Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
Juuli 2022
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
    1
2
Noorte OJ EM (EYOC) UngariEesti MV RO / Balti Meistrivõistlused RO Kõrvemaa
3
Noorte OJ EM (EYOC)UngariEesti MV RO / Balti Meistrivõistlused ROKõrvemaa
4
Linnaorienteerumine Pelguranna SNoorte OJ EM (EYOC)Ungari
5
Põlva 14. teisipäevak PalojärveTallinna 14. teisipäevak Männiku Wakepark
6
Tallinna Pargijooksud 2022 Ülemiste City park
7
Pärnumaa neljapäevak UuluHiiumaa neljapäevak Leemeti, SuusastaadionTallinna Neljapäevak PikknõmmSaaremaa Neljapäevak Karujärve
8
9
47. Eesti omavalitsuste suvemängud Kääriku
10
Veteranide MM (WMOC) Puglia-Gargano, Itaalia47. Eesti omavalitsuste suvemängudKääriku
11
Juunioride MM (JWOC) Aguiar da Beira, PortugalLinnaorienteerumine Kadrioru parkVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, Itaalia
12
Tallinna 15. teisipäevak PääskülaPõlva 15. teisipäevak LahojärveVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, ItaaliaJuunioride MM (JWOC)Aguiar da Beira, Portugal
13
Tallinna Pargijooksud 2022 Margareeta aedRapla päevak PirguVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, ItaaliaJuunioride MM (JWOC)Aguiar da Beira, Portugal
14
Pärnumaa neljapäevak RaekülaTallinna Neljapäevak RebalaHiiumaa neljapäevak Kaibaldi, Kanapeeksi teeltVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, ItaaliaJuunioride MM (JWOC)Aguiar da Beira, Portugal
15
Maailmamängud Birmingham, USAWMTBO, WJMTBO (RO MM) Rootsi, FalunVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, ItaaliaJuunioride MM (JWOC)Aguiar da Beira, Portugal
16
EOC2022 Selection Race Middle SaeVeteranide MM (WMOC)Puglia-Gargano, ItaaliaJuunioride MM (JWOC)Aguiar da Beira, PortugalMaailmamängudBirmingham, USAWMTBO, WJMTBO (RO MM)Rootsi, Falun
17
EOC2022 Selection Race Long PukametsaMaailmamängudBirmingham, USAWMTBO, WJMTBO (RO MM)Rootsi, Falun
18
Linnaorienteerumine Rocca al MareWMTBO, WJMTBO (RO MM)Rootsi, Falun
19
Põlva 16. teisipäevak PartsiTäpsus-O MM (WTOC) Jeżów Sudecki, PoolaTallinna 16. teisipäevak Kakumäe randWMTBO, WJMTBO (RO MM)Rootsi, Falun
20
Narva kolmapäevak ÄkkekülaTallinna Pargijooksud 2022 Pae park- SikupilliWMTBO, WJMTBO (RO MM)Rootsi, FalunTäpsus-O MM (WTOC)Jeżów Sudecki, Poola
21
Saaremaa neljapäevak RahtlaHiiumaa neljapäevak Kõpu, Kõpu teeltTartu sprindipäevak AnnelinnPärnumaa neljapäevak PiirumiTallinna Neljapäevak NelijärveTäpsus-O MM (WTOC)Jeżów Sudecki, Poola
22
Täpsus-O MM (WTOC)Jeżów Sudecki, Poola
23
Täpsus-O MM (WTOC)Jeżów Sudecki, Poola
24
25
Linnaorienteerumine Kohila
26
Põlva 17. teisipäevak KuulmajärveTallinna 17. Teisipäevak Apuparra Kõrvemaa
27
Tallinna Pargijooksud 2022 Noblessneri kvartal
28
Saaremaa Neljapäevak ValjalaHiiumaa neljapäevak Kapasto, KarjäärTartu sprindipäevak Tähtvere spordiparkPärnumaa neljapäevak Kolga-VeskiTallinna Neljapäevak Mägede
29
30
34. Koprakarikas Jõgehara
31
34. KoprakarikasJõgehara
       
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind