Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988107.2912115.97106.02105.54105.06103.87
2Kenny KIVIKAS1991105.2713107.74105.29105.02104.93103.36
3Lauri SILD1990103.6714108.31108.02101.93100.9599.15
4Kristo HEINMANN198995.7615101.7998.7296.1191.1491.02
5Sergei RJABõSHKIN199289.618103.8595.1893.9278.6776.45
6Heino OLLIN199686.68690.9788.4086.1184.8783.03
7Ats SõNAJALG199085.851191.5690.7088.3482.6076.07
8Jaagup TRUUSALU198885.23998.6189.9284.6978.0874.83
9Uku-Laur TALI199281.121785.5682.4881.4580.3075.79
10Kaarel VESILIND200081.04587.3086.3886.3175.7669.47
11Jürgen JOONAS200379.601985.5481.0880.0978.7172.56
12Timmo TAMMEMäE198477.22789.0775.5074.5473.7573.26
13Raiko MARRANDI200176.841984.7281.4274.0172.2671.81
14Lauri MALSROOS198676.31788.9682.5172.5070.0867.52
15Reigo TEERVALT199474.40977.3676.3373.2272.5772.53
16Hando ALLMANN200173.541186.6575.4672.4467.0066.17
17Peeter PIHL198472.61682.3775.6270.0068.4966.57
18Kaarel Hendrik ZERNANT199870.59787.9372.4867.7462.5662.23
19Markus PUUSEPP198670.55583.3782.4779.1058.4649.34
20Tõnis LAUGESAAR199469.00772.9671.7067.8667.4365.04
21Reimo LIIV199468.991873.6370.5769.9765.4165.39
22Priit RANDMAN198968.76872.8470.1769.1467.9363.72
23Kustu KüNNAPAS200167.991582.6467.7964.6062.8962.05
24Rain EENSAAR197467.921273.5168.4866.9966.7763.83
25Alar KUME199066.731577.1665.2865.1163.0963.02
26Martin SIMPSON198766.73482.8375.9675.1062.69
27Andreas KRAAS197866.371470.1670.0264.1664.0863.41
28Marek KARM199065.53775.5766.8662.9861.1461.09
29Mihkel JäRVEOJA198664.50670.1168.9765.0361.5956.82
30Olle KäRNER197763.36965.8963.7363.6761.9161.61
31Kiur Erik EENSAAR199962.831275.8264.5860.7059.5953.48
32Sander PRITSIK200162.61778.8960.3960.3057.0956.39
33Lauri TAMMEMäE198861.64388.8067.8260.92
34Jaan VIIRMANN200261.58777.5660.2758.1557.4454.49
35Marek NõMM197961.52963.9363.0361.1859.9159.56
36Anti SULAVEE198361.20769.1560.8760.0559.4056.51
37Kaarel KALLAS198260.781565.1264.7160.0157.1056.95
38Mihkel MAHLA200360.771163.0461.6060.3959.8658.95
39Olle Ilmar JAAMA200460.661063.6263.0561.9457.8456.84
40Sander VAHER198560.34180.45
41Randy KORB197160.001464.8064.2859.5657.1454.23
42Juho WESTERLUND198959.44386.4384.4338.94
43Mati MäGI197858.901966.7559.7858.1755.6554.16
44Oliver ANNUS200358.70974.1368.6063.2745.8441.67
45Ossi PRIKS200558.611870.8458.5055.6654.2653.81
46Tiit TäHNAS198058.39865.8958.2657.4355.3055.05
47Oliver KüTT199858.31577.8460.9253.5753.1846.04
48Emil EENSAAR200457.951667.1663.2254.8252.5552.01
49Andres SAETALU199557.90865.6158.7756.2256.1052.79
50Aares FJODOROV198057.441859.0158.0257.2957.1255.74
51Jonatan KARJUS199157.20472.7672.5159.7749.16
52Ain FJODOROV197256.271158.7358.5455.1354.6654.28
53Risto RANDMA197756.251063.9357.2654.9953.4251.67
54Samuel KOLSAR200356.191062.2157.5954.5953.5053.05
55Alar ABRAM197255.65658.9858.4855.6853.2951.81
56Raio PIIROJA197955.64960.7657.1756.3452.5551.40
57Andrei NIKITIN196855.551756.9256.5055.6855.1953.45
58Mehis MURU198955.33470.0166.8055.6453.48
59Chris Marcus KRAHV200555.181957.1556.4854.6854.0153.56
60Janek KäHR198355.141361.3960.6556.5048.6248.53
61Mati KORROL197354.722058.9556.2355.3252.0551.06
62Tiit TALI196054.481359.1057.1154.5451.2250.41
63Tõnu LILLELAID198054.441057.1456.9054.0753.6550.44
64Andres RõõM199954.20282.9352.57
65Heiti HALLIKMA197053.831157.6255.4254.0951.1150.89
66Hannes POOLAMETS199453.72760.6460.1556.2254.1537.42
67Dag AINSOO197753.69757.6356.3152.5251.7950.18
68Mart KüLVIK196053.511656.9453.9053.2851.7551.66
69Renno MERENäKK200553.491556.4855.0853.4052.9449.57
70Martin KAUP197553.441557.3453.9652.3152.1151.46
71Maido KALJUR196053.242056.6353.6453.4651.7650.72
72Siim KLAIS198653.18569.3954.9350.9146.4844.17
73Arti ALBERT198053.08662.6756.9350.9648.7746.05
74Vjatseslav SAFONOV200252.981663.7753.0150.0349.9048.17
75Madis OSJAMETS198152.85856.7653.4453.2851.4249.34
76Kaupo JäRVE197452.832355.1753.2352.3151.8951.53
77Dmitri SHVED197052.611057.2353.6453.3251.7247.16
78Andre NõMM197452.51555.0354.2853.5750.4749.21
79Tõnis PIIRISILD197352.471254.4154.3251.9751.0750.60
80Andres TALVER196052.361355.3253.4352.5351.5748.94
81Neeme LOORITS196852.01861.3959.0252.9443.4843.23
82Raido LAIDLA198651.98365.2660.9057.31
83Raivo REIMAN196951.86760.9052.8250.4648.1646.96
84Kaido HALLIK197351.52959.7058.9555.4946.2837.19
85Rasmus KRUUSA200051.51673.4151.6150.2249.8032.50
86Meelis MERENäKK197451.331553.7952.1950.2750.2250.20
87Mati TIIT197150.49463.1459.0752.4049.81
88Priit TALU197250.42858.8551.5348.2846.9746.46
89Nansen PALO200550.411252.5151.4950.0749.7848.21
90Lauri BEILMANN197650.041454.8549.9649.4148.0347.97
91Sander MIRME198149.86654.3052.2548.8648.0045.88
92Bert Joosep PANKER200649.351752.4851.3851.3047.5344.06
93Allar KIVIL197649.19652.3050.1849.4047.8946.19
94Tarmo KLAAR197449.131853.4451.1748.6246.3546.08
95Kurmet KUTTI200549.081857.6652.6645.8344.6444.62
96Silver EENSAAR197848.85165.13
97Martin AUNIN197148.811051.6451.0549.0748.5843.71
98Vladislav PAHHOMENKOV197148.411456.6948.4347.6444.8744.43
99Toomas MAST196448.19655.7450.8948.6947.8437.81
100Paavo RõIGAS196947.96655.2152.6850.7940.6940.41
101Ülo VIRU196447.881153.6751.3547.1846.9240.27
102August JAKOBSON200647.811950.4848.8747.6846.6245.39
103Eduard PUKKONEN196047.65653.4051.0448.8748.2436.68
104Priit PääSLANE196747.54851.7148.5046.4845.7745.24
105Taivo TALI196647.531552.8750.3846.7443.8643.79
106Lauri TARLAP197547.451848.6547.8647.6647.2545.82
107Meelis ZIMMERMANN196847.391355.0048.7746.5345.9640.69
108Erki KRIKS197647.381349.9248.2747.4245.9945.32
109Kevin HALLOP199747.32576.0250.6041.3938.8929.72
110Kaljo JULGE195747.221349.5249.4747.3445.2844.47
111Markus KALJUR200647.102149.5547.3546.8146.1345.67
112Kaido NURJA196946.75753.0549.0148.6742.2840.76
113Artur SOO200346.681351.0548.7445.6444.5543.42
114Sander LINNUS199146.37475.3560.9241.3128.53
115Kalev ERMITS199246.23161.64
116Tauno TIIRATS199146.20564.7554.0945.0634.4832.60
117Mart KOPPEL196946.011747.9447.3546.4245.0043.35
118Indrek LILLSOO197346.01949.8949.1844.9143.8042.27
119Sander ANNUS197345.86652.1345.1344.8143.8643.38
120Davis SOLMANIS200045.63258.5455.53
121Ralf KIVIL200545.56754.0051.4142.2941.0839.03
122Andrus RäMMANN196045.451548.7846.9546.2343.8041.49
123Vladimir SAVINOV196445.13756.8147.0445.9938.1737.65
124Pärtel KüLVIK200745.031549.2148.6845.7641.1740.34
125Kuno ROOBA197244.28847.7647.6044.2640.9840.80
126Aleksander PRITSIK196243.82948.5148.0442.8240.0139.70
127Mait MäNDMETS197443.77950.0346.2844.5840.1637.80
