Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Edetabeli võistlused Nimekiri
Mai 2022
Eelmine
Kuu : Aasta : O-viis : Ala :
Järgmine
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
      1
Ilves GP 2022Päidlapalu
2
Linnaorienteerumine Õismäe raba
3
Põlva 5. teisipäevak KanepiTallinna 5. teisipäevak Mustamäe
4
Võrumaa kolmapäevak Rõuge alevikTallinna Pargijooksud 2022 Tondiraba parkLääne-Virumaa 4. kolmapäevak MiilaLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud ParalepaViljandimaa orienteerumispäevak Ramsi1. Jõgevamaa Orienteerumispäevak Luua
5
Tartu neljapäevak Tehvandi-MunamäeSaaremaa 600. neljapäevak LeisiPärnumaa neljapäevak PaikuseTallinna Neljapäevak Paldiski
6
7
Tallinna MV tavarada Voose
8
9
Linnaorienteerumine Magdaleena
10
Võrumaa-Aluksne ühispäevak Delinkalns, Aluksne valdJärvamaa teisipäevak Türi KõrgessaarePõlva 6. teisipäevak Valgesoo külaTallinna 6. teisipäevak Muraste
11
Läänemaa Orienteerumiskolmapäevakud PalivereLääne-Virumaa 5. kolmapäevak KoljakuTallinna Pargijooksud 2022 Glehni park
12
Tartu neljapäevak Kärgandi mäedSetomaa orienteerumispäevak VärskaPärnumaa neljapäevak Pärnu-JaagupiSaaremaa neljapäevak PöideTallinna Neljapäevak Vetepere
13
14
Balti MV tavarada Läti, GrišcatiXT Kevadrogain
15
Balti MV teade Läti, GrišcatiTallinna MV rattaorienteerumises Kuusalu
16
Linnaorienteerumine Tondi
17
Põlva 7. teisipäevak Hatiku järvedTallinna 7. teisipäevak Raudalu- Kangru
18
Viljandimaa orienteerumispäevak Viljandi lossimäedEMTBO, EJMTBO, EYMTBO Leedu, IgnalinaLääne-Virumaa 6. kolmapäevak IlumäeLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud LihulaTallinna Pargijooksud 2022 HiiuVõrumaa kolmapäevak Võlsi
19
Pärnumaa neljapäevak JõulumäeTartu neljapäevak KirikukülaSaaremaa neljapäevak KuressaareTallinna Neljapäevak RõõsaEMTBO, EJMTBO, EYMTBOLeedu, Ignalina
20
EMTBO, EJMTBO, EYMTBOLeedu, Ignalina
21
Põlva maakonna MV tavarada LajavanguJärva-Rapla MV lühirada VetlaEMTBO, EJMTBO, EYMTBOLeedu, Ignalina
22
Põlva maakonna MV teade LajavanguEMTBO, EJMTBO, EYMTBOLeedu, Ignalina
23
Linnaorienteerumine Haabneeme
24
Rapla-Järva päevak KaereperePõlva 8. teisipäevak Põlva linnTallinna 8. teisipäevak Männiku Linnak
25
Lääne-Virumaa 7. kolmapäevak EbavereTallinna Pargijooksud 2022 Järve terviseradaLäänemaa Orienteerumiskolmapäevakud PullapääHarju MV Valik SamblapõlluVõrumaa kolmapäevak TilsipaloNarva kolmapäevak Riigiküla
26
OJ MK 1. ring Boras, RootsiTartu neljapäevak KaiuTallinna Neljapäevak ArukülaPärnumaa neljapäevak Kilingi-Nõmme
27
OJ MK 1. ringBoras, Rootsi
28
Tartu Kevad 2022 PriipaluOJ MK 1. ringBoras, Rootsi
29
OJ MK 1. ringBoras, RootsiTartu Kevad 2022Priipalu
30
Linnaorienteerumine Glehni park
31
Tallinna 9. teisipäevak KloostrimetsaPõlva 9. teisipäevak Karaski
     
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind