Statistika on kokku pannud Tõnu Raid ja Heino Mardiste (uuendatud märts 2021) 
MEDALID JA PARIMAD TULEMUSED
ORIENTEERUMISJOOKSU  MM
Koht Nimi/võistkond Aasta Võistlusala
III Sixten Sild 1991 tavarada
5. Olle Kärner 2006 tavarada
6. Lauri Sild 2014 lühirada
7.  Külli Kaljus 1998 tavarada
8. Olle Kärner 2008 tavarada
10. Sixten Sild 1995 tavarada
10. Olle Kärner 2003 lühirada
10. Merike Vanjuk 2007 lühirada
10. Olle Kärner 2007 lühirada
10. Timo Sild 2016 tavarada
4 Kenny Kivikas, Timo Sild, Lauri Sild 2017 meeste teade
6. Grete Gutmann, Liis Johanson, Annika Rihma  2011 naiste teade
6. Sander Vaher, Lauri Sild, Timo Sild 2015 meeste teade
7. Kirti Rebane, Tina Olm-Junegard, Anu Annus 2004 naiste teade
7. Olle Kärner, Timo Sild, Lauri Sild 2013 meeste teade
7.-8. Mall Alev, Ruth Vaher, Maret Vaher, Külli Kaljus 1997 naiste teade
8. Külli Kaljus, Anu Annus, Tina Olm-Junegard, Maret Vaher 2001 naiste teade
8. Olle Kärner, Peeter Pihl, Lauri Sild 2011 meeste teade
8. Sander Vaher, Timo Sild, Lauri Sild 2016 meeste teade
9. Tarvo Avaste, Erik Aibast, Olle Kärner, Sixten Sild 1999 meeste teade
9. Tarvo Avaste, Olle Kärner, Mati Tiit, Armo Hiie 2001 meeste teade
9. Kirti Rebane, Liis Johanson, Annika Rihma 2012 naiste teade
9. Annika Rihma, Kenny Kivikas, Sander Vaher, Evely Kaasiku 2016 sprindi teade
10. Sander Vaher, Olle Kärner, Andreas Kraas 2006 meeste teade
10. Sander Vaher, Olle Kärner, Erkki Aadli 2007 meeste teade
10. Markus Puusepp, Olle Kärner, Sander Vaher 2009 meeste teade
SUUSAORIENTEERUMISE MM
I Daisy Kudre 2021 sprint
I Daisy Kudre 2021 lühirada
II Daisy Kudre 2021 viitstart
III Maret Vaher 1994 tavarada
5. Ruth Vaher 1992 lühirada
5. Maret Vaher 1992 tavarada
III Epp Paalberg, Doris Kudre, Daisy Kudre 2017 naiste teade
III Daisy Kudre, Mattis Jaama 2021 sprindi teade
4. Riju Johanson, Ruth Vaher, Maret Vaher 1992 naiste teade
5. Maret Vaher, Ruth Vaher, Mall Alev 1996 naiste teade
5. Ruth Vaher, Maret Vaher, Mall Alev 1998 naiste teade
6. Raul Kudre, Margus Hallik, Ander Ojandu, Tõnis Erm 2004 meeste teade
6. Margus Hallik, Priit Randman, Even Toomas 2015 meeste teade
6. Evely Kaasiku, Piret Pärnik, Kaisa Sander 2015 naiste teade
6 Margus Hallik, Even Toomas, Mattis Jaama 2017 meeste teade
6 Daisy Kudre, Mattis Jaama 2017 sprindi teade
RATTAORIENTEERUMISE MM
I Tõnis Erm 2013 sprint
I Tõnis Erm 2013 lühirada
II Tõnis Erm 2010 sprint
II Lauri Malsroos 2013 sprint
III Tõnis Erm  2008 sprint
III Lauri Malsroos 2015 sprint  
III Lauri Malsroos 2017 sprint
4. Margus Hallik 2005 tavarada
5. Lauri Malsroos 2014 sprint
5. Tõnis Erm 2014 lühirada
5. Lauri Malsroos 2016 lühirada
5 Lauri Malsroos 2019 tavarada
6. Tõnis Erm 2008 lühirada
6. Tõnis Erm 2012 tavarada
6. Tõnis Erm 2013 tavarada
6 Lauri Malsroos 2017 pikk
I Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2014 meeste teade
III Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2013 meeste teade
