Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS199198.148108.07103.4995.2892.9190.95
2Lauri SILD199096.0610101.7797.4197.3592.8390.95
3Kristo HEINMANN198990.991096.9392.3189.5988.9587.18
4Ats SõNAJALG199090.7110100.8694.6388.6185.9983.44
5Jürgen JOONAS200387.2110106.6289.4387.8479.5772.59
6Timo SILD198886.31498.1097.9896.4291.08
7Sergei RJABõSHKIN199285.197106.3399.3974.3773.4472.43
8Ossi PRIKS200582.121893.8481.6980.4378.7375.93
9Andres RõõM199980.47591.7385.3781.9179.5763.75
10Martin VILISMäE198980.22692.7981.9180.0574.8971.46
11Uku-Laur TALI199280.02891.3385.5975.8274.1473.22
12Emil EENSAAR200477.791292.1378.8075.1973.2569.60
13Chris Marcus KRAHV200577.411585.3784.4083.9074.2859.12
14Reigo TEERVALT199477.001480.2879.4078.9573.5772.78
15Raiko MARRANDI200175.661378.6977.8774.9974.3772.37
16Jaagup TRUUSALU198871.98697.1469.6566.1564.0062.97
17Reimo LIIV199471.931678.5571.4270.8369.7369.11
18Kiur Erik EENSAAR199971.271280.3470.5869.8368.6666.96
19Kaarel VESILIND200070.731272.4471.1771.1370.4368.47
20Hannes POOLAMETS199470.431278.6971.6370.1568.4263.25
21Andreas KRAAS197870.001282.8169.4968.1467.0562.52
22Marek KARM199069.37579.3873.1272.1161.8760.37
23Renno MERENäKK200569.071086.3678.9568.5755.9555.54
24Priit RANDMAN198968.96577.5970.8269.9963.3363.07
25Kustu KüNNAPAS200168.041080.3468.8368.7064.1458.21
26Kaarel Hendrik ZERNANT199867.85586.6364.9864.6461.7161.29
27Alar KUME199067.722370.1068.8868.5266.2864.80
28Jaan VIIRMANN200267.48782.2675.2561.6359.5658.68
29Martin SIMPSON198766.95478.5575.3174.4269.26
30Hando ALLMANN200166.85671.7866.5966.3264.9864.60
31Pärtel KüLVIK200765.201780.4367.6066.2457.3954.36
32Oliver ANNUS200364.71484.6378.6971.4352.85
33Rain EENSAAR197464.371065.6965.6265.4162.5962.56
34Kaur KASE198764.161168.6166.9863.4162.6359.15
35Sander VAHER198562.51183.34
36Aares FJODOROV198061.832670.6362.8760.7359.4355.48
37Olle Ilmar JAAMA200461.42780.3462.3858.4655.4550.46
38Nansen PALO200561.311867.4267.2059.8958.2153.82
39Anti SULAVEE198359.51864.0160.5157.9457.9357.15
40August JAKOBSON200658.872261.7660.4359.4358.1354.59
41Tiit TäHNAS198057.92959.2559.1458.1357.4855.58
42Kurmet KUTTI200557.791573.3256.4054.9352.9651.36
43Peeter PIHL198457.77272.7271.70
44Tõnu LILLELAID198057.711759.5759.2257.9656.1055.72
45Markus JUHKAM200757.712060.2159.8959.5454.4654.43
46Karel JUNG200756.562260.5257.5756.8454.4553.43
47Sander NAHKOR198856.521371.0257.2057.0549.1248.19
48Siim KLAIS198656.31861.6960.0359.0050.4150.41
49Kerrin RATTRAY198355.71464.5462.7160.1860.15
50Villem PIIRIMäE200855.542171.7756.9851.4049.8947.65
51Alar ABRAM197254.881059.2054.3954.2354.1452.46
52Priit PIKK198354.61760.5459.7053.2351.5248.08
53Ain FJODOROV197254.611556.7255.4654.6553.1153.11
54Tõnis LAUGESAAR199454.39469.1566.5362.4343.64
55Timo KUDRE200554.31578.5571.4345.4241.8834.26
56Timmo TAMMEMäE198454.26172.35
57Raio PIIROJA197954.261062.3055.8352.5252.3148.33
58Kristjan KARABELNIK198154.22760.3556.4651.9751.4850.85
59Sander PRITSIK200154.08172.11
60Randy KORB197154.052255.0854.8353.9953.9152.45
61Janek KäHR198353.83956.3653.9553.8052.6452.39
62Erik AIBAST197353.55559.1453.5952.8452.7949.40
63Kaspar ANNUS200653.531166.3159.7150.0549.1342.44
64Tarmo MAISTE197553.042056.8654.2452.1651.9749.99
65Rasmus KRUUSA200052.94557.4354.8654.5952.7645.07
66Madis OSJAMETS198152.821259.5054.0352.7050.2847.57
67Rene POST199252.29562.8955.5954.3445.8942.73
68Tiit TALI196051.811854.9053.5050.8549.9049.88
69Mart KüLVIK196051.491853.5051.7350.8550.8550.54
70Kaarel KALLAS198251.481452.7752.7252.3750.3349.20
71Andres SAETALU199551.41958.2856.7655.7043.4242.89
72Andrei NIKITIN196851.363053.6652.1950.5450.3950.00
73Tanel KANNEL197351.081351.8751.6951.6150.5249.69
74Sander MIRME198151.071254.4951.6950.1550.1248.90
75Marek NõMM197950.98458.9458.3156.7152.60
76Marek MäOMA198650.68853.6450.9750.3649.9748.45
77Karl-Markus JANNO200750.482157.8856.1648.4645.0744.85
78Raivo REIMAN196950.45756.0552.6248.9147.7146.94
79Meelis LAURIMAA198350.231057.6049.6049.5647.2547.12
80Dag AINSOO197749.84952.9850.5949.5948.9947.07
81Mart KOPPEL196949.742253.5053.4550.7945.5745.38
82Priit PääSLANE196749.371351.8551.3149.4247.9646.33
83Martin KAUP197549.32851.7851.7650.0448.6844.35
84Mati MäGI197849.112351.3849.8049.2947.6747.42
85Arti ALBERT198049.08652.5850.2649.7148.3244.54
86Heiti HALLIKMA197049.04651.8951.8049.5346.8945.08
87Tiit TOOMAS198948.76266.8555.05
88Risto RANDMA197748.44654.3851.4450.9646.9838.42
89Mehis MURU198948.42262.7158.33
90Erik Marten ZERNANT200948.411560.1051.3045.4944.1141.05
91Kerto KAASIKU200748.33665.9750.2747.5247.5230.37
92Martin AUNIN197148.301549.6849.3848.2747.1047.05
93Kaupo JäRVE197448.231951.8148.1747.7847.2046.17
94Kaarel KURE198748.13558.8649.3947.9444.8139.65
95Markus Rene PAE199747.96260.5259.37
96Kaido HALLIK197347.951055.6849.5346.7846.2241.52
97Tarmo SIIMSAARE198147.77163.69
98Olle KäRNER197747.74163.65
99Kristjan-Martin KIRJANEN199447.42755.8154.4650.5240.4735.83
100Callum HERRIES047.28163.04
101Toomas TIIVEL197447.032849.8748.6947.1144.8544.62
102Kardo KUTTI200847.021850.6549.3548.4944.9541.66
103Maarius KOTSULIM200546.842059.4951.2246.3940.4736.62
104Mati TIIT197146.77458.0353.0751.0345.75
105Maido KALJUR196046.701848.7848.3346.9644.8144.63
106Priit TALU197246.571948.9048.3647.7445.4642.37
107Maido MäOMA198446.39750.6046.8345.6745.3143.53
108Silver EENSAAR197846.32355.2954.9353.27
109Sven ORAS198945.78647.3046.8246.4945.3642.92
110Meelis MERENäKK197445.561351.3847.4745.0342.3441.60
111Lauri BEILMANN197645.511248.5348.1346.2944.7639.85
112Tanel ESTA197745.362346.7645.9045.1544.8844.13
113Erki KRIKS197645.091646.9845.7645.6745.1241.93
114Mihkel JäRVEOJA198645.08160.10
115Kaido NURJA196945.05749.1748.7944.1142.5040.66
116Mairolt KAKKO196844.97653.6247.4643.0842.1238.59
117Ralf KIVIL200544.65370.7146.0940.79
118Marko KüLAOTS197844.331049.7847.6742.5042.3139.37
119Mati PREITOF196044.191346.3645.6643.9143.8341.19
120Raul VIITMAA200244.12264.1746.13
121Mihkel MAHLA200343.86454.9147.0546.5746.40
122Andres TALVER196043.75952.4445.3441.3740.5939.01
123Joosep TAMMEMäE199043.74158.32
124Tarmo KLAAR197443.632145.5544.0343.1142.8442.62
125Jaan TARMAK198543.60255.6053.41
126Ülo VIRU196443.521050.7241.9841.9141.6241.39
127Vladislav PAHHOMENKOV197143.441146.8845.6545.0943.1336.44
128Erko JAKOBSON197943.24951.2745.3940.7839.9338.85
129Vallo MäNNISTE198743.18849.4645.7842.9739.8437.84
130Vello SOLNA197042.891745.5544.9542.3241.4940.12
131Kert LINDEBERG198042.781048.9346.0141.3039.8137.84
132Raul KUDRE197042.32644.9143.3241.9441.0740.36
133Taavi KALA198642.28156.37
134Kristjan TäLL199542.21360.3654.8233.79
135Meelis ZIMMERMANN196842.141244.1943.3841.9040.7040.53
136Kaljo JULGE195741.891647.6845.8140.0538.1137.80
137Lars Anders LUIKS200941.87155.82
138Kaspar KAROLIN200541.751744.8842.3540.8140.4440.27
139Arthur RAICHMANN197241.71547.8843.4042.9842.1632.11
140Veiko HINTSOV196941.58748.7344.7442.9542.0529.42
141Taivo TALI196641.461848.2542.6942.6237.0336.71
142Rain VELLERIND196541.421243.9242.7740.7640.2239.42
143Erik KERSNA200741.251843.9942.5142.0538.8838.82
144Tõnis PIIRISILD197341.20549.2242.2339.1138.4037.05
145Raivo ERIK196841.05845.9143.7739.9639.5836.01
146Samuel KOLSAR200340.94350.6350.3143.54
147Mihkel Johannes KüTT199640.94154.58
148Siim VALGEVäLI198040.67643.5643.4540.7138.3437.27
149Siim LANNES197840.65744.6343.4638.8838.5737.71
150Vahur TEPPAN198540.54154.05
151Danilo PIHT197240.471245.8841.4638.6538.1838.17
152Lauri MALSROOS198640.42256.0644.99
153Antti ROOSE196440.18945.9241.8038.6337.3837.17
154Vallo VAHER197640.061146.3944.0241.0535.2733.58
155Raivo EENSAAR040.01153.34
156Michael RAER198339.952145.6640.4739.7137.6836.22
157Mati KORROL197339.93544.9544.4943.0742.8424.31
158Kaupo KALJUMETS198739.78153.04
159Marten PRESMANN200539.60471.9450.6734.9018.47
160Priit ROODEN197539.54355.3947.6436.52
161Neeme LOORITS196839.45449.3647.8740.3937.70
162Andre NõMM197439.41250.0948.44
163Johannes EHALA198639.29152.38
164Inno LING196539.171246.6841.0036.7035.7535.72
165Tõnu ILVES196339.02448.6448.2838.8337.67
166Juhan AASARU198338.94351.5248.4137.49
167Dmitri SHVED197038.68447.2046.9439.6738.12
168Vladimir SAVINOV196438.66843.5039.5437.4336.5736.24
169Siim PELLO200738.27946.3340.3436.5034.5533.62
170Raido LAIDLA198638.06150.75
171Tarvo AVASTE196938.01444.6943.8942.1138.24
172Aleksei SPIRIDONOV197238.00745.2238.4236.5335.2334.60
173Andrus RäMMANN196037.87941.6840.5138.0034.7334.44
174Priit ÖVERUS196637.82744.2840.2035.8634.4034.38
175Risto KALJUND198937.81546.9846.1544.3137.1314.49
176Arvo KIVIKAS195037.641941.8240.2036.7435.3434.09
177Alar VIITMAA197037.61346.8843.4142.46
178Paul Aares FJODOROV200837.582240.2438.0937.5936.1635.83
179Sven-Erik REBANE199237.56150.08
180Indrek KAROLIN197337.461439.9039.6136.0635.9935.72
181Jaanus REHA195937.441041.2638.0236.5736.3734.99
182Jaak TEPPAN198437.30249.9543.31
183Henri KERSNA200937.261842.9841.9639.6731.9029.79
184Ander OJANDU197637.09840.4838.5136.9736.1233.37
185Raul LAAS195937.052141.7837.5736.3534.9534.59
186Andero ARAK198136.901045.5838.2236.0134.3830.31
187Urmas LIPS196036.891941.9940.1537.2433.0232.06
188Väino ELLAMIK197136.79543.2937.3535.8335.3232.14
189Tarvo KLAASIMäE198136.65148.87
190Lauri OLLI197236.531044.4842.0634.6133.0528.43
191Marko TEDER198536.34148.45
192Paavo RõIGAS196936.34449.6747.7734.8929.17
193Kalmer KOOSAPOEG197236.25740.3437.8437.3436.4829.27
194Rein KRIKS195136.161040.8536.2234.6334.6134.51
195Mairo KIRSS198036.03449.6943.4034.2832.76
196Allar PADARI196835.83542.9741.8640.3134.5619.45
197Henri PERILLUS200535.811246.3335.0834.8833.9128.86
198Vjatseslav SAFONOV200235.641240.7237.6336.5432.7730.52
199Jüri ROKKO195335.631937.5637.1136.4733.8733.16
200Oliver IMMATO198635.63147.51
201Markus KALJUR200635.63546.2536.7833.2531.0530.82
202Andres VIIRA196735.57347.3940.2737.89
203Eerik PRIKS200135.56257.2131.69
204Lauri TARLAP197535.401438.0937.1336.9033.4031.48
205Aleksander PRITSIK196235.22638.8936.2736.0634.9629.90
206Tarmo LAHT196535.10939.1835.9435.2334.1530.98
207Ott-Kaarel KALM199134.97639.4737.1436.0433.4028.79
208Indrek KARJA200734.882043.2036.5235.1631.3128.23
209Enn JAAMA196934.88244.7342.46
210Urmas SULAOJA196334.73547.4046.6039.0730.57 9.99
211Hannes LUIDALEPP198234.69346.4842.5833.39
212Veljo VASK197434.53444.7540.5134.6033.61
213Tenno ALAMAA196634.38540.9639.7437.8831.3221.98
214Jaagup TOOME198734.28244.6141.08
215Roland JAIRUS198734.12552.2735.4433.5326.4022.98
216Ken RAAV198234.01642.2439.7731.7130.8025.53
217Tarmo RAIDMA196934.01840.6039.5531.4429.2529.20
218Fred NEEDO198333.90446.0642.0636.9125.65
219Riivo KILJAK198933.89145.19
220Rain JAAKSOO198333.86342.7941.2635.45
221Toivo SAUE194833.70741.2733.3131.3531.3331.23
222Tammo ESTA197433.56345.7339.1233.61
223Taimar VäLJATAGA197833.46252.3031.34
224Rain LILLSOO197033.31544.9744.9438.8822.9114.87
225Petri VääNäNEN197533.30144.40
226Aleksandr SHVED199233.15248.0734.80
227Peep KOPPEL194633.131733.5833.2333.2132.8532.76
228Tõnis VAIKSAAR198433.12144.16
229Indrek JENTSON196433.02840.5232.8031.0330.7330.01
230Heini TAMMIK195332.982633.6332.9532.9032.8232.59
231Audun PALO200832.95737.6336.2835.5428.8326.47
232Lauri RUBERG198732.92349.5438.4128.23
233Ragnar KRUUSLA198532.78347.5639.9728.15
234Koit PAASMA195032.671437.3134.7531.3730.0729.86
235Johannes HEINSOO198932.65344.9239.2331.09
236Villu SERV199932.62143.50
237Toomas MAST196432.39344.7135.9333.68
238Ülo TIMUSKA196132.38537.1632.8431.7331.5328.64
239Aivar ROOSALU199232.23142.98
240Sixten SILD196432.18444.1638.4032.1328.35
241Aksel Markus HALLIK200932.10142.80
242Andres KEERNIK200931.841144.3829.6828.8228.1628.15
243Indrek ÜMARIK196531.78142.37
244Meelis MäLTER197531.53344.7433.9932.56
245Anti PARIK195331.47933.0832.6831.2630.5929.76
246Mihkel MäLTER194531.181133.4232.7031.4631.4426.89
247Riho KLEMENT198931.15547.3132.3327.5124.5924.02
248Toomas MARRANDI197931.03141.37
249Robin OLLI200730.821040.8036.0731.7326.7718.74
250Märt VIIDU200730.711833.9831.5831.5231.5024.97
251Jüri MERIRAND195530.692233.5733.4931.6429.7424.99
252Kevin POLJANS200230.64140.85
253Peeter VõRK196530.27140.36
254Indrek LILLSOO197330.21440.6038.1830.1125.36
255Hannes KUSLAP200030.16140.22
256Jaak ROHTSALU196030.09640.5634.2626.7325.0623.82
257Lembit NöPS195129.861735.1230.1528.9428.5426.57
258Heiko MANDER198729.83740.7930.5827.4127.1723.21
259Thomas KRUUSMAA201029.712436.9935.7230.7123.9121.21
260Heiki SAVITSCH197229.69733.8330.3230.1529.6824.46
261Matti BETLEM196029.52635.6035.1531.5627.8417.45
262Evert PADARI199829.51343.7338.1922.22
263Gert SAAMANN196829.29139.05
264Eerik LOSSMANN196429.141835.9728.2828.0626.7526.66
265Maanus UDAM200628.80138.40
266Andreas ELLERVEE199328.68237.4834.21
267Markus PUUSEPP198628.57263.34 8.09
268Marek PRITSIK198728.40137.87
269Kristjan MAISTE200628.39842.6742.1931.5512.8712.69
270Eduard PUKKONEN196028.35543.4226.9826.4122.5222.41
271Lauri LEPPIK196428.301530.8730.3427.7926.5225.98
272Allar KIVIL197627.99351.3243.16 4.32
273Ando POST196027.80137.06
274Aivar MEINDOK196227.79630.9028.7427.6126.7524.94
275Margus LEHTME198227.62136.82
276Mart ARU197427.61136.81
277Mattias MAIDLA200327.60136.80
278Kirill KLENSKI197827.58239.0229.93
279Priit TRUUSALU196327.53933.9931.3428.6923.6220.03
280Guido MAISTE200927.511644.9531.1020.7020.4620.34
281Einar LUUP196527.50136.67
282Oskar LIIVER200927.39844.0137.5021.5417.5016.40
283Lukas LILLELAID201127.351234.2530.9430.1422.7118.69
284Jaanus JõGIS197627.14439.3033.5528.1119.66
285Kai WILLADSEN195227.00341.6435.5518.10
286Leonid MALIKOV197926.94540.0532.0228.0621.8312.75
287Taavi TAMBUR198326.85335.7631.3527.67
288Ragnar LEPP198426.79135.72
289Enar NõMMISTE198726.78243.1423.80
290Kaspar RUSSAK198726.71135.62
291Toomas TAMMER197626.68135.57
292Joosep ESTA201026.642236.2734.4823.0322.6116.81
293Kuno ROOBA197226.60346.4823.7323.68
294Marten VUNUKAINEN199126.50135.33
295Raul OLESK196026.45532.5630.7624.5222.5621.85
296Rein UNT194926.38541.0535.1130.8919.50 5.33
297Raivo PANKER196526.361629.4928.2626.1624.5723.32
298Martin VILJASAAR198926.06332.9030.5628.51
299Tiit TATTER194825.94733.3626.4826.0822.6921.09
300Indrek REITSAK197725.79134.39
301Tero HIHNALA197425.73232.7531.57
302Kert PIIRAK200825.68629.5929.2427.8626.7814.91
303Sulev KõIV195525.581730.7030.3327.0120.5519.32
304Kristjan LEIGER197025.511129.2029.1224.5522.6821.99
305Mattias BLEHNER199525.51134.01
306Tarmo ROOS198425.38239.4623.98
307Tõnis TAMM198725.27632.1630.2224.2020.5119.28
308Tõnu SIKKAL195525.241332.8225.5824.0522.4921.26
309Andreas AUS200925.24133.65
310Kennet KEERBERG200725.18442.8726.9525.3316.78
311Andrei SEMENKOV197625.15329.9129.6629.21
312Raul HINDOV196825.08133.44
313Väino AUL194824.92433.9833.8125.3217.64
314Kaimo MAISTE198024.891028.4327.1425.0524.4319.39
315Tauno KURE195724.831627.5427.1524.0622.8322.58
316Silvar SAVOLAINEN197424.81932.7029.8624.9619.9216.61
317Margus JAANUS196224.74532.9628.5123.4521.3317.44
318Stefan KIVIL200924.69448.9528.1623.81 8.80
319Erik OLESK198924.60132.80
320Mattis ALLIKSOO197924.46331.4527.9326.95
321Oleg PODLIPSKI195324.31534.4925.5422.4320.9918.10
322Jaan AINELO195824.22835.1426.3120.9820.6617.99
323Lauri LEPALAAN198124.15132.20
324Vaiko VARE199324.14231.5328.82
325Tiit PLOOMPUU195124.05630.5225.1123.2021.0220.39
326Tanel KALM198423.99131.99
327Tanel HEINSOO199723.92131.89
328Mihkel NAHKUR195923.72535.7633.0329.7119.24 0.85
329Viesturs LUCANS196023.47131.29
330Kalmer KEEVEND195723.381227.0826.9125.4618.8118.63
331Madis HAUG196523.31830.2230.0022.1117.3816.85
332Oliver OJASOO198123.27131.03
333Erkki LEPIK197623.09437.4924.6523.4317.03
334Taavi TAMKIVI198123.08130.77
335Raino LEOPARD197923.00130.66
336Arne SAMMEL195522.96229.5427.85
337Timo ASIKAINEN195822.84237.2019.91
338Kalev RUBERG195922.84336.5028.4815.64
339Margus ESNAR196322.81130.41
340Marko SüLD197822.75438.7333.1715.3213.90
341Stanislav TOLMACHEV198622.71330.9930.5218.66
342Taimo LIPP197422.69130.25
343Veikko TAMLAK196822.55130.07
344Tõnu KUHI197122.46129.95
345Martin BETLEM199222.45330.0129.0620.15
346Rünno SULG197322.391329.0923.1321.7819.0918.84
347Aimar JAAKSON197822.26129.68
348Alari LUMBERG198222.20345.7725.11 7.46
349Riho KOKK195622.16129.55
350Laur-Rogert SULG200622.111035.3025.0017.1817.0716.00
351Marko UNT201222.09236.4818.74
352Viljar VAINOLA197522.011025.8323.5622.6519.0818.92
353Riho MäNNI195122.00129.34
354Andrius LUKOSEVICIUS198321.97445.8625.5613.1413.09
355Arvo AMBEL198321.97328.4627.3821.69
356Leivo LUHA200421.79129.05
357Aare LIMBERG195321.78431.6426.9820.4017.77
358Rasmus SAARE200521.741033.5625.2620.0918.3811.43
359Kalle NELK195021.57728.9321.4919.7619.4618.19
360Ago KäIS195321.55636.3819.3918.7617.1516.08
361Marek BERKMAN198821.38128.51
362Siim PEETRIMäGI198121.16128.22
363Urmo KESKüLA197721.07128.09
364Karl PEHK198820.89226.7725.45
365Ilmar UDAM197320.87127.83
366Erkki PENU197120.68127.58
367Jaak KANNISTE196020.64127.52
368Urmas TAMMEMäE196020.59332.2622.5417.86
369Johannes TASA195020.57127.43
370Rein LANI195820.48827.5421.2220.6618.5714.42
371Oskar LOSSMANN200920.481238.7619.7818.4812.9012.47
372Andrus SIPSAKA196120.46527.4724.1322.4318.42 9.87
373Olavi LOO197120.27127.02
374Mati RANDOJA194920.26127.01
375Rihard KIVISELG200920.20834.3225.0116.5615.31 9.81
376Toomas VOOLAID196620.03527.6925.0224.1418.89 4.43
377Raido AREN198319.99126.65
378Avo VEERMäE195019.93126.57
379Indrek MAHLA197619.93328.8822.3319.12
380Ivo MILLER197719.90234.3715.38
381Rein TOOMAS196119.84535.1833.4424.71 5.83 0.03
382Davis KOSTõGOV197919.78229.0820.38
383Ahti BLEIVE196719.78232.3817.06
384Rafael GORDON194619.77923.5623.1019.0919.0314.09
385Karl-Mattias JUHKAM200919.721631.5219.7316.3615.6115.39
386Kalju TOOMAS194719.66126.22
387Kalju TAMMEVESKI196319.62126.16
388Meelis MäLBERG197019.46631.8720.4917.8615.6811.39
389Mihkel KALMARU197019.42125.89
390Tõnu JääDMAA196619.39340.1819.62 8.64
391Otto PLUUM200619.37340.9919.23 8.14
392Lauri Juhan LIIVAMäGI198119.28336.3423.22 8.48
393Jaanus ERM198119.25125.66
394Vello POST195819.19521.7921.2021.0018.4413.51
395Kristjan ALLIKSOO201119.13333.7917.4616.28
396Paul AUG195119.11327.2224.0616.18
397Peedo PIHLAMäGI195819.10224.1723.59
398Jüri LINDE197119.04125.39
399Jüri KADAJA195318.94125.25
400Alan VASK198118.86232.3114.85
401Oliver VIITMAA200918.86230.5916.56
402Urmas LAEV196218.70625.4423.0220.1114.94 9.97
403Alar TERAS197418.63327.0924.4514.21
404Ahto KARU195518.61527.9521.1015.5815.2413.20
405Mati PILT195118.60227.6118.88
406Rein ZAITSEV196918.36229.3016.60
407Tõnu NURM194718.36124.48
408Jaan OLVET196918.13225.2120.12
409Sergei SHVED196718.04124.06
410Oleg KOSHIK198518.01227.1017.93
411Rainer PARVE199317.96227.2417.66
412Jüri VANAVESKI196617.80428.6124.9422.64 2.94
413Sairos HõRAK196817.77123.69
414Indrek ROASTO198017.73123.64
415Enn KUUSIK194817.61123.48
416Jüri JOONAS199217.60123.47
417Ülar KõRGE196217.59625.4519.7317.2513.5012.04
418Rainer JääR197217.51123.35
419Eero JOONAS196917.38323.3219.7018.33
420Tarmo TOLM197917.19240.20 2.78
421Enn AEDNA194417.14724.4223.7715.7414.05 7.73
422Andres KäVER197416.93824.8621.8513.1013.0811.78
423Aigar PINDMAA195716.87425.4922.3917.20 9.89
424Jaan VIRU199016.56440.9821.18 6.49 4.95
425Arne KOLK195016.53226.9914.34
426Morten MõTTUS201116.53433.2923.4816.43 0.27
427Neeme KALDA198316.50122.00
428Lauri TANNER197816.22121.63
429Joonas KUUSKLA199616.21121.61
430Märt MARIPUU198116.09320.9619.7616.07
431Erkki VäHI198416.01121.35
432Joosep TALI201116.00725.4719.4113.6711.50 9.93
433Ragnar ILP197915.75121.00
434Mait MüüRSEPP197515.68229.80 9.39
435Kai SAKSMAN195015.63427.8715.8314.6811.07
436Tarmo SAARE196415.51238.77 0.01
437Silver REBENITS197815.44227.0711.52
438Toomas KOPPEL195315.43120.58
439Artem PRYKHODKO200815.35728.5427.2215.42 5.32 0.25
440Toomas TELGMA196515.26120.35
441Eero MõTTUS197415.16230.13 7.77
442Maikel Magnus VäLJA201115.08120.10
443Jan AAS197415.02925.5916.7912.0210.97 9.72
444Lembit TALLI194914.99222.5814.90
445Markus Samuel VAIKJäRV200914.94728.8619.31 9.69 9.07 7.75
446Mati KüLAASE194914.92119.89
447Vasil IAROSHEVICH198014.85119.80
448Martti KULDMA197114.74222.0814.77
449Kalev SIRGE195614.72222.3014.50
450Kristjan KIVIPALU197314.68223.2013.51
451Andrus KAROTAMM196214.59435.3924.59 2.60 2.27
452Marko LAANES197714.47119.29
453Udo LüüS195514.441717.1214.8414.7113.0012.54
454Alo SüVARI197614.32119.09
455Andero-Stig SAARPERE201114.28627.5518.8411.90 6.91 6.22
456Ilmar MõISTLIK194414.17118.90
457Aare AAN198314.12118.83
458Aksel AVASTE201013.981127.7414.9813.81 6.79 6.59
459Sass SAAT198613.72222.9111.40
460Kristjan VIDDER199213.70426.5926.34 6.35 1.61
461Hardi ZIMMERMANN201013.45425.8922.32 8.67 2.88
462Mihkel VIRU199213.38117.84
463Siim LIIVAND197813.32117.76
464Hannes KONIST195213.17117.56
465Holger KRUUSMAA201312.96421.6016.3614.02 5.62
466Tauno MURAKAS198012.86117.15
467Kaspar MILL200412.65528.2520.86 6.91 4.64 2.60
468Jaak JANNO012.47116.63
469Margus HALLIK197812.46116.61
470Ahti RABA198612.44116.59
471Jaak JAAGUS195612.41319.7813.6410.38
472Mihhail TAIVERE194012.35713.7913.5812.4811.9010.00
473Tanel SAUE197412.28422.4311.6410.96 9.53
474Arvo SOOSALU195212.23116.31
475Kalle METSOJA197412.06116.08
476Romet KALJUR201512.04116.05
477Rain VAIKMäE198912.01116.01
478Heino REBANE195411.77115.69
479Mait TõNISSON197311.59214.7714.21
480Janek JõGIS197111.43219.94 8.64
481Meelis ATONEN196611.28618.8018.30 8.30 6.14 4.85
482Kalju VAIKJäRV195411.26423.2111.9010.67 4.26
483Mati OJANDU195111.21114.94
484Tõnu RAID193911.14615.4812.30 9.60 9.39 8.95
485Kalev HUNT195111.05114.73
486Aare HUIK196910.96114.62
487Urmo KIVISELG198310.92422.4018.52 4.59 3.04
488Martin LAASMAA198410.77222.69 4.24
489Rudolf MüRK194210.71114.28
490Arti Tanel KIISLER200910.58628.3310.57 9.92 2.37 1.69
491Rasmus OLLI200910.561017.0116.0010.27 4.92 4.61
492Madis MEIMRE197910.48113.98
493Jüri LEESMäE194610.47113.96
494Atso KESKüLA201010.331214.1113.92 8.73 8.69 6.19
495Eke OTS200910.271517.2814.18 7.74 7.42 4.72
496Ilmar KIRJANEN195010.23323.7511.36 0.98
497Raul KANGUR197010.19113.59
498Ats OTS201110.00520.7212.21 9.14 6.80 1.15
499Hardi ARULEPP2012 9.94113.25
500Juho JOONAS1969 9.78214.97 9.49
501Koit HALLIK2010 9.78718.2213.91 6.97 6.15 3.67
502Vahur PAJOMäGI1974 9.77113.03
503Toomas NääR1969 9.77113.02
504Tarvo HENDRIKSON1966 9.66112.88
505Raimo LUST1990 9.57112.76
506Herwin VäLJAMäE2010 9.42112.56
507Margus SARAP1965 9.40112.54
508Otto TAMKIVI2007 9.37423.6417.45 0.51 0.06
509Vahur PALU1965 9.17112.22
510Martin SAMORODNI2011 9.16112.21
511Uku NõMM2009 8.97422.50 7.66 6.52 3.19
512Raimond MESSING2008 8.93530.08 9.03 5.31 0.24 0.01
513Raivo PELLJA1964 8.90215.24 7.02
514Annes NAAN1959 8.88311.4411.06 8.84
515Jürmo ROOMA2000 8.75111.67
516Ülo VäLI1974 8.66111.55
517Neeme-Rain VELLESTE1980 8.66111.55
518Sten VESKIMäGI2011 8.54524.18 8.45 7.54 2.10 0.44
519Indrek VIIKMAA1971 8.45413.1511.3211.04 2.04
520Mart SOOBERG1978 8.43210.9010.17
521Märt VäLI2012 8.20110.93
522Jaron KUUSK2009 8.04429.14 6.31 0.25 0.02
523Rein KüTTIM1939 8.00110.67
524Egert Georg TEESAAR1996 7.90110.54
525Lembi NõMM1944 7.85110.46
526Mart OSTRA1969 7.763 9.28 9.26 8.84
527Raivo MITT1971 7.701010.93 8.07 6.61 6.58 6.31
528Urmas HEINSOO1956 7.70110.26
529Georg Sebastian VAIKJäRV2012 7.67214.05 5.13
530Johan KüTT1983 7.40214.05 4.44
531Sven REA1969 7.221 9.63
532Jaanus TEPPAN1962 7.15212.06 5.81
533Oliver JüRIS2012 7.14213.69 4.17
534Kren KOOSAPOEG0 7.121 9.50
535Raivo ARU1976 6.981 9.31
536Christofer VALANG2012 6.61210.15 6.38
537Toomas NAELAPää1950 6.401 8.53
538Kaur PEETRIMäGI2010 6.162 8.36 7.05
539Kalev KUKK1951 6.131 8.18
540Tarmo KUUB1978 6.011 8.01
541Tõnis KURE2003 5.981 7.97
542Jaanus METSAR1990 5.881 7.84
543Juhan MAHLA2009 5.871 7.83
544Martin TõRRA1941 5.655 9.92 8.70 5.36 2.37 1.92
545Jan LIISTER1974 5.621 7.49
546Vello UIBOUPIN1962 5.611 7.48
547Karl Märten AREN2013 5.58212.33 1.62
548Vahur RIES2009 5.571 7.43
549Mati POOM1944 5.2810 9.64 5.93 3.87 3.70 3.26
550Aleksander JAANSON1960 5.221 6.96
551Ivo TAMLA1960 5.171 6.89
552Lembit VASSIL1941 4.941 6.59
553Paul PIIRIMäE2006 4.762 7.86 4.05
554Egert VAINO1984 4.671 6.23
555Albert VIDDER2014 4.631 6.17
556Georg RUTE1990 4.461 5.94
557Taavi MALSROOS2016 4.161 5.54
558Karl OTS2012 4.121 5.49
559Oskar PEETRIMäGI2008 4.082 7.02 3.18
560Rein ROONI1957 3.9117 7.96 4.50 3.47 1.98 1.63
561Pärtel PESTI2010 3.832 7.25 2.33
562Ranet RäNDLA2008 3.651 4.87
563Ants TAMM1943 3.496 5.57 5.02 3.31 3.13 0.44
564Ansis RUDZITIS1899 3.151 4.20
565Jürgen SURVA2011 2.982 5.33 2.11
566Karel Markus KäHR2009 2.902 5.44 1.81
567Elmo PäRNA1944 2.684 5.67 4.78 1.05 0.42
568Nikolai KUHA1941 2.682 5.59 1.11
569Hrihorii KOLODA2007 2.641 3.52
570Oliver POOPUU2013 2.592 5.32 1.15
571Raiko ALLIKSAAR2006 2.571 3.43
572Vladimir VARI1947 2.521 3.36
573Allan SüLLA1960 2.391 3.19
574Allan ROOSIMäGI1985 2.391 3.19
575Martin PETTAI1983 2.301 3.07
576Sebastian VEESAAR2011 2.062 4.59 0.57
577Robert ARUND2010 1.964 4.29 3.59 0.56 0.25
578Mart LINDEBERG2013 1.881 2.50
579Björn Martin LINDEBERG2009 1.881 2.50
580Mart Markus DAVõDOV2010 1.662 3.70 0.45
581Danel KARPENDER1979 1.581 2.10
582Alar ALAJAAN1979 1.542 2.53 1.33
583Karl Juhan KUPP2010 1.471 1.96
584Ansis RUDZITIS1961 1.461 1.95
585Markel HANIMäGI2006 1.467 5.67 0.56 0.45 0.33 0.30
586Marten HANIMäGI2010 1.458 3.11 1.60 1.09 0.82 0.64
587Gregor FUNK2002 1.441 1.92
588Reimo UNT1976 1.432 3.53 0.05
589Tiit OLJU1954 1.373 3.64 0.69 0.51
590Peeter ILVES1973 1.342 2.12 1.24
591Kaur KOOSAPOEG2006 1.301 1.73
592Peep PõLLUääR1972 1.101 1.47
593Hendrik AVASTE2012 0.851 1.13
594Jüri TäHEMAA1944 0.671 0.89
595Andrew KRUUSE1988 0.602 0.87 0.64
596Gert MüüRSEPP1974 0.491 0.65
597Oliver OJAVERE2010 0.484 1.23 0.47 0.39 0.03
598Kerret MATTO2011 0.462 0.71 0.45
599Riho OLVET1963 0.441 0.59
600Priit VISLAPUU1992 0.411 0.54
601Anton ROOLAID1977 0.353 1.07 0.13 0.05
602Heino PEETERSON1937 0.312 0.72 0.06
603Margus JUHKAM1983 0.293 0.74 0.25 0.04
604Priit KALME1971 0.291 0.38
605Jakob VESKI2009 0.164 0.31 0.30 0.05 0.03
606Oliver AHMETOV2010 0.123 0.32 0.08 0.04
607Guido TREES1958 0.121 0.16
608Eduard LJUBIMOV1962 0.051 0.07
609Lauri LIIDER2009 0.031 0.04
610Peeter LIIVAMäGI2010 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 92.62
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind