Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
August 2022
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
1
2
Põlva 18. teisipäevak KooskoraTallinna 18. teisipäevak Meremõisa
3
EM2022/ OJ MK Lääne-VirumaaTallinna Pargijooksud 2022 Peetri park
4
Tartu sprindipäevak ÜlenurmeSaaremaa Neljapäevak UpaPärnumaa neljapäevak VõisteHiiumaa neljapäevak Hüti, Käina teeltTallinna Neljapäevak KõrvemaaEOC rahvavõistlus Lääne-VirumaaEM2022/ OJ MK Lääne-Virumaa
5
EM2022/ OJ MK Lääne-VirumaaEOC rahvavõistlusLääne-Virumaa
6
EM2022/ OJ MK Lääne-VirumaaEOC rahvavõistlusLääne-Virumaa
7
EM2022/ OJ MK Lääne-VirumaaEOC rahvavõistlusLääne-Virumaa
8
EM2022/ OJ MK Lääne-Virumaa
9
Tallinna 19. teisipäevak KadriorgPõlva 19. teisipäevak JanokjärveEM2022/ OJ MK Lääne-Virumaa
10
Tallinna Pargijooksud 2022 Tallinn Vanalinn Tallinna MV sprint Keila
11
Hiiumaa neljapäevak Meelste, Tahkuna teeltPärnumaa neljapäevak ValgerandTartu sprindipäevak Elva (spordihoone)Saaremaa Neljapäevak KarujärveTallinna Neljapäevak Kuusalu
12
13
Eesti MV öine KükaEesti MV sprint Põlva linn
14
Eesti MV segasprindi teade Põlva linn
15
Linnaorienteerumine Järve asum
16
Põlva 20. teisipäevak Taevaskoja metsJärvamaa teisipäevak Mägede külaTallinna 20. teisipäevak Harku-Tähetorni
17
Viljandimaa orienteerumispäevak Vana-VõiduNarva kolmapäevak Narva-Jõesuu 12kmRapla päevak Vana-VigalaVõrumaa kolmapäevak Ape, Läti VabariikTallinna Pargijooksud 2022 Pirita Terviserada
18
Pärnumaa neljapäevak PiirumiHiiumaa neljapäevak Lehtma, Lõimandi nina, sadamSaaremaa Neljapäevak KärlaTallinna Neljapäevak KolgakülaTartu neljapäevak Välgi
19
20
XT Sügisrogain
21
Tallinna MV. Paaristeade Loopealse
22
Linnaorienteerumine Noblessneri
23
Tallinna 21. teisipäevak RaudaluPõlva 21. teisipäevak Saarjärve
24
Jõgevamaa kolmapäevak Kuremaa terviserajadLääne-Virumaa 11. kolmapäevak KõrmaVõrumaa kolmapäevak Vaskpalu (Hargla)
25
Tallinna Neljapäevak Keila-JoaSaaremaa Neljapäevak LeedriTartu neljapäevak UnikülaHiiumaa neljapäevak Paluküla, Suusaraja algusPärnumaa neljapäevak Uulu
26
Rogaini MM Paprsek, Tšehhi
27
Hiiumaa 61. Karikavõistlused RistnaRogaini MMPaprsek, Tšehhi
28
Hiiumaa 61. KarikavõistlusedRistna
29
Linnaorienteerumine TalTech
30
Tallinna 22. teisipäevak Eesti VabaõhumuuseumPõlva 22. teisipäevak Palojärve-Aarna
31
Võrumaa kolmapäevak Kandle aed VõrusViljandimaa orienteerumispäevak Holstre-NõmmeLääne-Virumaa 12. kolmapäevak Lasila
    
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind