Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988110.0511115.97111.88109.66106.71106.02
2Lauri SILD1990103.4016108.02105.39103.49100.9599.15
3Kenny KIVIKAS1991100.8010105.37103.36101.6698.5995.02
4Kristo HEINMANN198997.3522101.9496.7096.6396.1195.36
5Ats SõNAJALG199095.2425103.88100.8090.7090.5990.22
6Sergei RJABõSHKIN199293.2512103.85102.9394.6685.2779.56
7Jaagup TRUUSALU198892.151698.6192.9791.7989.9287.47
8Uku-Laur TALI199284.902194.9588.8382.2780.6677.77
9Sander VAHER198584.63592.8890.8982.1080.9976.29
10Reigo TEERVALT199483.931089.0489.0282.4780.7478.36
11Timmo TAMMEMäE198483.541289.0784.8783.9083.5976.26
12Kaarel VESILIND200082.021986.3882.2882.0781.1078.29
13Tõnis LAUGESAAR199481.211285.2482.7980.5579.0378.42
14Markus PUUSEPP198680.33783.3782.4779.1078.3578.35
15Juho WESTERLUND198979.11786.4384.4382.9471.7270.04
16Kaarel Hendrik ZERNANT199876.70987.9381.6579.2072.4862.24
17Hando ALLMANN200175.922686.6575.4673.8972.4471.16
18Jonatan KARJUS199174.92686.2573.3572.7672.5169.71
19Heino OLLIN199674.78490.9786.1183.0372.25
20Lauri TAMMEMäE198873.13888.8073.7669.5867.8265.68
21Rain EENSAAR197472.751877.7977.7270.7869.5167.94
22Alar KUME199072.302877.1673.4472.9770.8867.03
23Gion SCHNYDER198671.86290.4689.19
24Reimo LIIV199471.702876.4173.6370.7970.5767.09
25Andreas KRAAS197871.602277.1576.3570.0268.8365.67
26Lauri MALSROOS198671.56588.9672.5068.0364.7563.57
27Martin SIMPSON198771.45488.5482.8380.7465.43
28Oliver KüTT199870.931678.1477.8468.1766.8363.65
29Raiko MARRANDI200170.483184.7269.6366.2365.9565.89
30Kustu KüNNAPAS200170.102882.6469.1466.8566.7765.12
31Raido MITT199169.14192.19
32Marek KARM199068.661275.5875.5765.8763.7962.48
33Jürgen JOONAS200368.222570.7270.1568.6567.6163.95
34Priit RANDMAN198967.27872.8468.2067.9364.5962.81
35Kiur Erik EENSAAR199967.141475.8274.8465.9760.9858.07
36Andres SAETALU199567.02878.9567.7065.0062.2661.18
37Raido LAIDLA198665.91873.9567.7864.9761.9760.90
38Olle KäRNER197765.01773.1468.8564.1961.9156.95
39Sander PRITSIK200164.451278.8966.0961.6158.6457.03
40Vjatseslav SAFONOV200264.023472.2663.7763.0261.0160.06
41Karel-Sander KLJUZIN199963.44184.58
42Siim KLAIS198662.77868.4867.0262.6660.8754.84
43Andres RõõM199962.75682.9378.6552.5751.2648.32
44Marek NõMM197961.911667.8963.0359.9159.5659.15
45Jaan VIIRMANN200261.801877.5660.2758.1556.9356.07
46Ain FJODOROV197261.412264.1762.1860.9060.0159.77
47Randy KORB197161.312164.8064.2859.8459.5658.05
48Alar ABRAM197261.031164.9660.6260.6160.1358.83
49Mihkel MAHLA200360.772663.0461.6061.2160.3957.61
50Anti SULAVEE198360.32969.1560.8760.6155.9155.04
51Rasmus KRUUSA200059.762073.4161.6755.7554.3553.62
52Kevin HALLOP199759.70376.0275.6059.10
53Tiit TäHNAS198059.43765.8964.2157.4355.1654.47
54Raivo REIMAN196959.331862.0860.9058.8657.7957.00
55Andrei NIKITIN196859.072961.1760.9458.1557.7857.31
56Mihkel JäRVEOJA198659.03470.1168.9761.6761.59
57Mati MäGI197858.902266.7559.7858.1755.6554.16
58Mehis MURU198958.76670.4562.6354.2353.4853.01
59Arti ALBERT198058.38762.6760.6158.2555.5054.89
60Olle Ilmar JAAMA200458.361663.6261.9457.8054.6353.79
61Janek KäHR198357.972261.3960.6556.1555.9455.73
62Kaido HALLIK197357.861858.9557.9357.8657.8456.72
63Aares FJODOROV198057.853260.0759.0157.2957.1255.74
64Artur RAUK198657.75566.3662.2561.7058.8039.62
65Kaarel KALLAS198257.691865.1257.1056.4455.4454.37
66Silver EENSAAR197857.69570.5265.1360.0246.9445.85
67Renno MERENäKK200557.633466.4456.1155.6655.0854.88
68Hannes POOLAMETS199456.63860.4360.1556.6556.2249.71
69Tiit TALI196056.441459.1057.7157.1154.5453.76
70Risto RANDMA197756.021863.9355.7754.9953.4251.97
71Sander NAHKOR198855.971869.7657.5051.5950.8250.20
72Mati KORROL197355.912759.3455.6955.3254.6754.55
73Timo PALO197955.871559.9258.2454.2754.1452.76
74Mart KOPPEL196955.822957.3556.4955.8855.1254.28
75Dag AINSOO197755.75757.6357.0656.3155.7352.02
76Heiti HALLIKMA197055.731060.4857.6255.0253.0252.51
77Kaido NURJA196955.652359.2756.2855.3354.3453.05
78Dmitri SHVED197055.491857.2355.8855.1454.6254.56
79Alar VIITMAA197055.38759.6455.1354.9154.7952.41
80Raio PIIROJA197955.211460.7656.3454.3352.5552.06