4. Rene Ottesson, Raul Kudre, Margus Hallik 2004 meeste teade
5. Rene Ottesson, Tõnis Erm, Margus Hallik 2005 meeste teade
5. Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2008 meeste teade
5. Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2011 meeste teade
6. Tõnis Erm, Margus Hallik, Lauri Malsroos 2015 meeste teade
ROGAINI MM
I Rain Eensaar, Silver Eensaar 2012 mehed
I Rain Eensaar, Silver Eensaar 2013 mehed
I Rain Eensaar, Silver Eensaar, Timmo Tammemäe  2014 mehed
I Viivi-Anne Soots, Heiti Hallikma 2014 sega
I Rain Seepõld, Timmo Tammemäe 2019 mehed
II Timmo Tammemäe, Rait Pallo 2013 mehed
II Karli Lambot, Mariann Sulg 2014 sega
II Rain Eensaar, Silver Eensaar 2015 mehed
II Piibe Tammemäe, Eleri Hirv 2019 naised
III Karli Lambot, Tõnu Lillelaid, Rait Pallo  2010 mehed
III Mariann Sulg, Eleri Hirv 2013 naised
III Timmo Tammemäe, Rait Pallo 2015 mehed
III Sirli Zupping, Neeme Loorits 2015 sega
III Eleri Hirv, Mariann Sulg 2015 naised
ORIENTEERUMISJOOKSU  EM
III Olle Kärner 2006 tavarada
6. Maret Vaher 2000 tavarada
5. Liis Johanson, Annika Rihma, Evely Kaasiku 2014 naiste teade
6. Annika Rihma, Merike Vanjuk, Liis Johanson 2008 naiste teade
SUUSAORIENTEERUMISE  EM
III Daisy Kudre 2020 lühi
5 Mattis Jaama 2017 sprint
III Daisy Kudre, Mattis Jaama  2020 sprindi teade
5 Daisy Kudre, Mattis Jaama  2017 sprindi teade
6. Daisy Kudre, Even Toomas 2013 sprindi teade
5. Evely Kaasiku, Daisy Kudre, Doris Kudre 2015 naiste teade
5 Epp Paalberg, Doris Kudre, Daisy Kudre 2020 naiste teade
6 Evely Kaasiku, Daisy Kudre, Piret Pärnik 2016 naiste teade
RATTAORIENTEERUMISE  EM
I Lauri Malsroos 2015 sprint  
I Lauri Malsroos 2019 sprint
II Tõnis Erm 2008 sprint
II Tõnis Erm 2008 lühirada
II Lauri Malsroos 2017 sprint
II Lauri Malsroos 2017 tavarada
4. Tõnis Erm 2006 lühirada
4. Tõnis Erm 2006 tavarada
4. Tõnis Erm 2011 sprint
5. Margus Hallik 2006 tavarada
5. Margus Hallik 2006 lühirada
5. Tõnis Erm 2009 lühirada  
5. Maret Vaher 2009 tavarada
5. Tõnis Erm 2013 lühirada
6. Margus Hallik 2007 tavarada
6. Tõnis Erm 2013 sprint
6. Ingrit Kala 2006 lühirada
II Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2009 meeste teade
5. Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2013 meeste teade
6. Epp Käpa, Ingrit Kala, Maret Vaher 2006 naiste teade
6. Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2008 meeste teade
6. Lauri Malsroos, Margus Hallik, Tõnis Erm 2011 meeste teade
ROGAINI  EM
I Jaanus Reha, Margus Klementsov  2005 mehed
I Silver Eensaar, Rain Eensaar 2011 mehed
I Armo Hiie, Lauri Lahtmäe 2012 mehed
I Timmo Tammemäe, Rait Pallo 2014 mehed
I Riivo Roosa, Sander Mirme 2015 mehed
I Mariann Sulg, Eleri Hirv 2016 naised
I Toomas Marrandi, Mari Kaseväli 2017 sega
I Eleri Hirv, Piibe Tammemäe 2018 naised
I Timmo Tammemäe, Sander Linnus 2018 mehed
I Timmo Tammemäe, Sander Linnus 2020 mehed
I Piibe Tammemäe, Hannula-Katrin Pandis 2020 naised
II Airi Alnek, Riina Laev 2005 naised
II Silver Eensaar, Rain Eensaar 2009 mehed
II Mariann Sulg, Neeme Loorits 2009 sega
II Erik Aibast, Andreas Kraas 2011 mehed
II Sirli Parm, Neeme Loorits 2014 sega
II Silver Eensaar, Rain Eensaar 2014 mehed
II Timmo Tammemäe, Joosep Tammemäe, Arvi Anton 2015 mehed
II Toomas Marrandi, Anneken Lemberg 2018 sega
II Sander Mirme, Ain Fjodorov 2018 mehed
II Riivo Roose, Sander Mirme 2020 mehed
II Reeda Fjodorov, Ain Fjodorov 2020 sega
III Monika Vehlmann, Ingrid Vehlmann 2005 naised
III Marje Viirmann, Mati Preitof, Eduard Pukkonen  2007 sega
III Karli Lambot, Tõnu Lillelaid, Rait Pallo  2010 mehed
III Karli Lambot, Tõnu Lillelaid, Rait Pallo  2011 mehed
III Marje Viirmann, Airi Alnek 2020 naised
III Moonika Pill, Neeme Loorits, Juha Skinnari (Soome) 2020 sega
ORIENTEERUMISJOOKSU JUUNIORIDE MM
II Timo Sild 2008 tavarada
III Eveli Saue 2003 lühirada
III Markus Puusepp 2006 tavarada
4. Lauri Sild 2009 tavarada
5. Markus Puusepp 2006 lühirada
7. Timo Sild 2008 sprint
8. Külli Kaljus 1992 lühirada
8. Annika Rihma 2002 lühirada
8.  Lauri Sild 2010 tavarada
10.  Timo Sild 2006 lühirada
I Mihkel Järveoja, Markus Puusepp, Timo Sild 2006 meeste teade
4. Maret Vaher, Kirti Rebane, Külli Kaljus 1992 naiste teade
4. Lauri Tammemäe, Lauri Sild, Timo Sild 2008 meeste teade
5. Siiri Mere, Piret Klade, Eveli Saue 2002 naiste teade
5. Annika Rihma, Piret Klade, Eveli Saue 2003 naiste teade
6. Tuuli Mäeots, Anni Raudsepp, Ede Pähn 2001 naiste teade
7. Anu Annus, Lilian Värton, Mirja Randoja 1997  naiste teade
8. Erik Aibast, Erkki Aadli, Arno Ruusalepp 1992 meeste teade
8. Raido Mitt, Tauno Tiirats, Kenny Kivikas 2011 meeste teade
8. Margret Zimmermann, Triinu Rooni, Marianne Haug 2015 naiste teade
10. Annika Rihma, Kati Rooni, Kadri Uiboupin 2004 naiste teade
10. Raido Mitt, Tauno Tiirats, Kenny Kivikas 2009 meeste teade
SUUSAORIENTEERUMISE JUUNIORIDE MM
II Daisy Kudre 2013 lühirada
4. Canter Värton 1998 tavarada
5 Mari Linnus 2021 sprint
6. Ingrid Nöps 1994 tavarada
6. Daisy Kudre 2013 sprint
6. Daisy Kudre 2013 tavarada
6 Doris Kudre 2017 tavarada
6 Doris Kudre 2017 lühirada
III Margus Hallik, Canter Värton, Taavi Nurm 1998 meeste teade
4. Doris Kudre, Silvia Luup, Jonne Rooma 2014 naiste teade
5. Canter Värton, Vallo Vaher, Ander Ojandu  1996 meeste teade
5. Tuuli Mäeots, Kadri Limberg, Siiri Mere 2002 naiste teade
5. Ain Roosimägi, Tiit Toomas, Priit Randman 2009 meeste teade
5. Evely Kaasiku, Daisy Kudre, Piret Pärnik 2011 naiste teade
5. Evely Kaasiku, Daisy Kudre, Piret Pärnik 2012 naiste teade
5. Gertrud Aarna, Silvia Luup, Marianne Haug 2014 naiste teade
5. Georg Caius Kutsar, Rimmo Rõõm, Kevin Hallop 2016 meeste teade
5. Epp Paalberg, Kaisa Rooba, Doris Kudre 2017 naiste teade
5. Sander Pritsik, Jürgen Joonas, Maanus Udam 2021 meeste teade
6. Anni Raudsepp, Signe Parm, Tuuli Mäeots 2000 naiste teade
6. Mattis Jaama, Sander Linnus, Asso Kaseväli 2011 meeste teade
6. Tõnis Laugesaar, Kristjan Linnus, Andres Saal 2013 meeste teade
RATTAORIENTEERUMISE JUUNIORIDE MM
II Taaniel Tooming 2012 lühirada
4. Mari Linnus 2019 tavarada
5. Taaniel Tooming 2011 lühirada
6. Tiit Toomas 2008 sprint
6. Doris Kudre 2014 tavarada
6. Doris Kudre 2014 sprint
II Paul Nestor, Tõnis Laugesaar, Kristjan Linnus   2013 meeste teade
6. Kärt Kürsa, Doris Kudre, Daisy Kudre 2013 naiste teade
6. Doris Kudre 2014 sprint
6. Doris Kudre 2014 tavarada
ORIENTEERUMISJOOKSU NOORTE EM
Noormehed M18
III Lauri Sild 2008 tavarada
4.  Lauri Sild 2007 tavarada
4. Lauri Sild 2008 sprint
5. Riho Taba 2003 tavarada
5. Lauri Tammemäe 2006 sprint
5. Lauri Sild 2007 sprint
6.-7. Sander Vaher 2002 sprint
I Raido Mitt, Lauri Sild, Kenny Kivikas 2008 teade
III Raido Mitt,  Tauno Tiirats, Kenny Kivikas 2009 teade
Neiud N18
II Eveli Saue 2002 sprint
III Sigrid Ruul 2009 sprint
4. Eveli Saue 2001 tavarada
5. Kaisa Raudkepp 2011 tavarada
5. Liis Johanson, Annika Rihma, Eveli Saue 2001 teade
6.  Grete Gutmann, Eleri Hirv, Ly Trei 2006 teade
Poisid M16
I Lauri Sild 2006 tavarada
4. Markus Puusepp 2002 tavarada
5.  Markus Puusepp 2001 tavarada
5 Veiko Kütt 2002 tavarada
5.  Lauri Sild 2006 sprint
5. Kenny Kivikas 2007 tavarada
6. Veiko Kütt 2002 tavarada
6. Timo Sild 2004 tavarada
II Raido Mitt, Tauno Tiirats, Kenny Kivikas 2007 teade
III Raido Mitt, Kenny Kivikas, Lauri Sild 2006 teade
III Karel-Sander Kljuzin, Andres Rõõm, Kaarel Vesilind 2015 teade
4. Sander Vaher, Markus Puusepp, Riho Taba 2001 teade
6. Veiko Kütt, Mihkel Järveoja, Markus Puusepp 2002 teade
Tüdrukud N16
III Eveli Saue 2000 sprint
6. Teele Telgma 2016 sprint
5. Kadri Uiboupin, Tais Leontenko, Kati Rooni 2002 teade
5.  Jane Lauter, Sigrid Ruul, Britta Panker 2007 teade
SUUSAORIENTEERUMISE NOORTE EM
Noormehed M18
4. Sander Vaher 2002 lühirada
4. Sander Vaher 2002 tavarada
Neiud N18
4. Siiri Mere 2002 tavarada
Noormehed M17
I Olle Ilmar Jaama 2021 tavarada
I Olle Ilmar Jaama 2021 lühirada
II Olle Ilmar Jaama 2020 tavarada
III Olle Ilmar Jaama 2021 sprint
4 Kaarel Vesilind 2017 sprint
4 Timo Kudre 2021 lühirada
6.  Ain Roosimägi 2006 lühirada
6 Sander Pritsik 2018 tavarada
III Chris Markus Krahv, Timo Kudre, Olle Ilmar Jaama 2021 teade
4. Märten Henrik Pais, Andres Rõõm, Kaarel Vesilind 2015 teade
4 Sander Pritsik, Ragnar Rooba, Kaarel Vesilind 2017 teade
5 Karel Sander Kljuzin, Kaarel Vesilind, Andres Rõõm 2016 teade
5 Sander Pritsik, Olle Ilmar Jaama, Ragnar Rooba 2018 teade
Tüdrukud N17
I Doris Kudre 2013  lühirada
I Doris Kudre 2014 tavarada
I Kaisa Rooba 2014 lühirada
II Doris Kudre 2014 sprint
5.  Doris Kudre 2013 tavarada
6.  Anniki Inno 2003 lühirada
III Kaisa Rooba, Emily Raudkepp, Doris Kudre    2014 teade
III Birgit Rõõm, Liis Marii Kaso, Mareli Vaher 2021 teade
4. Kaisa Rooba, Kristel Kõivo, Emily Raudkepp 2015 teade
Poisid M16
III Markus Puusepp 2002 tavarada
4. Markus Puusepp 2002 lühirada
4. Mihkel Järveoja 2002 tavarada