128Tanel KANNEL197343.73453.3948.8446.4745.64
129Arthur RAICHMANN197243.49750.5443.6142.9942.5637.77
130Mihkel NAHKUR195943.431152.4442.6142.0940.2339.76
131Indrek REITSAK197743.34848.0346.4344.3943.9033.96
132Roland JAIRUS198743.33751.1447.7647.0246.5024.22
133Raul KANGUR197043.32954.9245.2541.1540.4934.79
134Marek MäOMA198643.15555.2150.4745.2733.2931.53
135Tõnis VAIKSAAR198443.08157.44
136Rein KRIKS195143.041246.6044.1943.4342.2738.73
137Mati PREITOF196043.021346.4144.4343.7340.9639.57
138Jüri ROKKO195342.972144.7544.3743.1942.3840.16
139Urmas SULAOJA196342.871146.9546.5544.2740.7135.85
140Veiko HINTSOV196942.83646.8344.8742.9140.7538.81
141Jaan TARMAK198542.83459.3054.9947.6928.36
142Raul KUDRE197042.67648.0447.2141.6040.1936.29
143Rene POST199242.52156.69
144Tarmo SIIMSAARE198142.42253.8552.19
145Viktor KASSATKIN197142.41848.2042.6841.8841.2138.06
146Meelis LAURIMAA198342.36553.7646.7143.7935.7431.78
147Indrek KAROLIN197341.911049.6841.4840.6638.9038.84
148Kalmer KOOSAPOEG197241.88650.7546.6040.0636.2235.78
149Rein UNT194941.85943.8543.6940.9140.6440.14
150Jaanus REHA195941.84652.1942.9141.4639.7332.91
151Marko KüLAOTS197841.61646.9144.8440.4738.9436.91
152Sander NAHKOR198841.54948.4845.0140.0839.9634.18
153Kert LINDEBERG198041.54846.9143.6439.7839.5437.81
154Priit ÖVERUS196641.40551.5145.1144.5734.6331.18
155Toomas TIIVEL197441.291045.1042.3339.8239.7039.48
156Riho MäNNI195141.22944.1043.5540.3640.0438.05
157Martin VILISMäE198941.18154.91
158Arvo KIVIKAS195041.111446.6641.6639.7239.1338.36
159Indrek ÜMARIK196541.05256.7345.89
160Ragnar LEIMANN198140.85252.0150.11
161Antti ROOSE196440.81354.3553.9535.73
162Markus JUHKAM200740.721751.0642.2838.5236.3035.46
163Timo PALO197940.57359.9258.2425.04
164Arno RUUSALEPP197340.52452.7349.4340.9836.95
165Timo KUDRE200540.481142.6441.6740.5038.8238.77
166Erik AIBAST197340.22250.9249.62
167Raivo ERIK196840.20944.1440.7240.2238.3637.56
168Erko JAKOBSON197940.15746.7244.7240.5436.7132.07
169Mairo KIRSS198039.97460.0343.0741.6032.95
170Johannes EHALA198639.68349.1648.3542.53
171Mairolt KAKKO196839.65552.9747.3136.7431.1730.07
172Raul LAAS195939.561742.6741.6538.3437.9137.23
173Kristjan KARABELNIK198139.46348.1845.7945.31
174Meelis MäLTER197539.15349.6446.2842.27
175Tiit TATTER194839.14843.7643.0939.0835.7933.97
176Aleksei SPIRIDONOV197238.97844.0440.1139.0038.3233.38
177Ivo MILLER197738.851043.8141.8937.2837.1234.17
178Raul VIITMAA200238.74253.2543.59
179Heiki SAVITSCH197238.701040.9739.8438.6037.3536.74
180Vallo VAHER197638.691042.8540.1439.0636.2135.20
181Urmas LIPS196038.621442.7240.3939.6538.6931.65
182Alar VIITMAA197038.61151.48
183Aivar MEINDOK196238.181244.8938.9237.5536.9732.59
184Tanel ESTA197737.911640.4739.3838.0236.9434.72
185Henri PERILLUS200537.771545.6437.2235.8435.7434.40
186Ragnar KRUUSLA198537.73543.9241.7335.8035.0732.11
187Margus KLEMENTSOV197237.60348.9442.6741.08
188Lauri OLLI197237.15742.3641.7136.4433.0032.23
189Anders ÅKERMAN197337.13149.51
190Ilmar UDAM197336.90149.20
191Kaspar KAROLIN200536.891440.4236.7536.2735.6635.35
192Alvar SUISALU197736.66246.3445.32
193Ülo TIMUSKA196136.43843.3039.3039.1535.1625.22
194Lauri LEPPIK196436.371848.6035.3135.0133.4729.46
195Tarvo AVASTE196936.29148.38
196Maido MäOMA198436.18549.9940.7638.4234.6017.13
197Rain VELLERIND196536.11741.3741.1136.4333.6028.03
198Rain JAAKSOO198335.78546.4444.7936.9933.6017.10
199Michael RAER198335.541144.7838.9435.3330.6028.04
200Karmo TISLER200335.531040.1138.1336.7034.8127.88
201Enn JAAMA196934.95345.7541.9035.71
202Danilo PIHT197234.90548.0037.7135.6933.3319.77
203Rain LILLSOO197034.77639.6634.6733.5033.1332.87
204Riho KLEMENT198934.70538.6438.1635.6535.6125.42
205Jüri MERIRAND195534.591437.2536.3134.4333.7131.26
206Andres LAUBA197734.44548.3646.9833.0525.3118.52
207Marek ATONEN197734.42443.9239.2538.6331.17
208Oliver IMMATO198634.38348.8439.1833.31
209Kaupo KARJA198434.35145.80
210Tõnu TäNAV196334.20145.60
211Heini TAMMIK195334.151835.6535.1734.7033.3131.94
212Jüri VANAVESKI196634.10249.7035.56
213Martin MURAKAS198934.09242.6442.59
214Inno LING196533.96640.0639.7336.1431.9821.91
215Kristjan LEIGER197033.76837.7537.7533.4832.5227.31
216Gert MüüRSEPP197433.63144.84
217Heimar STEINPILM197633.48341.8738.8237.48
218Madis HAUG196533.481037.8537.0336.6430.1525.72
219Aivar SARAP196933.41242.2441.28
220Kai WILLADSEN195233.33540.0539.8038.4925.9422.38
221Maarius KOTSULIM200532.991536.7735.8535.6628.6628.03
222Kardo KUTTI200832.922336.3334.9734.0033.7025.58
223Siim PELLO200732.861841.3733.0632.1829.3928.30
224Villem PIIRIMäE200832.771136.9835.5732.8729.4329.00
225Toomas MARRANDI197932.73143.64
226Jano JäRVELAID198232.71349.9134.3431.18
227Peep KOPPEL194632.661436.6433.1531.2731.2131.01
228Andres LAAS196132.65242.3739.26
229Karel JUNG200732.501437.5433.6632.2529.7929.28
230Priit TRUUSALU196332.501340.7838.4332.9026.2324.14
231Margus MäLL198532.48246.6634.55
232Raivo PANKER196532.391044.0743.1927.2724.8222.59
233Rein ZAITSEV196932.33737.8036.8830.3228.7027.97
234Märt KIVILA198232.30246.0834.68
235Tõnis ERM198232.28250.2630.43
236Urmas LAEV196232.081141.9140.4028.6427.7421.69
237Hannes KUSLAP200031.98142.64
238Arvo LAANEMETS197231.91244.6535.13
239Hannes LUIDALEPP198231.60246.9132.10
240Rafael GORDON194631.60937.8133.0331.7229.8825.56
241Siim VALGEVäLI198031.52142.03
242Raiko ALLIKSAAR200631.42937.4336.2133.1725.7424.57
243Marek BERKMAN198831.38241.7336.72
244Taavi TAMBUR198331.26141.68
245Matti BETLEM196031.17844.9734.7129.3625.4821.33
246Kristjan-Martin KIRJANEN199431.16535.9932.5932.0729.7525.38
247Kristjan GANS198130.90243.5933.66
248Tarmo RAIDMA196930.79441.6535.2335.1324.84
249Ando POST196030.64140.85
250Kaur KASE198730.36244.3331.56
251Eerik PRIKS200130.25240.3435.28
252Tarmo MAISTE197530.08140.10
253Mihkel MäLTER194529.92733.1133.1131.1129.7922.46
254Sixten SILD196429.90439.0138.3028.2727.33
255Sergei SHVED196729.741041.5732.1825.4124.8524.69
256Lauri RUBERG198729.71139.61
257Allar PADARI196829.70342.0432.3930.41
258Raul OLESK196029.36836.0632.6627.6325.6624.79
259Erkki LEPIK197629.36139.14
260Urmas TAMMEMäE196029.26637.8837.1728.3426.8016.12
261Paul Aares FJODOROV200829.251833.8932.3529.8825.5924.52
262Ragnar KRANBERG200229.13349.9527.6825.18
263Tõnis HALDNA196529.13342.4238.8821.50
264Robin OLLI200729.06741.3729.6626.9525.0022.31
265Erik Marten ZERNANT200929.041533.4432.6430.9125.1923.03
266Karl-Markus JANNO200728.981831.1329.8528.7528.4826.67
267Erik KERSNA200728.941039.0234.7927.7821.8321.29
268Tero HIHNALA197428.73241.0730.75
269Toivo SAUE194828.70138.27
270Tarmo PERTEL198328.67240.3731.30
271Igors BOGDANOVS196928.56832.0831.2929.7225.1024.60
272Raivo LAANEMETS196828.53244.8226.50
273Martin VILJASAAR198928.521041.0533.6630.5919.9717.31
274Siim LANNES197828.45437.4433.8027.6227.60
275Priit VISLAPUU199228.39353.2341.65 5.32
276Riivo KILJAK198928.31241.8528.93
277Jüri JOONAS199228.10235.9434.32
278Tago TEETAMM197528.02235.7834.28
279Eerik LOSSMANN196427.90737.5132.4928.9021.5219.09
280Kalju VAIKJäRV195427.72636.4335.7126.9722.5616.92
281Erik RAAL198827.71136.95
282Priit PIKK198327.67237.8131.37
283Aare LIMBERG195327.63437.5130.5528.4526.30
284Peeter SALONG198227.49136.65
285Hendrik LILLSOO200727.46136.62
286Madis TIIK196727.46243.5925.07
287Kaspar ANNUS200627.42336.7235.0325.02
288Maanus UDAM200627.31136.41
289Meelis MäLBERG197027.30435.2733.1329.2123.74
290Rein HANSTEIN194927.28537.1832.6032.1717.9416.53
291Anti PARIK195327.201031.0130.6126.8123.9923.56
292Ken RAAV198227.10136.13
293Dag KIVILA196426.95135.94
294Carlos DE MANUEL NAVIO199126.76248.0618.84
295Einar LUUP196526.66135.55
296Karel KETS200926.611232.8829.8224.9623.8221.57
297Tarmo TARLAP197026.56241.7924.60
298Aleksandr SHVED199226.52435.2933.8624.9223.79
299Ülo VAINURA194626.36333.2230.0629.76
300Lembit NöPS195126.171035.6530.6523.1521.8219.60
301Märt KESKüLA197626.16442.2632.3231.1110.56
302Jaan KOSTJUKOV198725.93134.58
303Margus MARRANDI197325.91236.6728.10
304Laur-Rogert SULG200625.791628.9925.7225.2624.7424.24
305Leonid MALIKOV197925.73234.0530.28
306Vermo SIIM197025.54332.4930.9326.71
307Oleg PODLIPSKI195325.35737.4027.0423.2620.9118.15
308Toomas TARVE196325.18133.58
309Andrus SIPSAKA196125.12332.2829.2727.11
310Koit KOLSAR197724.95434.9628.5124.5622.85
311Stanislav TOLMACHEV198624.91133.21
312Siim PEETRIMäGI198124.83133.11
313Sergey SELEZNEV199024.81133.08
314Sulev KõIV195524.751239.0224.2523.1320.2517.09
315Denis ANISIMOV199124.70132.93
316Priit NARUSK197724.68236.6925.01
317Marek PRITSIK198724.43132.57
318Tõnu SIKKAL195524.37629.3326.5725.3123.3417.31
319Väino AUL194824.29132.39
320Andres KäVER197424.291033.4330.3727.8016.1013.74
321Sven ORAS198924.24340.8331.0613.67
322Raivo PELLJA196424.10337.1829.3118.58
323Jaak ROHTSALU196024.07533.8928.9426.8521.50 9.19
324Jüri LINDE197124.05252.05 8.08
325Olavi LOO197124.04236.5923.51
326Tõnu KITS197323.85236.7122.91
327Kaspar MILL200423.591330.8828.2522.5221.5514.74
328Rein TOOMAS196123.17328.3427.3626.06
329Toomas VOOLAID196623.09338.0029.0414.44
330Raino LEOPARD197923.03130.71
331Vello POST195822.81230.0726.95
332Rein LANI195822.78130.37
333Kerto KAASIKU200722.77828.0224.5421.5521.2318.52
334Tiit POOPUU198122.75234.2722.60
335Andres VIIRA196722.72336.1529.0015.03
336Aimar JAAKSON197822.70130.27
337Tiit TOOMAS198922.67130.23
338Jakob KOPPEL200622.52435.7333.7022.16 8.49
339Indrek MAHLA197622.51337.2836.36 5.82
340Otto Toomas KIBENA200522.45630.0324.3823.3717.5216.95
341Ahti BLEIVE196722.18233.4422.02
342Kaarel KURE198722.16129.55
343Rünno SULG197322.011524.8222.2721.6721.3219.97
344Kevin Markus KORROL200421.89242.5712.15
345Kai SAKSMAN195021.85336.2627.5413.33
346Tarmo LILLSOO197421.70248.29 5.97
347Peedo PIHLAMäGI195821.50227.2426.50
348Romet KRIKS200721.48630.0527.0820.1120.1010.07
349Alar ALAJAAN197921.45333.2030.9011.61
350Tanel SAUE197421.42436.0627.9027.35 3.91
351Tiit PLOOMPUU195121.01531.8328.2920.3013.6610.96
352Mati OJANDU195120.83227.7924.29
353Tarmo LAHT196520.81232.1219.91
354Indrek KARJA200720.621723.6420.4619.9919.7419.28
355Mihkel KALMARU197020.53127.37
356Henri KERSNA200920.51727.2522.3419.9117.5915.46
357Janek JõGIS197120.37233.5117.42
358Mihhail TAIVERE194020.09722.7822.2321.5817.9215.96
359Otto PLUUM200619.99531.7724.8121.8220.85 0.69
360Eero JOONAS196919.99226.5823.39
361Sander SAARING200519.94334.6323.4012.33
362Kevin POLJANS200219.91126.54
363Kalev RUBERG195919.89326.6421.8521.72
364Enn AEDNA194419.82328.6626.2915.02
365Hans-Kristen ROOTALU199619.79126.38
366Taavi TAMKIVI198119.47435.5526.0218.17 6.78
367Arli MäNDMETS197619.45232.5616.06
368Einar RAUDKEPP196519.34125.78
369Aigar PINDMAA195719.31427.3226.0321.4411.01
370Viljar VAINOLA197519.29822.0520.6920.4018.0915.21
371Andres KEERNIK200919.291124.5820.5619.1916.0716.04
372Mati POOM194419.271324.8520.1217.4817.3116.60
373Konstantin RAZDOLSKI200719.27230.2617.91
374Tenno ALAMAA196619.18232.4015.56
375Olev PIIRISILD200419.15327.3325.2615.00
376Meelis ATONEN196619.151126.8824.5017.0816.9510.33
377Tõnu RAID193918.95821.5821.3021.0015.9414.93
378Avo VEERMäE195018.83125.11
379Tauno KURE195718.81822.5622.3118.6218.2412.32
380Mart OSTRA196918.59526.6324.0621.2811.91 9.09
381Uku JOONAS200818.451022.2320.7417.4716.5115.29
382Ago KäIS195318.44326.7022.6415.75
383Udo LüüS195518.411121.5820.9417.6017.2214.70
384Rando JAAKSOO200718.40428.9021.2621.2410.37
385Erko ÕUNAPUU197418.28244.90 0.81
386Rait LILLE197118.15225.9019.47
387Indrek SAAREPERA196817.99227.7317.25
388Andrei SEMENKOV197617.98339.9812.7610.73
389Jaak JAAGUS195617.92325.5220.5717.17
390Margus JAANUS196217.91427.1723.3819.57 9.49
391Priit JõELAID197817.87123.83
392Ain PELLO196917.82338.5716.64 7.68
393Aarne IDAVAIN195217.80234.4710.02
394Indrek JENTSON196417.49325.7121.2514.77
395Endel REMMET193717.47720.9218.8517.2316.2814.08
396Üllas JAASKA195417.46622.5019.9816.6415.3812.79
397Joonas KUUSKLA199617.39222.0521.42
398Jaan AINELO195817.35224.9318.45
399Valdis PUZANOV196417.29123.05
400Janek PINTA197217.24122.99
401Paul PIIRIMäE200617.09439.9818.6417.12 0.21
402Tõnu ILVES196316.88445.3411.9411.12 6.61
403Eero MõTTUS197416.68227.2514.44
404Urmo KIVISELG198316.56225.8115.60
405Andero ARAK198116.28224.3616.33
406Mart JAKOBSON197216.11425.2821.4014.0310.87
407Mattias MAIDLA200316.09226.8413.39
408Mati RANDOJA194916.09121.45
409Mati PILT195116.04121.39
410Marko TAMMIST198416.02121.36
411Siim LIIVAND197815.97222.9816.94
412Jaan OLVET196915.95324.7017.7113.89
413Ülar KõRGE196215.92421.5217.0216.6315.59
414Jan AAS197415.88923.1920.8616.5610.81 7.98
415Mihkel JäRVE198515.69330.2120.67 4.50
416Lauri TEDER198015.52228.2610.55
417Rasmus SAARE200515.51921.1316.4014.7213.3112.01
418Neeme KALDA198315.47221.8316.85
419Tiit OLJU195415.29622.7920.1317.0810.18 6.28
420Uku TROLLA200715.03223.7213.85
421Joe LEPP196714.98329.0620.74 3.07
422Kaimo KääRMANN-LIIVE197514.96119.95
423Ahto KARU195514.93425.0621.6414.39 5.27
424Pent PAALBERG199514.84224.8312.27
425Audun PALO200814.68522.2217.1814.0213.49 6.47
426Juss LEINER200614.63221.0615.51
427Marko SüLD197814.59427.6317.6614.24 5.31
428Rein KüTTIM193914.37223.9012.02
429Mart ARU197414.32226.96 8.83
430Kaimo MAISTE198014.28220.8614.85
431Kaur KENK200614.15118.87
432Tanel KALM198414.08118.77
433Priit TRANSTOK198613.82118.43
434Kalev ÕUNSAAR194913.70229.02 5.24
435Tomi-Andre PIIRMETS199813.34117.79
436Silvar SAVOLAINEN197413.22530.1823.48 7.55 2.60 2.31
437Risto KALJUND198913.21117.62
438Taavi VEERMETS197613.11117.48
439Hugo RüüTLI200813.07917.2315.4612.8812.23 7.53
440Mart VENDELIN194412.92217.8814.43
441Uku ROONI198912.85117.13
442Oleg KOSHIK198512.78117.04
443Tõnis JääDMAA200212.65116.87
444Joosep AINJäRV200212.60224.31 7.20
445Paul AUG195112.56116.75
446Arne KOLK195012.51422.2514.7013.16 5.47
447Juhan BACHMANN194312.39320.6812.4710.57
448Tõnis TAMM198712.28321.2013.32 8.82
449Toomas KEERNIK197012.09221.48 8.74
450Tiit RIISALO196711.88215.6914.01
451Aare HUIK196911.85225.45 4.17
452Kermo REA200511.81115.75
453Kalle NELK195011.78520.5318.8310.42 6.24 2.89
454Stefan KIVIL200911.73523.3018.1113.28 3.20 0.78
455Vladimir SIDOROV195911.46115.28
456Johan ALENIUS196711.34115.12
457Davis KOSTõGOV197911.14114.86
458Kaspar Mathias KORROL200711.05721.2710.52 9.81 8.12 5.52
459Peep MARDISTE197210.81218.80 8.22
460Vallo VARJO196110.60219.40 7.11
461Markus ZIMMERMANN200610.56114.08
462Olavi HEINONEN010.29113.72
463Raivo MITT197110.27113.70
464Kalmer KEEVEND195710.19615.9112.1510.25 7.85 4.81
465Lembit VASSIL194110.19312.6312.0911.25
466Lembi NõMM194410.10113.46
467Margus ESNAR1963 9.95113.27
468Renek LOORENS1982 9.88113.17
469Gregor FUNK2002 9.88113.17
470Allan ANNISTE1964 9.83113.11
471Stenver MATT1993 9.78219.50 4.96
472Kaur PERTEL2007 9.77113.02
473Arvo SOOSALU1952 9.76113.01
474Markus Samuel VAIKJäRV2009 9.72917.8710.17 9.07 7.34 4.14
475Jan BIRNSTOCK1973 9.69112.92
476Indrek VIIKMAA1971 9.66317.8011.69 4.62
477Karl-Mattias JUHKAM2009 9.591312.7811.04 9.62 8.95 5.58
478Märt VIIDU2007 9.58515.0812.07 7.48 7.30 5.95
479Kristian ESULA1976 9.49217.66 6.07
480Allan ROOSIMäGI1985 9.46215.43 8.21
481Roman SHVED1970 9.13211.4811.35
482Vahur PALU1965 8.89313.0711.02 7.27
483Heino PEETERSON1937 8.52313.5810.62 5.86
484Mikk KADAK1989 8.38111.18
485Mario MADDISON1979 8.12110.83
486Marek LEINER1973 8.09110.79
487Ilmar KIRJANEN1950 8.08417.28 8.25 5.25 5.14
488Ants TAMM1943 7.91615.6713.80 4.79 3.03 2.26
489Fred NEEDO1983 7.88110.50
490Jan SAMORODNI2009 7.75718.3412.73 2.97 2.45 2.25
491Ivo TAMLA1960 7.732 9.96 9.36
492Martin TõRRA1941 7.72213.90 5.39
493Ilmar MõISTLIK1944 7.58216.83 2.11
494Aare AAN1983 7.371 9.83
495Jüri TäHEMAA1944 7.00212.35 5.14
496Heino MARDISTE1936 6.822 9.36 7.70
497Nikolai KUHA1941 6.69311.68 6.34 5.59
498Hendrik BLEIVE2005 6.67216.08 0.60
499Kristjan TAALER1993 6.421 8.56
500Karmo KüBARSEPP1990 6.301 8.40
501Joosep ESTA2010 6.191516.54 5.44 3.50 2.89 2.60
502Heljus SAKS1989 6.001 8.00
503Eke OTS2009 5.797 9.92 8.90 6.55 2.54 1.02
504Ragnar ILP1979 5.761 7.68
505Mihkel PETUHHOV1988 5.521 7.36
506Sulev TUUDE1955 5.501 7.33
507Ralf REITSAK2008 5.472 8.40 5.28
508Kalju TOOMAS1947 5.412 7.31 6.22
509Rein ROONI1957 5.3814 7.54 6.61 5.52 3.98 3.27
510Elmo PäRNA1944 5.084 8.45 8.10 3.35 2.67
511Mati KALLEMETS1947 5.03310.29 7.22 0.25
512Sander NõMM2008 4.693 8.93 5.75 1.87
513Ervin PEIK1966 4.381 5.84
514Ivo TAMM1978 4.342 9.66 1.20
515Matis MäNDMETS2010 4.209 5.46 4.75 4.75 3.50 2.56
516Kalev KUKK1951 4.142 8.57 1.77
517Uku NõMM2009 4.05510.44 5.74 2.47 1.59 0.02
518Jaan VIRU1990 3.801 5.07
519Raivo ARU1976 3.711 4.94
520Arvo RAJA1961 3.582 7.03 1.93
521Koit HALLIK2010 3.031 4.04
522Marlon NAAN2006 2.991 3.99
523Ringo-Lehari PURGE2004 2.972 6.97 0.45
524Kalev KõIVA1958 2.931 3.91
525Atso KESKüLA2010 2.868 8.74 1.76 1.54 1.12 1.12
526Romet PAATSI2008 2.751 3.66
527Tarmo MAASING1963 2.691 3.59
528Lauri LEPALAAN1976 2.651 3.53
529Kristjan MAISTE2006 2.402 3.97 2.02
530Jürmo ROOMA2000 2.261 3.01
531Andero-Stig SAARPERE2011 2.204 4.04 3.33 2.35 0.05
532Rihard KIVISELG2009 2.156 5.65 1.40 1.38 1.37 0.97
533Tanel LAANEVäLI2008 2.132 5.06 0.27
534Joosep TALI2011 2.078 3.96 2.43 1.40 1.31 1.23
535Vitali SHVED2001 2.061 2.75
536Martin SAMORODNI2011 2.042 2.61 2.49
537Artem PRYKHODKO2008 2.036 4.83 2.64 1.35 1.27 0.06
538Aivaras NARBUTAITIS1994 2.031 2.70
539Märt MARIPUU1981 1.941 2.59
540Henrik ERM2011 1.892 2.59 2.13
541Ivo SäRAK1977 1.841 2.45
542Thomas KRUUSMAA2010 1.848 2.57 2.21 1.69 1.50 1.21
543Toomas NAELAPää1950 1.752 2.57 1.81
544Reno Robin REHEMETS2008 1.741 2.32
545Anti TOHVA2008 1.663 4.92 0.55 0.39
546Lukas LILLELAID2011 1.624 3.71 2.01 0.98 0.49
547Oskar LIIVER2009 1.461 1.94
548Georg Sebastian VAIKJäRV2012 1.124 1.91 1.38 0.94 0.77
549Karel Markus KäHR2009 0.979 2.07 1.46 0.83 0.26 0.23
550Rasmus OLLI2009 0.936 2.06 1.76 0.34 0.27 0.22
551Ralf KUUSMAA2010 0.923 2.13 1.12 0.01
552Simmo Hendrik SISASK2008 0.852 2.07 0.06
553Otto TAMKIVI2007 0.825 2.28 0.87 0.71 0.21 0.01
554Joel RILLO1985 0.801 1.06
555Argo PAAVEL1991 0.741 0.99
556Allan SüLLA1960 0.701 0.93
557Roland JOHANSON2007 0.702 1.17 0.57
558Ats OTS2011 0.666 1.15 0.73 0.70 0.57 0.17
559Vladimir TSUZAS1970 0.651 0.87
560Sander LEPP2008 0.651 0.86
561Anton ROOLAID1977 0.622 1.53 0.02
562Mart Markus DAVõDOV2010 0.624 1.77 0.63 0.26 0.08
563Mait REI1974 0.581 0.78
564Kerret MATTO2011 0.556 0.87 0.81 0.45 0.42 0.18
565Sebastian VEESAAR2011 0.475 1.22 0.62 0.23 0.21 0.05
566Vello KROHN1940 0.431 0.58
567Rasmus UIBO2009 0.413 1.21 0.15 0.08
568Johann Markus LäTT2009 0.381 0.51
569Glen Eric KOKK2008 0.321 0.43
570Parvo PARTS1977 0.291 0.39
571Kert PIIRAK2008 0.291 0.39
572Raimond MESSING2008 0.282 0.62 0.09
573Siim AUL2010 0.281 0.37
574Jakob VINKEL1941 0.261 0.34
575Mikk Valter KINDEL2007 0.232 0.44 0.14
576Uku TOMINGAS2010 0.221 0.30
577Juhan MAHLA2009 0.202 0.43 0.06
578Martin LIIDLEIN1993 0.171 0.23
579Jakob VESKI2009 0.171 0.23
580Markel HANIMäGI2006 0.166 0.31 0.21 0.11 0.08 0.07
581Björn Martin LINDEBERG2009 0.142 0.30 0.04
582Arti Tanel KIISLER2009 0.131 0.17
583Aleksandr GNIDENKO1961 0.131 0.17
584Marten HANIMäGI2010 0.124 0.25 0.15 0.11 0.01
585Madis SAMMELSELG2005 0.111 0.15
586Mirko KUPITS2007 0.064 0.15 0.08 0.03 0.01
587Kalmer PIISKOP1978 0.051 0.07
588Morten ULP2004 0.011 0.02
589Teodor RUUSALEPP2010 0.011 0.01
590Oliver-Erik SUIK1999 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 100.32
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind