Koostanud Heino Mardiste, märts 2021

Veteranide tiitlivõistlused

 

Maailmakarikavõistlused

 

III

Karin Laine

N65

tava

1995

Peterburi, Venemaa

I

Leida Sevruk

N80

tava

1995

Peterburi, Venemaa

II

Tõnu Savi

M50

tava

1995

Peterburi, Venemaa

I

Leida Sevruk

N80

tava

1996

Murcia, Hispaania

II

Marje Viirmann

N35

tava

1997

Minnesota, USA

 

 

Maailmameistrivõistlused

 

I

Leida Sevruk

N85

tava

1998

Novi Bor, Tšehhoslovakkia

I

Leida Sevruk

N85

tava

1999

Aarhus, Taani

I

Leida Sevruk

N85

tava

2001

Nida, Leedu

III

Marje Viirmann

N40

tava

2003

Halden, Norra

III

Valve Nõmme

N80

tava

2003

Halden, Norra

II

Marje Viirmann

N45

tava

2006

Wiener Neustadt, Austria

III

Elga Adrat

N70

tava

2006

Wiener Neustadt, Austria

II

Marje Viirmann

N45

tava

2007

Kuusamo, Soome

III

Marje Viirmann

N45

sprint

2008

Leiria, Portugal

III

Richard Rooden

M85

sprint

2008

Leiria, Portugal

II

Armo Hiie

M40

tava

2008

Leiria, Portugal

III

Marje Viirmann

N50

sprint

2010

Neuchâtel, Šveits

II

Kiira Tarassova

N70

tava

2010

Neuchâtel, Šveits

II

Marje Viirmann

N50

sprint

2011

Pecs, Ungari

III

Ilse Uus

N70

tava

2011

Pecs, Ungari

III

Marje Viirmann

N50

tava

2012

Bad Harzburg, Saksamaa

II

Kirti Rebane

N40

sprint

2013

Sestriere, Itaalia

II

Marje Viirmann

N50

sprint

2013

Sestriere, Itaalia

II

Maire Raid

N75

tava

2013

Sestriere, Itaalia

III

Ilse Uus

N75

tava

2013

Sestriere, Itaalia

II

Richard Rooden

M90

tava

2013

Sestriere, Itaalia

I

Merike Vanjuk

N35

sprint

2014

Porto Alegra, Brasiilia

II

Triin-Britt Preden

N40

sprint

2014

Porto Alegra, Brasiilia

I

Jana Kink

N45

sprint

2014

Porto Alegra, Brasiilia

I

Merike Vanjuk

N35

tava

2014

Porto Alegra, Brasiilia

II

Jana Kink

N45

tava

2014

Porto Alegra, Brasiilia

III

Airi Alnek

N50

tava

2014

Porto Alegra, Brasiilia

III

Reet Johanson

N55

tava

2014

Porto Alegra, Brasiilia

III

Anu Åkerman

N35

sprint

2015

Göteborg, Rootsi

III

Kirti Rebane

N40

sprint

2015

Göteborg, Rootsi

III

Anu Åkerman

N35

tava

2015

Göteborg, Rootsi

III

Marje Viirmann

N55

tava

2015

Göteborg, Rootsi

II

Kirti Rebane

N40

sprint

2016

Tallinn

I

Airi Alnek

N50

sprint

2016

Tallinn

I

Marje Viirmann

N55

sprint

2016

Tallinn

I

Ilse Uus

N75

sprint

2016

Tallinn

III

Kirti Rebane

N40

tava

2016

Kõrvemaa

I

Marje Viirmann

N55

tava

2016

Kõrvemaa

III

Tiiu Tiigimäe

N80

tava

2016

Kõrvemaa

II

Andreas Kraas

M35

tava

2016

Kõrvemaa

III

Heino Mardiste

M80

tava

2016

Kõrvemaa

II

Merike Vanjuk

N40

sprint

2017

Uus-Meremaa

II

Merike Vanjuk

N40

tava

2017

Uus-Meremaa

II

Kirti Rebane

N45

sprint

2018

Taani

II

Ilse Uus

N80

sprint

2018

Taani

I

Kirti Rebane

N45

lühi

2018

Taani

II

Ilse Uus

N80

lühi

2018

Taani

I

Kirti Rebane

N45

tava

2018

Taani

II

Kirti Rebane

N45

tava

2019

Läti

III

Marje Viirmann

N55

lühi

2019

Läti

Kuni 2007 oli ainult tvarada

2008 lisandus sprint

2018 lisandus lühirada


Suusaorienteerumise maailmameistrivõistlused

 

I

Ingrit Kala

N35

tava

2003

Eesti, Haanja

II

Piret Niglas

N35

tava

2003

Eesti, Haanja

I

Marje Viirmann

N40

tava

2003

Eesti, Haanja

III

Karin Laine

N70

tava

2003

Eesti, Haanja

II

Ingrit Kala

N35

tava

2004

Soome

II

Ingrit Kala

N35

tava

2005

Šveits

II

Ingrit Kala

N35

tava

2006

Läti

I

Marje Viirmann

N45

tava

2006

Läti

II

Raul Kudre

M35

tava

2006

Läti

III

Heigo Põld

M40

tava

2008

Šveits

II

Mirja Virve

N35

tava

2013

Läti

I

Ingrit Kala

N45

tava

2013

Läti

II

Saima Värton

N55

tava

2013

Läti

III

Siiri Poopuu

N55

tava

2013

Läti

I

Mirja Virve

N35

tava

2014

Eesti, Pannjärve

III

Ingrit Kala

N45

tava

2014

Eesti, Pannjärve

II

Marje Viirmann

N50

tava

2014

Eesti, Pannjärve

I

Karin Laine

N80

tava

2014

Eesti, Pannjärve

II

Arne Kivistik

M80

tava

2014

Eesti, Pannjärve

I

Ingrit Kala

N50

tava

2018

USA

I

Ingrit Kala

N50

lühi

2018

USA

I

Raul Kudre

M45

tava

2018

USA

 

 

Rattaorienteerumise maailmameistrivõistlused

 

II

Alar Viitmaa

M40

tava

2010

Poola

I

Ingrit Kala

N40

tava

2014

Poola

II

Ingrit Kala

N40

sprint

2014

Poola

III

Ingrit Kala

N40

lühi

2014

Poola

III

Alar Viitmaa

M40

lühi

2014

Poola

I

Ingrit Kala

N45

lühi

2016

Leedu

I

Ingrit Kala

N45

tava

2016

Leedu

II

Ingrit Kala

N45

sprint

2016

Leedu

II

Erik Aibast

M40

lühi

2016

Leedu

III

Mait Mändmets

M40

lühi

2016

Leedu

III

Mait Mändmets

M40

tava

2016

Leedu

III

Alar Viitmaa

M45

sprint

2016

Leedu

I

Raul Kudre

M45

lühi

2019

Saksamaa

II

Ingrit Kala

N50

lühi

2019

Saksamaa

II

Ingrit Kala

N50

ühis

2019

Saksamaa