81Rainer KRAVETS200055.20470.1563.7357.9953.45
82Ossi PRIKS200555.193156.4355.8855.6654.1453.84
83Maido KALJUR196055.043257.9856.6353.6453.4853.46
84Mart KüLVIK196054.822559.3356.9453.2852.3352.21
85Andre NõMM197454.77758.4155.0354.2853.5752.57
86Mati TIIT197154.54463.2563.1461.7554.24
87Martin KAUP197554.432157.3454.5154.0553.9652.31
88Paavo RõIGAS196954.321955.4555.2154.9953.2852.68
89Samuel KOLSAR200354.222557.5955.3753.5053.0551.60
90Kaupo JäRVE197454.163355.1754.6854.4654.1852.31
91Neeme LOORITS196854.011061.3959.0252.9449.4947.23
92Andres TALVER196054.012256.6255.3253.4352.8051.86
93Tõnu LILLELAID198053.902854.5854.0753.6753.6553.52
94Tanel KANNEL197353.821057.3553.3953.2053.1851.98
95Oliver ANNUS200353.692163.2759.0554.0846.2245.84
96Antti ROOSE196453.661754.3553.9553.7753.7252.53
97Sander MIRME198153.641255.3654.4153.9452.4652.05
98Chris Marcus KRAHV200553.422857.6056.5254.6849.2349.08
99Priit PääSLANE196753.311154.4453.6953.6853.0151.71
100Indrek ÜMARIK196552.86558.0256.7353.9148.0947.53
101Kuno ROOBA197252.741755.2555.2551.3951.1150.71
102Meelis MERENäKK197452.733054.2853.7752.1951.7851.62
103Tõnis PIIRISILD197352.63954.6754.4151.9751.0751.02
104Toomas MAST196452.551455.7453.1552.2250.8950.76
105Tarmo KLAAR197452.543653.4452.8952.7452.4851.17
106Lauri RUBERG198752.351159.4556.6250.5647.7847.34
107Kaljo JULGE195751.962353.8951.9851.4851.3151.13
108Ilmar UDAM197351.84754.2453.9652.8249.2048.97
109Inno LING196551.651961.6151.3450.2548.2546.79
110Mairo KIRSS198051.32560.0359.5048.0047.4741.60
111Raul KUDRE197051.23855.7452.5050.2049.6848.04
112Eduard PUKKONEN196051.231855.0453.4050.6048.8748.24
113Jaan TARMAK198550.97759.3054.9951.0847.6941.81
114Emil EENSAAR200450.811763.2254.8249.6844.0842.27
115Vladimir SAVINOV196450.411756.8150.0649.7148.1147.37
116Ülo VIRU196450.232053.6752.0551.3547.1846.92
117Taivo TALI196650.222357.2552.8750.3846.7443.86
118Danilo PIHT197250.021754.4651.4549.7248.0046.49
119Priit TALU197249.751353.4851.5349.0248.2846.46
120Meelis MäLTER197549.75851.6851.0049.6448.3748.08
121Peeter PIHL198449.61570.0066.8155.6450.89 4.70
122Madis OSJAMETS198149.611156.7649.4449.3448.6143.88
123Lauri BEILMANN197649.201754.8549.5448.0347.4146.19
124Mati PREITOF196049.132752.6751.3948.0547.1446.41
125Nansen PALO200549.012452.0250.5348.4748.0146.02
126Meelis ZIMMERMANN196849.001955.0049.6746.9246.8946.53
127Tõnu ILVES196348.571052.0451.6648.7645.3445.06
128Karmo TISLER200348.312154.8850.5349.9243.7242.52
129Martin AUNIN197148.232250.6950.1549.4445.6745.22
130Ragnar KRANBERG200248.211551.3350.4849.9546.6842.59
131Erki KRIKS197647.942049.9248.4748.2747.0745.99
132Sander ANNUS197347.741454.4652.1345.1344.8142.15
133Mihkel NAHKUR195947.572752.4448.7346.4645.1645.07
134Tarmo SIIMSAARE198147.54363.4752.4551.88
135Jaanus REHA195947.541452.1951.1948.4342.9642.91
136Indrek LILLSOO197347.511349.4949.1847.6446.1245.11
137Rimmo RõõM199647.48375.2455.3436.99
138Sander LINNUS199147.39475.3565.4541.3128.53
139Urmas SULAOJA196347.341748.5047.4547.2746.9546.55
140August JAKOBSON200647.313150.8849.1547.6845.1543.69
141Lauri TARLAP197547.242648.8347.6647.2546.6545.82
142Lauri OLLI197247.211451.4249.8848.0244.5342.21
143Georg Caius KUTSAR199747.12162.83
144Mairolt KAKKO196847.031752.9749.1947.3143.4542.21
145Artur SOO200346.952051.0548.7447.0044.5543.42
146Arthur RAICHMANN197246.741250.9450.5445.6043.6142.99
147Veiko HINTSOV196946.721348.5047.8246.8345.3445.09
148Andrus RäMMANN196046.631448.5046.9546.5446.2344.92
149Taivo TIMMUSK198346.601048.0948.0747.2944.8044.73
150Vladislav PAHHOMENKOV197146.482948.4347.6346.8145.1544.36
151Allar PADARI196846.301848.1747.9546.2145.0844.11
152Vallo VAHER197646.281452.9845.6645.5544.5142.70
153Kurmet KUTTI200546.212952.6645.2744.6444.5343.96
154Andres LAUBA197745.971151.6846.9845.4443.0542.69
155Margus KLEMENTSOV197245.96948.9448.7346.6842.7542.69
156Bert Joosep PANKER200645.943249.2647.5345.1044.1043.73
157Davis SOLMANIS200045.63258.5455.53
158Markus KALJUR200645.613847.3546.1345.8344.3944.37
159Indrek KAROLIN197345.521149.6848.4347.1741.4840.82
160Oliver IMMATO198645.14453.1252.6351.5943.28
161Marko KüLAOTS197844.951446.9144.9744.7444.4843.66
162Indrek REITSAK197744.551057.7846.9744.3939.6333.96
163Arvo KIVIKAS195044.292146.6644.8744.6243.5841.73
164Rain LILLSOO197044.28951.3946.3544.4239.6639.57
165Jüri ROKKO195344.193145.9444.7544.7043.1942.38
166Raul KANGUR197043.871154.9243.1841.5341.1538.56
167Rein KRIKS195143.762646.6043.8243.4342.6942.27
168Raivo ERIK196843.611644.7944.1443.8743.2841.98
169Priit ÖVERUS196643.27951.5145.1141.9240.3437.46
170Tõnu TäNAV196343.26650.9945.6042.3841.4435.91
171Meelis LAURIMAA198343.22753.7646.7142.1342.0631.45
172Riho MäNNI195142.951744.1043.8043.5542.9340.36
173Marten VUNUKAINEN199142.86157.14
174Kalmer KOOSAPOEG197242.781550.7544.0239.9339.9039.30
175Tiit TATTER194842.661643.7643.3643.0641.7841.36
176Aivar MEINDOK196242.581648.6344.8940.6039.4939.29
177Aleksander PRITSIK196242.561448.5148.0439.7039.6436.92
178Ragnar ROOBA200242.56255.7150.68
179Rene POST199242.52156.69
180Enn JAAMA196942.41550.4250.1649.9634.3227.21
181Timo KUDRE200542.271748.0542.6441.8939.4339.34
182Tarvo AVASTE196942.20352.0550.1146.77
183Allar KIVIL197641.59851.9450.1846.1934.7324.89
184Toomas MARRANDI197941.43350.8348.8946.52
185Rein UNT194941.131242.3641.7940.9140.4440.14
186Tauno TIIRATS199141.06464.7550.6734.4832.60
187Matti BETLEM196041.001544.9742.9441.4738.8736.74
188Erik AIBAST197340.95351.9146.3946.24
189Rain VELLERIND196540.941444.1542.4041.1140.5936.43
190Tanel ESTA197740.852345.2541.3740.2139.3838.02
191Kaur KASE198740.79154.39
192Kristjan KARABELNIK198140.64351.4146.2445.79
193Raul LAAS195940.642049.1842.6738.3436.8436.15
194Kert LINDEBERG198040.34946.9142.5839.7839.5432.90
195Aleksandr SHVED199240.31562.4252.4535.3930.3220.99
196Taavi TAMBUR198340.31564.3749.2741.6831.8214.40
197Jaan-Erik PRIKS040.25153.67
198Kristjan LEIGER197040.031347.7539.4438.2637.7536.94
199Raivo LAANEMETS196839.98451.4150.2044.2531.81
200Toomas TIIVEL197439.84744.2841.4838.8338.5036.13
201Mait MäNDMETS197439.84350.0346.2844.30
202Guntis ARNICANS196839.82153.09
203Ülo TIMUSKA196139.701243.3041.7939.1538.2136.04
204Arno RUUSALEPP197339.63249.6449.43
205Rein ZAITSEV196939.501343.3242.2738.7536.8836.29
206Toivo SAUE194839.49649.3742.1338.2737.3930.31
207Heiki SAVITSCH197239.442542.0940.9739.8438.6035.68
208Toomas TARVE196339.36548.8044.1637.9833.0832.78
209Lauri LEPPIK196439.332348.6039.2538.4935.3135.01
210Martin Erik MARIPUU200239.28746.5345.2737.4234.5332.63
211Kalle KUUSIK196639.27152.36
212Carlos DE MANUEL NAVIO199139.13371.2048.0618.84
213Tarmo MAISTE197539.13152.17
214Jüri LINDE197139.04152.05
215Meelis MäLBERG197039.031245.4838.9537.4537.1236.17
216Andrus SIPSAKA196138.861243.5938.7038.1637.0236.82
217Heini TAMMIK195338.823640.6540.4638.5737.8436.60
218Kaspar KAROLIN200538.742540.4240.2340.1337.2635.66
219Urmas TAMMEMäE196038.591141.7041.1937.1736.5636.32
220Kaarel KURE198738.54151.39
221Ralf KIVIL200538.53842.2941.0840.0738.7430.48
222Kai WILLADSEN195238.481140.0538.6638.4937.8637.33
223Pärtel KüLVIK200738.422745.3138.3737.4535.5735.38
224Tarmo KUUB197838.40844.7742.7940.6032.9630.86
225Peep KOPPEL194638.343341.2238.8638.6936.6436.28
226Urmas LIPS196038.331642.7242.4238.6934.8732.94
227Märt KIVILA198238.30552.2146.0844.4334.6814.11
228Ivo MILLER197738.241842.9441.8937.1235.0934.17
229Aivar SARAP196938.24354.5142.2438.21
230Jürgen EINPAUL198338.13359.0745.8829.61
231Tõnis HALDNA196537.96546.7142.4241.8638.8819.91
232Jüri MERIRAND195537.952540.0638.7537.4437.2036.31
233Tammo ESTA197437.72344.7244.5843.82
234Raido KISS200037.66742.7538.6537.6535.4133.82
235Kai SAKSMAN195037.571141.8339.0337.9836.2632.76
236Viktor KASSATKIN197137.24841.8841.2138.0633.2131.85
237Sven RINGVEE197937.21843.3642.4241.2231.4627.61
238Siim LANNES197837.011141.7937.5637.4434.4833.80
239Jüri VANAVESKI196636.94449.7043.7141.7429.04
240Urmas LAEV196236.741441.9140.4037.7932.0631.54
241Johannes EHALA198636.65348.3542.5338.47
242Markus JUHKAM200736.342439.3838.5235.4635.2233.11
243Rafael GORDON194636.211739.4837.8136.7334.0033.03
244Tanel SAUE197436.191043.7036.5936.0632.9031.70
245Martin MURAKAS198936.19442.6442.5941.1634.45
246Jaak ROHTSALU196036.181041.7739.7036.5933.8928.94
247Peeter VõRK196536.16256.5733.84
248Priit TRUUSALU196336.081840.7840.4138.4332.9027.87
249Kalev RUBERG195935.941238.4436.4136.2735.9532.64
250Aleksei SPIRIDONOV197235.90444.0443.8238.3233.38
251Kalle NELK195035.861637.1336.8836.4534.7434.11
252Raivo RõõM196335.68147.57
253Kardo KUTTI200835.623538.1837.6036.3333.7032.31
254Anti KALLE197035.60244.6144.38
255Anti PARIK195335.541939.3538.3934.4233.1732.36
256Ragnar LEIMANN198135.48552.0150.1142.2517.0815.94
257Andres VIIRA196735.42847.6140.0532.2430.2626.92
258Mihkel MäLTER194535.142636.8036.5434.6834.2033.49
259Madis HAUG196535.122537.8537.0336.6433.6230.46
260Tõnu SIKKAL195534.911637.7635.6835.1334.7731.19
261Tarmo TARLAP197034.87944.7141.7937.8729.6220.34
262Tarvo KLAASIMäE198134.72256.8929.90
263Tarmo RAIDMA196934.54639.7439.3035.1333.7024.84
264Heimar STEINPILM197634.45541.8739.8338.2237.4814.87
265Erko ÕUNAPUU197434.12644.9042.0440.2930.5012.87
266Roland JAIRUS198734.03751.1447.7636.3818.6216.25
267Toomas TAMMER197633.91145.22
268Gert SAAMANN196833.81742.7342.4834.7324.8924.21
269Märt KESKüLA197633.69642.2637.6732.3231.1125.11
270Raul OLESK196033.641138.1936.0631.9731.0730.92
271Jakob KOPPEL200633.612342.2135.7735.7327.2927.06
272Otto Toomas KIBENA200533.541440.7337.2531.0830.0328.62
273Michael RAER198333.52844.7834.9934.4330.0823.30
274Ülo VAINURA194633.45834.9334.9333.2232.7931.36
275Vello UIBOUPIN196233.43245.4938.09
276Tõnis JääDMAA200233.361345.6232.8730.2629.4828.59
277Tanel KALM198433.27144.36
278Erkki LEPIK197633.22544.6638.3632.1525.5725.37
279Aare LIMBERG195333.141536.9933.2733.0131.4031.01
280Rein HANSTEIN194933.01937.1835.0835.0032.0525.72
281Marek ATONEN197732.89143.86
282Valeri KURAGIN197332.87244.3637.81
283Enar NõMMISTE198732.78538.2338.0434.7827.9324.91
284Koit PAASMA195032.66441.9639.3733.0230.82
285Andres LAAS196132.65242.3739.26
286Eerik LOSSMANN196432.571037.5134.2332.4929.7228.90
287Margus MARRANDI197332.56345.7140.4928.73
288Tago TEETAMM197532.38635.7835.5234.2829.4426.89
289Erko JAKOBSON197932.381134.1933.5832.2832.0729.78
290Ott RAKKASELG197932.36241.3539.55
291Tõnis ERM198232.28250.2630.43
292Kalju VAIKJäRV195432.131436.4335.7132.3328.8227.34
293Riho KLEMENT198932.00541.5240.7529.4625.7922.48
294Raul VIITMAA200231.97355.5343.5913.72
295Arvo LAANEMETS197231.91244.6535.13
296Rain JAAKSOO198331.84142.45
297Toomas TELGMA196531.681035.9735.4330.0629.7627.20
298Raivo PANKER196531.561544.0743.1925.2325.0420.29
299Siim VALGEVäLI198031.52142.03
300Peeter SALONG198231.52242.1436.65
301Mattis ALLIKSOO197931.44343.3041.2426.43
302Hannu PLOOMPUU198731.43243.1335.44
303Marek BERKMAN198831.38241.7336.72
304Fred NEEDO198331.27141.69
305Henri PERILLUS200531.142137.2234.4029.8328.7225.55
306Kristo SIRK199931.02141.36
307Karel JUNG200730.932633.6632.2529.7929.6529.28
308Kristjan GANS198130.90243.5933.66
309Oleg KOSHIK198530.89141.19
310Koit KOLSAR197730.88739.9833.9429.4926.4124.56
311Lembit NöPS195130.561535.6531.1030.5329.0826.42
312Sixten SILD196430.43241.1634.91
313Gert MüüRSEPP197430.27140.36
314Davis KOSTõGOV197930.26836.3333.8830.7730.7619.55
315Otto PLUUM200630.151545.2331.2225.4724.8124.00
316Ando POST196030.06240.8534.30
317Väino AUL194829.87338.9536.7029.77
318Ilmar KIRJANEN195029.81832.6032.3031.8329.4422.90
319Ragnar KRUUSLA198529.49236.9936.74
320Villem PIIRIMäE200829.481736.9831.6129.4326.5622.83
321Kari LEHTO196029.45139.27
322Raiko ALLIKSAAR200629.421836.2133.1732.0422.8922.78
323Maarius KOTSULIM200529.402136.7728.6628.3028.0325.24
324Sander KUUSK199129.34244.4328.93
325Tiit POOPUU198129.28238.9434.27
326Tarmo TOLM197929.20339.7333.3729.97
327Martin VILJASAAR198929.10841.5541.0525.6319.9717.31
328Sergey SELEZNEV199029.08533.7533.0832.6129.7216.24
329Siim PELLO200728.993034.8628.5628.3027.2226.03
330Aleksander KEPLER200128.83646.1937.8623.3819.2117.49
331Kristian PILBAS197728.79138.38
332Mart OSTRA196928.711135.5931.5126.6326.2423.58
333Priit VISLAPUU199228.67653.2341.6532.4710.69 5.32
334Kristian ESULA197628.62742.0842.0033.1917.66 8.18
335Kevin Markus KORROL200428.521432.3430.9628.6226.3824.28
336Renno NELLIS198228.43137.91
337Kalle METSOJA197428.33440.4138.4625.5121.54
338Marko TEDER198528.31137.75
339Riivo KILJAK198928.31241.8528.93
340Heno IVANOV197628.21137.61
341Marek PRITSIK198728.19137.59
342Sergei SHVED196728.091041.5732.1824.8521.5520.29
343Indrek MAHLA197628.051137.2829.3526.6423.7523.22
344Jüri JOONAS199227.96237.6532.24
345Eero RUOKAMO195327.93441.6240.4934.47 7.55
346Lauri Juhan LIIVAMäGI198127.64136.86
347Tero HIHNALA197427.59238.2330.75
348Paul AUG195127.52834.5328.1627.7324.0823.11
349Tarmo LAHT196527.48248.7919.91
350Veljo VASK197427.44542.3235.6433.1713.8412.25
351Paul Aares FJODOROV200827.193133.8929.8824.5224.3123.37
352Ken RAAV198227.10136.13
353Robin OLLI200727.011529.3428.0927.1226.9523.55
354Dag KIVILA196426.88235.9431.26
355Hannes KRAAV026.74135.65
356Meelis ATONEN196626.631729.4828.5726.8825.4022.80
357Vello POST195826.62630.5830.0726.9523.2522.24
358Olavi LOO197126.56339.5430.6923.51
359Priit POOPUU198026.55533.9233.7533.1524.44 7.49
360Kristjan MAADE197326.53239.5826.75
361Ago KäIS195326.52839.3830.2026.7019.4316.91
362Rünno SULG197326.461733.9826.6824.8224.5522.27
363Laur-Rogert SULG200626.192435.2225.2624.5724.2421.68
364Andres KäVER197426.091532.0228.8927.8023.2818.48
365Hanno-Laur KUNNUS200125.92941.8131.3521.5019.8315.11
366Kaspar ANNUS200625.82336.7230.3124.11
367Tarmo LILLSOO025.78348.2936.74 5.97
368Heinar RADIN197325.76635.5931.6328.9225.25 7.41
369Viljar VAINOLA197525.741531.0527.0526.5423.3520.69
370Mattias MAIDLA200325.731028.4127.2926.9926.8419.14
371Mati KüLAASE194925.73134.31
372Üllas JAASKA195425.721430.1329.8223.6622.5022.48
373Erik KEERBERG196525.58134.10
374Mikk PõDRA198425.51134.01
375Igors BOGDANOVS196925.49832.0829.3924.3421.9519.70
376Ain NEMVALTS196825.44244.8218.77
377Enn AEDNA194425.421327.1826.4226.2924.9922.21
378Ain PELLO196925.34538.5727.9623.8123.2413.10
379Ragnar ILP197925.22934.0830.6727.0426.99 7.30
380Karl-Markus JANNO200724.962429.8528.7523.2921.5421.37
381Kristjan LINNUS199324.95133.27
382Vadim SHVED199624.91133.22
383Kaspar MILL200424.911832.5328.3626.7419.9516.98
384Arvo SALA197024.83133.10
385Mihkel JäRVE198524.77830.2125.7024.0323.2220.67
386Airet KOLK196324.75236.8225.05
387Denis ANISIMOV199124.70132.93
388Rinat RAISP200124.59132.79
389Mati POOM194424.513226.0424.9024.8524.2022.55
390Timo SUPPI197824.32240.1220.67
391Kain VäLJAOTS197424.29132.39
392Veiko PAK196524.28132.37
393Margus KIROTAR197124.18132.24
394Rasmus SAARE200524.141631.4827.1824.5121.1316.40
395Eerik PRIKS200124.06333.6226.6424.67
396Jano JäRVELAID198223.93334.3431.1818.95
397Rein KüTTIM193923.90830.0826.9023.9021.0917.52
398Tõnu RAID193923.861828.6423.7023.5421.8421.58
399Tõnu KITS197323.85236.7122.91
400Sven ORAS198923.68341.8428.0813.67
401Tiit PLOOMPUU195123.66631.8328.2925.2119.3113.66
402Jüri LEESMäE194623.36131.15
403Paul PIIRIMäE200623.261326.7226.0924.2719.7619.48
404Marco MURAKAS200623.14130.86
405Uku AASRAND200423.10130.80
406Erik Marten ZERNANT200923.012037.0723.0222.5621.2711.13
407Juhan BACHMANN194322.912328.3522.6021.6221.2920.68
408Mihhail TAIVERE194022.901425.8123.6721.8621.5821.58
409Kerto KAASIKU200722.801626.1822.8622.2021.5521.23
410Leonid MALIKOV197922.71130.28
411Tenno ALAMAA196622.70245.1911.55
412Peedo PIHLAMäGI195822.61427.2426.5024.8521.88
413Jaak KõIVA198222.45129.93
414Joe LEPP196722.34346.7029.06 3.07
415Marko SüLD197822.17342.4018.1717.66
416Raino LEOPARD197922.15230.7124.67
417Kaimo KääRMANN-LIIVE197522.02242.0213.02
418Riho KOKK195621.98129.30
419Erik KERSNA200721.871925.9925.5320.3619.4817.99
420Mati RANDOJA194921.83433.4831.9019.5812.06
421Kiur KALDMAA200721.82228.1626.40
422Taavi TAMKIVI198121.60235.5518.44
423Kevin LEPP199621.55128.73
424Udo LüüS195521.541823.3421.5821.0020.9420.86
425Ahto KARU195521.49731.7823.6321.6415.4814.91
426Tarmo PERTEL198321.35231.3022.08
427Margus JAANUS196221.33827.1723.3821.8419.5714.67
428Lauri LEPALAAN197621.30345.8125.83 3.53
429Endel REMMET193721.261823.7021.7621.3220.9218.59
