6.01 5.67 5.60
571Alexander KHALYAPIN1968 8.55212.78 8.60
572Juss LEINER2006 8.50111.33
573Ando VIISPERT1976 8.48530.9610.29 0.61 0.31 0.22
574Rain VAIKMäE1989 8.45111.27
575Andero-Stig SAARPERE2011 8.29220.27 0.45
576Marek LEINER1973 8.21110.94
577Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
578Olev PIIRISILD2004 8.05215.00 5.12
579Henri KERSNA2009 7.911719.94 5.38 4.83 4.82 4.58
580Kaur NELLIS2006 7.81110.41
581Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
582Mati TIKERPUU1974 7.74110.32
583Sten REISI1984 7.56211.40 7.50
584Heino MARDISTE1936 7.403 9.36 9.05 7.70
585Romet LEOPARD1989 7.35321.64 4.23 0.08
586Jaan VIRU1990 7.211 9.62
587Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
588Ralf REITSAK2008 7.012 9.41 8.11
589Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
590Aare AAN1983 6.761 9.02
591Kristjan MAISTE2006 6.712 9.59 7.19
592Hendrik BLEIVE2005 6.67216.08 0.60
593Hugo RüüTLI2008 6.661715.89 5.27 4.18 4.14 3.83
594Tõnis TAMM1987 6.621 8.82
595Karel KURAGIN2001 6.48622.05 6.86 1.71 1.20 0.57
596Urmo KIVISELG1983 6.00211.28 3.71
597Stefan KIVIL2009 5.99519.37 5.78 2.75 1.52 0.51
598Raivo ARU1976 5.851 7.80
599Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
600Jan SAMORODNI2009 5.661712.73 4.47 4.37 3.76 2.97
601Johann Markus LäTT2009 5.57518.88 7.01 1.93 0.02 0.01
602Teet BELJAEV2001 5.53413.80 7.90 1.96 0.90
603Tanel LAANEVäLI2008 5.5111 7.86 7.61 5.06 3.97 3.04
604Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
605Lembit TALLI1949 5.321 7.10
606Magnar MõTTUS2007 5.21712.94 6.42 3.14 2.69 0.88
607Rasmus OLLI2009 4.9211 9.44 7.39 4.32 2.77 0.69
608Sander VALVAS1975 4.921 6.56
609Martin TõRRA1941 4.808 6.20 5.90 5.40 4.64 1.86
610Rein KIISLER1941 4.671 6.22
611Otto TAMKIVI2007 4.50315.77 0.10 0.01
612Ott-Kaarel KALM1991 4.482 9.80 1.39
613Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
614Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
615Mikk Valter KINDEL2007 4.02410.89 5.09 0.99 0.89
616Anti TOHVA2008 3.9512 6.51 4.45 3.34 2.73 2.72
617Martin ILVES1942 3.941 5.26
618Tõnis KURE2003 3.891 5.19
619Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
620Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
621Artem PRYKHODKO2008 3.621 4.83
622Toomas VOOLAID1966 3.593 9.38 1.74 1.54
623Arvo RAJA1961 3.582 7.03 1.93
624Rein ANSEN1983 3.571 4.76
625Ralf KUUSMAA2010 3.50412.59 2.59 0.35 0.02
626Sven KADASTE2002 3.351 4.47
627Atso KESKüLA2010 3.318 8.74 2.67 2.43 1.60 1.09
628Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
629Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
630Stenver MATT1993 3.021 4.03
631Allan ROOSIMäGI1985 2.993 4.85 3.90 1.79
632Romet PAATSI2008 2.9611 3.95 3.66 3.07 2.25 1.89
633Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
634Rihard KIVISELG2009 2.807 3.50 2.91 2.87 2.85 1.86
635Ardo PAJUR1974 2.801 3.73
636Matis MäNDMETS2010 2.771 3.69
637Mait REI1974 2.751 3.66
638Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
639Nikolai KUHA1941 2.543 6.34 2.45 0.17
640Karel Markus KäHR2009 2.5313 3.41 3.14 2.78 1.86 1.47
641Kaur KOOSAPOEG2007 2.534 6.58 2.37 2.10 0.19
642Uku VIISPERT2004 2.454 4.93 3.51 2.10 0.36
643Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
644Joosep ESTA2010 2.348 4.44 2.60 2.34 1.17 1.13
645Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
646Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
647Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
648Kalev ÕUNSAAR1949 2.232 5.24 0.33
649Kunnar VAHI1972 2.091 2.79
650Aivaras NARBUTAITIS1994 2.031 2.70
651Roland JOHANSON2007 1.894 4.06 3.57 0.57 0.19
652Vello KROHN1940 1.831 2.44
653Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
654Kert PIIRAK2008 1.622 4.02 0.03
655Joosep TALI0 1.622 3.96 0.08
656Erik PETERSEN2006 1.614 4.35 1.91 0.87 0.01
657Koit HALLIK2010 1.524 4.04 1.80 0.89 0.03
658Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
659Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
660Oliver KIMASK2004 1.462 1.89 1.76
661Reno Robin REHEMETS2008 1.399 2.39 2.32 1.01 0.86 0.39
662Thomas KRUUSMAA2010 1.346 2.93 1.65 0.86 0.66 0.58
663Juhan MAHLA2009 1.186 2.17 1.36 1.06 0.68 0.64
664Anton ROOLAID1977 1.096 2.12 1.53 1.15 0.63 0.02
665Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
666Lukas LILLELAID2011 0.953 2.33 0.69 0.33
667Joel RILLO1985 0.801 1.06
668Mattias ILP2009 0.772 1.13 0.79
669Eke OTS2009 0.712 1.50 0.28
670Andreas AUS2009 0.701 0.94
671Allan SüLLA1960 0.701 0.93
672Oliver KASK2005 0.672 1.51 0.16
673Margus ESNAR1963 0.601 0.80
674Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.562 0.77 0.64
675Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
676Sergei MATVIJENKO1961 0.551 0.74
677Sander LEPP2008 0.526 0.86 0.84 0.59 0.16 0.15
678Markel HANIMäGI2006 0.523 1.05 0.62 0.15
679Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
680Vladimir VARI1947 0.491 0.66
681Taimar TILGRE1963 0.461 0.62
682Jakob VESKI2009 0.464 0.74 0.64 0.44 0.23
683Uku NõMM2009 0.443 0.75 0.68 0.11
684Jakob VINKEL1941 0.431 0.57
685Rasmus UIBO2009 0.412 1.00 0.03
686Ranet RäNDLA2008 0.371 0.49
687Liivar LäTT2009 0.361 0.48
688Alarich PAAS2005 0.321 0.42
689Lev MIGDALSKI1939 0.292 0.69 0.04
690Uku TOMINGAS2010 0.221 0.30
691Mattias MEIMRE2006 0.212 0.48 0.05
692Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
693Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
694Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
695Mattias Siim ATONEN2009 0.112 0.23 0.04
696Jasper KäRNER2010 0.111 0.14
697Simmo Hendrik SISASK2008 0.096 0.16 0.11 0.08 0.06 0.03
698Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
699Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
700Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
701Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
702Kerret MATTO2011 0.011 0.02
703Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
704Marten HANIMäGI2010 0.011 0.01
705Justus UDAM2010 0.011 0.01
706Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
707Guido TREES1958 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 101.00
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind