Eesti meistrivõistluste, EOL egiidi all toimuvate võistluste, EOL noortelaagri ja IOF edetabelivõistluste toimumiskohad
Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksus
Võistlusala
|
2018 |
2019 |
|
EOL litsentsijuhend 2018
|
EOL litsentsijuhend 2019
EMV OJ üldjuhend 2019
|
Lühirada |
20. mai
Küka
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
18. mai
Vitipalu, Tartumaa
Värska OK Peko
|
MN21 teade |
21. mai
Küka
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
19. mai
Vitipalu, Tartumaa
Värska OK Peko
|
Sprint |
18. august
Viljandi
SK Mercury
|
24. august
Kuremaa/Palamuse, Jõgevamaa
MTÜ Seiklushunt ja OK Kape
|
Öine tavarada |
18. august
Tääksi
Viljandimaa
OK JOKA/OK Lehola
|
24. august
Pala, Jõgevamaa
MTÜ Seiklushunt ja OK Kape
|
Sprinditeade |
19. august
Viljandi
SK Mercury
|
25. august
Kuremaa/Palamuse, Jõgevamaa
MTÜ Seiklushunt ja OK Kape
|
Pikk rada |
15. september
Veskimõisa
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
7. september
Varbola, Raplamaa
OK TON
|
Tavarada |
25. august
Kütiorg
Võrumaa
OK Võru
|
31. august
Mustjärve, Lääne-Virumaa
Rakvere OK
|
Noorte ja
veteranide teade
|
26. august
Kütiorg
Võrumaa
OK Võru
|
1. september
Mustjärve, Lääne-Virumaa
Rakvere OK
|
Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises
Võistlusala |
2018 |
2019 |
|
EMV SO 2018 üldjuhend |
EMV suusaO üldjuhend 2019 |
Sprint |
17. veebruar
Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
19. jaanuar
Haanja, Võrumaa
OK Võru
|
Sprinditeade |
17. veebruar
Verhulitsa
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
19. jaanuar
Haanja, Võrumaa
OK Võru
|
Lühirada |
27. jaanuar
Koolmajärve
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
23. veebruar
Hatiku, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
Tavarada |
28. jaanuar
Koolmajärve
Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
24. veebruar
Hatiku, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
|
|
|
|
|
|
Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises
Võistlusala
|
2018 |
2019 |
|
|
EMV rattaO üldjuhend 2019 |
Sprint |
21. juuli
Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
20 juuli
Põlva, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
Lühirada |
21. juuli
Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
20. juuli
Põlva, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
Tavarada |
22. juuli
Värska
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
21. juuli
Põlva, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
Muud EOL võistlused ja noortelaager
Võistlus
|
2018 |
2019 |
OJ Balti MV |
Läti |
25.-26. mai
Eesti, Rõuge, Võrumaa
OK Võru / EOL
|
RO Balti MV |
Läti |
20.-21. juuli
Eesti, Põlva, Põlvamaa
OK Põlva Kobras / EOL
|
Jüriööjooks |
21. aprill
Tartu
MTÜ Seiklushunt
|
20. aprill
Viljandi
OK JOKA / OK Lehola
|
Suunto Games |
29.-30.09.
Ootsipalu
Põlvamaa
Värska OK Peko
|
14.-15. september
Vitipalu, Tartumaa
Värska OK Peko
|
EOL noortelaager |
Rõuge
OK Võru
|
|
EOL SO noortelaager |
Värska
Värska OK Peko
|
Mammaste, Põlvamaa
OK Põlva Kobras
|
IOF edetabelisse kuuluvad võistlused (World Ranking Event)
Võistlus
|
2018 |
|
Orienteerumisjooks |
27. juuli
Tallinn O-week sprint
Tallinn Rotermanni
SK100
|
|
Orienteerumisjooks |
28. juuli
Tallinn O-week lühirada
Apuparra
Harjumaa
SK100
|
|
Orienteerumisjooks |
29. september
XXX Suunto Games tavarada
Ootsipalu
Võrumaa
Värska OK Peko
|
|
Suusaorienteerumine |
- |
|
Rattaorienteerumine |
21.-22. juuli
Eesti MV lühi- ja tavarada
Värska
Võrumaa
Värska OK Peko
|
|
Kohtunikud
2019.aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkurss
2020. aasta EOL võistluste ja laagrite korralduskonkurss
|
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977 |