430Urmo KESKüLA197721.24128.32
431Märt MARIPUU198121.13632.2232.0214.8613.8712.67
432Mehis UDAM200421.01436.3235.5417.25 4.27
433Mart ARU197420.91433.7131.2526.96 1.00
434Mati TATRIK196520.87229.9122.27
435Jürgen SMIDT199920.86229.5222.62
436Jaan AINELO195820.67227.4824.20
437Andrei SEMENKOV197620.67439.9828.3812.7610.73
438Romet KRIKS200720.631231.0224.3220.1114.1913.49
439Kristjan-Martin KIRJANEN199420.55329.7525.3817.41
440Mihkel KALMARU197020.51227.3723.91
441Siim TURBAN200120.21541.3824.2519.0911.10 5.21
442Sander SAARING200520.14434.6323.4019.1512.33
443Jaanus VILJAMAA196320.09526.7424.1021.7414.2713.59
444Jaan OLVET196920.09432.9724.7017.7113.89
445Tiit OLJU195419.901224.3922.7920.1317.0815.12
446Rando JAAKSOO200719.861027.0320.4317.8017.2416.82
447Indrek SAAREPERA196819.84430.4127.7317.2512.77
448Vermo SIIM197019.80229.9919.50
449Arne SAMMEL195519.59126.12
450Rein ROONI195719.502225.6020.4519.6116.7215.10
451Arli MäNDMETS197619.45232.5616.06
452Indrek ROOS197819.40242.85 5.64
453Eero JOONAS196919.33227.7820.55
454Jüri TäHEMAA194419.231122.9720.8319.9917.1915.16
455Alar ALAJAAN197919.20432.5029.0223.19 0.64
456Arvo SOOSALU195219.18125.57
457Erkki PENU197119.11125.48
458Rait LILLE197118.97325.8621.6419.47
459Jüri KõIV196418.94324.4822.8219.56
460Uku JOONAS200818.841426.7522.2316.5115.0913.62
461Avo VEERMäE195018.83125.11
462Risto KALJUND198918.81229.4017.62
463Madis TIIK196718.80125.07
464Indrek VIIKMAA197118.71827.6723.3717.8013.0311.69
465Morten ULP200418.68124.91
466Allan EDBERG197218.68124.91
467Tiit RIISALO196718.63336.0415.6914.01
468Kalmer KEEVEND195718.411622.9520.0916.7316.5015.79
469Markus ZIMMERMANN200618.351127.1220.1515.7714.6214.08
470Mati PILT195118.30430.6421.3921.28 8.01
471Raivo MITT197118.28826.3424.7413.7313.7012.91
472Dmitri FEDOTOV200418.15124.20
473Veiko LILLE198318.14124.19
474Tauno KURE195718.121623.3221.2120.8412.7312.52
475Väino ELLAMIK197118.08238.92 6.27
476Kalju TOOMAS194717.97722.2922.2820.2817.68 7.31
477Maanus UDAM200617.93736.4115.8213.6912.6611.09
478Arne KOLK195017.93722.2519.7218.5014.7014.46
479Audun PALO200817.921422.2220.3617.1815.8014.02
480Priit JõELAID197817.87123.83
481Siim LIIVAND197817.87332.1816.9413.95
482Kaspar Mathias KORROL200717.862126.3621.2715.7913.2512.65
483Aarne IDAVAIN195217.80234.4710.02
484Tarmo MAASING196317.79234.3610.11
485Kaimo MAISTE198017.76426.8920.8616.0715.12
486Silver REBENITS197817.73223.9020.42
487Andri KEPLER200417.70927.0925.5514.5911.0510.23
488Rivo KENK197717.69123.59
489Allan ANNISTE196417.60538.4136.64 6.75 4.33 1.86
490Stanislav TOLMATSOV198617.55432.0725.8013.53 6.59
491Silvar SAVOLAINEN197417.461130.1528.8317.16 6.20 4.96
492Alari LUMBERG198217.36228.1715.24
493Jaak JAAGUS195617.34526.0925.5216.3313.04 5.74
494Antti NöPS196917.30242.16 1.08
495Valdis PUZANOV196417.29123.05
496Janek PINTA197217.24122.99
497Sulev KõIV195516.76439.0224.2510.16 1.05
498Jan AAS197416.721023.1923.1818.4510.81 7.98
499Argo KAUGE196416.52122.02
500Indrek KARJA200716.16820.4619.7419.2811.57 9.76
501Joonas KUUSKLA199616.07121.42
502Marko TAMMIST198416.02121.36
503Toomas VOOLAID196615.94538.0029.04 9.38 1.74 1.54
504Mart JAKOBSON197215.88421.9420.4317.3510.87
505Kalev HUNT195115.79121.06
506Kevin POLJANS200215.70226.5412.70
507Rein LANI195815.68230.37 8.82
508Jörn AADNEVIK197515.67636.7019.0111.93 5.67 5.06
509Ants TAMM194315.481117.3016.6016.1114.4812.92
510Toomas TALUMAA197015.38120.50
511Mattias BLEHNER199515.19120.25
512Joosep AINJäRV200215.13624.3123.0714.34 7.20 6.75
513Mario MADDISON197915.04341.5510.83 0.70
514Uku TROLLA200715.03223.7213.85
515Elmo PäRNA194415.021021.4515.6715.4014.15 8.45
516Mati METSANURK196214.92119.90
517Martin TAMPUU199914.91344.38 7.61 0.64
518Aimur RAUDSEPP195514.84624.8319.3019.07 8.38 2.64
519Pent PAALBERG199514.84224.8312.27
520Marlon NAAN200614.74817.9315.3114.7913.1412.51
521Oleg PODLIPSKI195314.65327.0418.15 6.53
522Aare HUIK196914.39119.19
523Mait MüüRSEPP197514.35338.9111.04 0.70
524Kaur KENK200614.25924.5718.8718.57 6.29 2.94
525Jürmo ROOMA200014.06226.07 9.07
526Ilmar MõISTLIK194414.00422.5120.7916.83 2.11
527Tauno MURAKAS198013.92232.00 2.81
528Priit TRANSTOK198613.82118.43
529Kristjan LAUGESAAR199813.80118.40
530Robert SANDER200513.75118.33
531Heino PEETERSON193713.671119.8613.5812.2312.0510.62
532Leivo LUHA200413.25117.67
533Eimar JõGISU194213.21117.61
534Heiki RAMMUL194813.17919.7116.4811.3710.72 7.58
535Lembit VASSIL194113.14317.5316.2312.63
536Janek JõGIS197113.07117.42
537Glen Eric KOKK200812.98321.3418.62 5.86
538Juss LEINER200612.96221.0611.33
539Aimar JAAKSON197812.96230.27 2.12
540Mart VENDELIN194412.92217.8814.43
541Jaanus JõGIS197612.91117.22
542Maido MäOMA198412.85117.13
543Indrek JENTSON196412.74426.6422.62 4.93 2.44
544Vello LOORITS194112.73116.97
545Urmo KIVISELG198312.69425.8115.6011.28 3.71
546Tõnu JääDMAA196612.69219.0412.68
547Neeme KALDA198312.64116.85
548Vahur PALU196512.60330.73 7.27 6.47
549Konstantin RAZDOLSKI200712.58423.8117.9114.18 0.03
550Andero ARAK198112.25116.33
551Toomas KEERNIK197012.09221.48 8.74
552Kaido EICHFUS197512.02116.03
553Märt VIIDU200712.021315.0813.6911.5610.91 8.85
554Kermo REA200511.81115.75
555Aigar PINDMAA195711.72218.3011.01
556Herkki SUURMAN196511.67428.5821.82 0.90 0.55
557Taavi TAMMIK199311.65115.53
558Argo PURV197611.61115.48
559Raido AREN198311.60228.71 0.30
560Madis ORAS195011.50115.34
561Toomas NAELAPää195011.401216.8412.49 9.72 9.20 8.74
562Arne ANSPER197011.36115.14
563Marko UNT201211.32115.10
564Hugo RüüTLI200811.091817.2315.8912.88 5.27 4.18
565Karl-Mattias JUHKAM200910.851918.8112.7810.38 6.81 5.49
566Peep MARDISTE197210.81218.80 8.22
567Vallo VARJO196110.60219.40 7.11
568Johannes TASA195010.54215.4310.91
569Aleksandr HLEBNIKOV197110.451020.4612.8910.14 5.72 3.05
570Olavi HEINONEN010.29113.72
571Juho HEINRAND194010.26113.68
572Lembi NõMM194410.10113.46
573Ülar KõRGE1962 9.97217.02 7.90
574Kalju TAMMEVESKI1963 9.92213.0511.74
575Markus Samuel VAIKJäRV2009 9.901817.8817.87 4.89 4.71 4.14
576Gregor FUNK2002 9.88113.17
577Madis MEIMRE1979 9.85421.6311.4210.46 0.27
578Kaur PERTEL2007 9.77113.02
579Georg RUTE1990 9.77113.02
580Karel KETS2009 9.621912.5412.3912.11 5.98 5.06
581Kaarel PIIRIMäE1979 9.53112.71
582Jaanus AUS1974 9.44112.58
583Villu SERV1999 9.41112.55
584Toomas MATTUS2005 9.16423.2810.42 4.40 2.59
585Roman SHVED1970 9.13211.4811.35
586Mati KALLEMETS1947 9.08422.6110.29 7.22 0.25
587Vaido SALIS1985 8.77111.70
588Sulev TUUDE1955 8.77214.60 7.33
589Lauri LIPP1960 8.77219.51 2.41
590Pjotr AKSJONOV1948 8.70217.01 4.73
591Marek LEINER1973 8.69210.9410.79
592Paul Pärtel VELLERIND2004 8.63111.51
593Andres KEERNIK2009 8.561719.19 6.31 6.01 5.67 5.60
594Alexander KHALYAPIN1968 8.55212.78 8.60
595Ando VIISPERT1976 8.48530.9610.29 0.61 0.31 0.22
596Rain VAIKMäE1989 8.45111.27
597Andero-Stig SAARPERE2011 8.29220.27 0.45
598Ürjo RAITAR1970 8.09110.79
599Stenver MATT1993 8.07319.50 4.96 4.03
600Olev PIIRISILD2004 8.05215.00 5.12
601Henri KERSNA2009 7.911719.94 5.38 4.83 4.82 4.58
602Kaur NELLIS2006 7.81110.41
603Laurits RüTMAN2005 7.76419.19 7.88 6.88 0.53
604Mati TIKERPUU1974 7.74110.32
605Ivo TAMLA1960 7.732 9.96 9.36
606Kalev KUKK1951 7.65316.67 8.57 1.77
607Sten REISI1984 7.56211.40 7.50
608Heino MARDISTE1936 7.403 9.36 9.05 7.70
609Romet LEOPARD1989 7.35321.64 4.23 0.08
610Jaan VIRU1990 7.211 9.62
611Argo PAAVEL1991 7.20217.01 0.99
612Andres VESILIND1977 7.11319.46 5.59 0.05
613Ralf REITSAK2008 7.012 9.41 8.11
614Mairo TOHUS2003 6.951 9.26
615Aare AAN1983 6.761 9.02
616Sander NõMM2008 6.701 8.93
617Hendrik BLEIVE2005 6.67216.08 0.60
618Tõnis TAMM1987 6.621 8.82
619Stefan KIVIL2009 6.52719.37 5.78 3.20 2.75 1.52
620Karel KURAGIN2001 6.48622.05 6.86 1.71 1.20 0.57
621Kristjan MAISTE2006 5.883 9.59 7.19 3.97
622Taavi TäNAV1984 5.85213.66 0.96
623Johann Markus LäTT2009 5.67618.88 7.01 1.93 0.51 0.02
624Jan SAMORODNI2009 5.661912.73 4.47 4.37 3.76 2.97
625Teet BELJAEV2001 5.53413.80 7.90 1.96 0.90
626Mihkel PETUHHOV1988 5.521 7.36
627Tanel LAANEVäLI2008 5.5111 7.86 7.61 5.06 3.97 3.04
628Otto Georg KIKERPILL2005 5.39312.33 5.50 1.19
629Lembit TALLI1949 5.321 7.10
630Magnar MõTTUS2007 5.21712.94 6.42 3.14 2.69 0.88
631Raivo ARU1976 5.102 7.80 4.94
632Rasmus OLLI2009 4.9213 9.44 7.39 4.32 2.77 0.69
633Sander VALVAS1975 4.921 6.56
634Martin TõRRA1941 4.808 6.20 5.90 5.40 4.64 1.86
635Rein KIISLER1941 4.671 6.22
636Ott-Kaarel KALM1991 4.482 9.80 1.39
637Mart SOOBERG1978 4.331 5.77
638Tarmo TENNO2005 4.091 5.46
639Anti TOHVA2008 3.9512 6.51 4.45 3.34 2.73 2.72
640Martin ILVES1942 3.941 5.26
641Tõnis KURE2003 3.891 5.19
642Martin LIIDLEIN1993 3.821 5.09
643Tarvo HENDRIKSON1966 3.781 5.04
644Otto TAMKIVI2007 3.77515.77 2.28 0.71 0.10 0.01
645Mikk Valter KINDEL2007 3.66610.89 5.09 0.99 0.89 0.44
646Artem PRYKHODKO2008 3.621 4.83
647Arvo RAJA1961 3.582 7.03 1.93
648Rein ANSEN1983 3.571 4.76
649Atso KESKüLA2010 3.4010 8.74 2.67 2.43 1.60 1.54
650Sven KADASTE2002 3.351 4.47
651Ralf KUUSMAA2010 3.33512.59 2.59 1.12 0.35 0.02
652Vladimir TSUZAS1970 3.081 4.11
653Lennart SEIN2008 3.042 4.30 3.29
654Allan ROOSIMäGI1985 2.993 4.85 3.90 1.79
655Romet PAATSI2008 2.9610 3.95 3.66 3.07 2.25 1.89
656Jaan MILJAN1947 2.931 3.91
657Rihard KIVISELG2009 2.809 3.50 2.91 2.87 2.85 1.86
658Ardo PAJUR1974 2.801 3.73
659Mait REI1974 2.751 3.66
660Kennet KEERBERG2007 2.651 3.53
661Matis MäNDMETS2010 2.553 3.69 3.50 1.81
662Nikolai KUHA1941 2.543 6.34 2.45 0.17
663Karel Markus KäHR2009 2.5313 3.41 3.14 2.78 1.86 1.47
664Kaur KOOSAPOEG2007 2.534 6.58 2.37 2.10 0.19
665Uku VIISPERT2004 2.454 4.93 3.51 2.10 0.36
666Joosep ESTA2010 2.4210 4.44 2.60 2.34 1.53 1.17
667Aleksandr GNIDENKO1961 2.391 3.18
668Margus MURDSALU1972 2.261 3.01
669Peeter KOPPAS1957 2.251 3.00
670Arseni KRAMARENKO2007 2.241 2.99
671Kalev ÕUNSAAR1949 2.232 5.24 0.33
672Kunnar VAHI1972 2.091 2.79
673Aivaras NARBUTAITIS1994 2.031 2.70
674Roland JOHANSON2007 1.894 4.06 3.57 0.57 0.19
675Vello KROHN1940 1.831 2.44
676Uve NUMMERT1961 1.811 2.42
677Thomas KRUUSMAA2010 1.678 2.93 1.69 1.65 1.21 0.86
678Kert PIIRAK2008 1.622 4.02 0.03
679Joosep TALI0 1.622 3.96 0.08
680Erik PETERSEN2006 1.614 4.35 1.91 0.87 0.01
681Koit HALLIK2010 1.524 4.04 1.80 0.89 0.03
682Rudolf MüRK1942 1.461 1.95
683Lembit MäNNASOO1967 1.461 1.95
684Oliver KIMASK2004 1.462 1.89 1.76
685Reno Robin REHEMETS2008 1.399 2.39 2.32 1.01 0.86 0.39
686Juhan MAHLA2009 1.186 2.17 1.36 1.06 0.68 0.64
687Anton ROOLAID1977 1.096 2.12 1.53 1.15 0.63 0.02
688Sven-Andres NIGLAS2004 1.041 1.39
689Lukas LILLELAID2011 0.965 2.33 0.98 0.69 0.49 0.33
690Uku NõMM2009 0.815 2.47 0.75 0.68 0.11 0.02
691Joel RILLO1985 0.801 1.06
692Mattias ILP2009 0.772 1.13 0.79
693Eke OTS2009 0.712 1.50 0.28
694Andreas AUS2009 0.701 0.94
695Allan SüLLA1960 0.701 0.93
696Oliver KASK2005 0.672 1.51 0.16
697Margus ESNAR1963 0.601 0.80
698Georg Sebastian VAIKJäRV2012 0.562 0.77 0.64
699Igor ZURJARI1959 0.561 0.75
700Sergei MATVIJENKO1961 0.551 0.74
701Sander LEPP2008 0.526 0.86 0.84 0.59 0.16 0.15
702Markel HANIMäGI2006 0.523 1.05 0.62 0.15
703Oskar VIIRMANN1959 0.501 0.67
704Vladimir VARI1947 0.491 0.66
705Taimar TILGRE1963 0.461 0.62
706Jakob VESKI2009 0.464 0.74 0.64 0.44 0.23
707Jakob VINKEL1941 0.431 0.57
708Rasmus UIBO2009 0.412 1.00 0.03
709Ranet RäNDLA2008 0.371 0.49
710Liivar LäTT2009 0.361 0.48
711Alarich PAAS2005 0.321 0.42
712Lev MIGDALSKI1939 0.292 0.69 0.04
713Uku TOMINGAS2010 0.221 0.30
714Mattias MEIMRE2006 0.212 0.48 0.05
715Hannes TAMMISTE2008 0.202 0.42 0.08
716Meelis PERNITS1974 0.191 0.25
717Björn Martin LINDEBERG2009 0.142 0.30 0.04
718Oliver VIITMAA2009 0.141 0.18
719Madis SAMMELSELG2005 0.111 0.15
720Mattias Siim ATONEN2009 0.112 0.23 0.04
721Jasper KäRNER2010 0.111 0.14
722Simmo Hendrik SISASK2008 0.096 0.16 0.11 0.08 0.06 0.03
723Vitali SHVED2001 0.082 0.16 0.03
724Hendrik KAVANT2004 0.051 0.07
725Timo POOPUU2009 0.052 0.11 0.01
726Mirko KUPITS2007 0.042 0.08 0.03
727Hans-Kristjan KUNINGAS2003 0.021 0.03
728Kerret MATTO2011 0.011 0.02
729Feliks KIPPER1931 0.012 0.02 0.01
730Marten HANIMäGI2010 0.011 0.01
731Justus UDAM2010 0.011 0.01
732Jan-Erik KäRNER2006 0.011 0.01
733Guido TREES1958 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 101.37
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind