Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS1991105.1813107.74105.29105.02104.93102.91
2Timo SILD1988102.868105.54105.06103.87102.0097.81
3Lauri SILD1990101.2610108.31101.93100.9598.3396.76
4Kristo HEINMANN198995.3619101.7998.7295.2491.1489.89
5Ats SõNAJALG199089.031691.6491.5691.0388.3482.60
6Sergei RJABõSHKIN199287.86895.1893.9291.0280.5078.67
7Jürgen JOONAS200384.001694.5985.5481.0880.0978.71
8Uku-Laur TALI199282.331885.5682.4881.4581.4480.73
9Jaagup TRUUSALU198880.08786.6984.6978.0876.1274.83
10Reigo TEERVALT199476.251179.1677.3676.3375.1673.22
11Timmo TAMMEMäE198476.02782.3676.2174.5473.7573.26
12Heino OLLIN199675.71490.9788.4084.8772.25
13Raiko MARRANDI200174.571681.4274.0173.3372.2671.81
14Peeter PIHL198472.28682.3775.6268.4968.3566.57
15Rain EENSAAR197470.251673.5172.2669.5268.4867.47
16Hando ALLMANN200169.72977.6869.1868.7867.0065.95
17Kaarel VESILIND200069.44287.3086.31
18Reimo LIIV199468.601674.5669.9767.0665.9965.41
19Marek KARM199067.88775.9272.4866.8662.9861.14
20Mehis MURU198967.84676.1970.5570.0166.8055.64
21Alar KUME199066.902175.1867.8865.2863.0963.05
22Kaarel Hendrik ZERNANT199866.54978.0867.7462.5662.2362.10
23Kustu KüNNAPAS200165.451574.8367.7962.0561.9560.65
24Tõnis LAUGESAAR199464.59572.9667.4365.0460.4757.05
25Ossi PRIKS200564.521970.8467.5666.0759.6358.50
26Priit RANDMAN198964.25570.1769.1463.7259.5658.67
27Andreas KRAAS197863.951470.1664.1663.4161.3960.64
28Lauri MALSROOS198663.27482.5170.0867.5261.07
29Andres SAETALU199563.001472.3165.6160.9458.5957.54
30Olle KäRNER197762.911065.8963.7363.6761.6159.64
31Kiur Erik EENSAAR199962.681466.8564.5861.6660.7059.59
32Siim KLAIS198662.031073.2869.3957.0655.4854.93
33Marek NõMM197961.671064.9063.9361.1859.7258.64
34Oliver ANNUS200361.44874.1370.4768.6050.6743.31
35Jaan VIIRMANN200260.92670.6168.8157.4454.4853.27
36Mihkel MAHLA200360.921069.2460.5459.8658.9555.99
37Martin SIMPSON198760.56375.9675.1062.69
38Sander VAHER198560.34180.45
39Samuel KOLSAR200359.711168.6962.2157.5255.5254.59
40Chris Marcus KRAHV200559.422262.6762.2458.5657.1556.48
41Raido LAIDLA198659.20473.2067.7265.2656.94
42Olle Ilmar JAAMA200458.91963.0559.7557.8457.0456.85
43Martin VILISMäE198958.20572.3756.8054.9153.9353.00
44Renno MERENäKK200557.621760.6259.2656.4855.9355.80
45Rasmus KRUUSA200057.511071.2960.7652.4351.6151.45
46Kaarel KALLAS198257.481564.7160.0156.9553.9651.77
47Randy KORB197157.032161.3057.1457.0955.3754.23
48Lauri TAMMEMäE198856.74374.4964.8460.92
49Raio PIIROJA197956.721159.2558.3257.1754.7154.13
50Aares FJODOROV198056.462361.1358.0256.7354.7551.68
51Sander PRITSIK200156.12560.3960.3057.0952.4750.34
52Mati KORROL197356.022958.9557.9856.2353.4853.47
53Vjatseslav SAFONOV200255.931771.4169.9253.0150.0335.29
54Ain FJODOROV197255.881557.6656.9455.1355.0454.62
55Emil EENSAAR200455.721967.1654.4552.5552.4452.01
56Tõnu LILLELAID198055.431557.1456.9055.4354.1353.53
57Kevin HALLOP199755.05781.1755.5050.6046.5741.39
58Andrei NIKITIN196854.731556.9256.5055.1552.7052.40
59Arti ALBERT198054.50956.9356.1154.7953.7250.96
60Alar ABRAM197254.46658.9858.4853.2951.8149.72
61Gion SCHNYDER198654.36282.7653.14
62Mart KüLVIK196054.361958.5056.3253.9051.6651.41
63Janek KäHR198353.861757.5956.5054.9850.1250.12
64Tiit TäHNAS198052.91558.2655.3055.0549.8246.14
65Risto RANDMA197752.831057.2654.9950.9750.5450.38
66Hannes POOLAMETS199452.79760.6454.1552.3351.5945.22
67Kaido HALLIK197352.771059.7056.2555.1250.3942.41
68Mati TIIT197152.60759.0754.0452.4049.8147.69
69Kurmet KUTTI200552.312557.6652.7051.1150.7949.30
70Bert Joosep PANKER200652.182656.9652.4851.3851.3048.78
71Sander MIRME198152.171056.9054.3052.2548.8648.52
72Raivo REIMAN196952.11855.5252.8252.5850.4649.18
73Tiit TALI196051.991958.1351.2250.4650.4149.72
74Heiti HALLIKMA197051.96855.4254.0951.1149.7049.50
75Priit TALU197251.371158.8554.6651.5346.9744.82
76Madis OSJAMETS198151.241353.4453.2851.4251.3846.67
77Anti SULAVEE198351.08460.0559.4056.5151.06
78Maido KALJUR196050.742153.4651.7650.7249.5748.20
79Andres TALVER196050.491352.5351.5750.2749.1448.94
80Nansen PALO200550.411352.5151.4950.0749.7848.21
81Martin KAUP197550.091950.9650.6849.8749.7549.18
82Meelis MERENäKK197449.971653.7950.2749.8548.8447.11
83Dag AINSOO197749.87652.5251.7950.1847.9146.97
84Marek MäOMA198649.681155.2152.4950.4745.2744.94
85Kaupo JäRVE197449.322753.2349.5548.5648.1647.10
86Martin AUNIN197149.311251.6451.0549.0748.5846.21
87Lauri BEILMANN197649.281251.1549.9649.4147.9747.90
88Mihkel JäRVEOJA198649.23365.0356.8251.91
89August JAKOBSON200649.041952.8250.4848.8746.6246.41
90Allar KIVIL197648.99752.3050.9649.4047.8944.38
91Dmitri SHVED197048.89853.6450.9149.1546.7244.01
92Tõnis PIIRISILD197348.751354.3250.2247.9846.5444.70
93Pärtel KüLVIK200748.741653.9649.2148.6846.0945.76
94Oliver KüTT199848.70755.7054.8346.0445.3141.63
95Kristjan KARABELNIK198148.55651.6749.5448.1848.0745.31
96Mati MäGI197848.541854.1650.9448.5644.5744.49
97Vladislav PAHHOMENKOV197148.411256.6948.4347.6444.8744.43
98Andrus RäMMANN196048.331850.5548.7848.2347.4246.67
99Juho WESTERLUND198947.99554.9053.2351.1741.7038.94
100Priit PääSLANE196747.821049.1448.9348.5047.2845.24
101Erik AIBAST197347.77657.9250.9249.6241.4938.88
102Ralf KIVIL200547.30754.0051.4148.0143.9939.10
103Markus KALJUR200647.291949.5547.6946.8146.7545.67
104Erki KRIKS197647.261550.0048.0247.4246.6644.19
105Tõnis VAIKSAAR198447.10260.3157.44
106Lauri TARLAP197546.931448.6547.8647.2546.4044.51
107Tarmo KLAAR197446.282448.0346.9546.4845.4944.44
108Kalev ERMITS199246.23161.64
109Markus JUHKAM200746.162251.0647.7646.0043.6842.32
110Tarmo SIIMSAARE198146.12453.8553.7452.1945.21
111Kaljo JULGE195746.081349.5247.3446.8744.4742.22
112Sander LINNUS199145.79465.9660.9252.5424.10
113Andres RõõM199945.58465.5663.7543.7929.47
114Mati PREITOF196045.421447.9346.4145.6543.7343.37
115Mihkel NAHKUR195945.361147.7947.0445.3843.9942.61
116Toomas TIIVEL197445.281948.5247.5345.1042.9342.33
117Toomas MAST196445.24651.1447.8445.4843.9437.81
118Mart KOPPEL196945.121747.9446.4244.9743.3542.90
119Danilo PIHT197245.081254.8446.2645.1141.4737.71
120Taivo TALI196645.022347.3546.9444.9543.9641.91
121Lauri RUBERG198744.86655.7049.8442.3539.6136.80
122Meelis ZIMMERMANN196844.851648.7746.5344.1843.0141.78
123Mairo KIRSS198044.76648.8047.1146.8743.0737.97
124Timo KUDRE200544.691053.0449.4041.6740.5038.82
125Indrek REITSAK197744.57848.0347.1846.4343.9037.29
126Kert LINDEBERG198044.191254.9644.6143.6439.5538.20
127Raul KUDRE197044.04747.9446.1344.3241.6040.19
128Andre NõMM197443.83355.0350.4749.21
129Maido MäOMA198443.74749.9949.9940.7639.5238.42
130Jonatan KARJUS199143.57259.7749.16
131Erko JAKOBSON197943.301246.7244.7243.5240.9840.54
132Arthur RAICHMANN197243.15945.2244.9743.6942.5639.33
133Markus PUUSEPP198643.12258.4649.34
134Kaido NURJA196942.66548.6742.2841.4541.0739.85
135Tanel ESTA197742.662248.2444.5243.1140.4736.94
136Vladimir SAVINOV196442.44749.3343.7643.3038.1737.65
137Urmas LIPS196042.222347.2442.5241.3240.3939.65
138Priit ÖVERUS196642.19744.5744.1041.8240.6139.84
139Riho KLEMENT198942.091252.2141.0940.0138.6438.49
140Indrek KAROLIN197341.961248.9142.4940.6638.9038.84
141Neeme LOORITS196841.82550.2942.8442.7140.8832.40
142Vallo VAHER197641.751044.5442.8542.1440.1439.06
143Sander NAHKOR198841.69851.0648.4845.0134.1829.70
144Aleksander PRITSIK196241.65946.5642.8241.7140.0137.16
145Rain JAAKSOO198341.611246.4444.7941.2038.6236.99
146Kalmer KOOSAPOEG197241.611046.6042.8440.5340.0638.00
147Urmas TAMMEMäE196041.54845.6544.8441.0338.2937.88
148Raivo ERIK196841.391042.9342.2340.8640.7240.22
149Petri VääNäNEN197541.34252.5750.79
150Ülo VIRU196441.281143.9643.1941.5739.7737.91
151Ragnar KRUUSLA198541.26749.7643.9241.7335.8035.07
152Johannes HEINSOO198941.09851.8250.6937.0034.9630.96
153Artur SOO200341.07945.6441.3941.3139.9337.06
154Rein UNT194941.021043.8543.6940.6440.4936.45
155Mairolt KAKKO196840.92844.7044.6744.1636.7434.32
156Marko KüLAOTS197840.84844.8443.7940.4738.1736.91
157Viktor KASSATKIN197140.72748.2042.6841.8836.1534.70
158Inno LING196540.621351.1040.8140.0636.1434.99
159Meelis MäLTER197540.53447.6746.2845.3140.87
160Kaspar KAROLIN200540.301449.4139.9639.1236.7536.27
161Mait MäNDMETS197440.231244.5840.1640.1638.4437.80
162Urmas SULAOJA196340.221343.0141.7340.8539.6435.85
163Raul VIITMAA200239.94153.25
164Jarmo NIKOLAI198439.90153.20
165Arvo KIVIKAS195039.892042.1241.6639.1338.7337.81
166Arno RUUSALEPP197339.76452.7346.0440.9836.95
167Alar VIITMAA197039.69349.3146.2244.54
168Marek ATONEN197739.67545.4043.9239.2538.6331.17
169Raiko ALLIKSAAR200639.591248.8946.5437.4332.8132.28
170Lauri OLLI197239.46944.6442.3641.4535.8733.00
171Enn JAAMA196939.46645.7541.9038.8335.7135.13
172Indrek LILLSOO197339.35649.8942.2139.4538.9026.29
173Tiit TATTER194839.091243.0939.5439.0837.2736.45
174Indrek ÜMARIK196539.05346.5645.8945.38
175Rain VELLERIND196538.931042.1341.3740.1536.4334.58
176Paavo RõIGAS196938.75347.9444.5344.28
177Rein KRIKS195138.601544.1937.9637.5237.2836.03
178Siim PELLO200738.542141.8041.3741.1135.3433.06
179Jüri ROKKO195338.532544.3740.3240.1633.9833.81
180Kristjan-Martin KIRJANEN199438.221042.5540.4738.3635.9933.75
181Tauno TIIRATS199138.20354.0945.0635.69
182Georg RUTE199038.20150.93
183Tanel KANNEL197338.12248.8446.47
184Kuno ROOBA197237.81547.6040.9840.8031.1828.50
185Raul LAAS195937.731241.6537.9137.2335.9335.91
186Karel JUNG200737.641142.6837.6337.5436.8933.48
187Andres LAAS196137.59448.1944.1940.5234.17
188Raul KANGUR197037.54745.2540.4934.7933.8933.30
189Jano JäRVELAID198237.43149.91
190Jaanus ROOS198337.30149.73
191Michael RAER198337.222148.6038.9435.3332.6230.60
192Siim VALGEVäLI198037.18448.1641.0840.9135.08
193Anders ÅKERMAN197337.13149.51
194Kaspar ANNUS200637.051048.6342.2835.0334.2725.02
195Antti ROOSE196436.98743.7340.4037.1335.7327.90
196Johannes EHALA198636.87149.16
197Heiki SAVITSCH197236.701238.6737.3537.1236.7433.64
198Erik KERSNA200736.651342.9439.0237.4534.7929.04
199Tarmo MAISTE197536.51353.5240.1035.25
200Kaur KASE198736.33448.7944.3336.8031.56
201Oliver GRAUEN200536.33148.44
202Tarvo AVASTE196936.29148.38
203Henri PERILLUS200536.211645.6435.8435.7432.1131.74
204Audrius SMILGIUS197035.84147.79
205Andres VIIRA196735.76544.9838.8736.1529.8229.00
206Rain MURU198035.44147.25
207Tenno ALAMAA196635.38646.9938.1738.0232.4021.32
208Koit KOLSAR197735.34643.9935.6034.9633.6628.51
209Ivo MILLER197735.32943.8137.2834.1732.1929.17
210Jaanus REHA195935.30540.5439.7339.2032.9124.12
211Kai WILLADSEN195235.12739.8038.0437.0933.0027.68
212Sander ANNUS197334.90243.8643.38
213Aleksei SPIRIDONOV197234.891040.1139.0033.3831.6730.30
214Tarmo LAHT196534.83744.6034.3734.3532.1228.72
215Sixten SILD196434.80541.0939.0138.3028.2727.33
216Oliver IMMATO198634.38348.8439.1833.31
217Kaupo KARJA198434.35145.80
218Tero HIHNALA197434.26145.68
219Margus MäLL198533.82446.6635.9534.5533.15
220Gert MüüRSEPP197433.63144.84
221Aivar MEINDOK196233.601236.9735.6932.5932.0630.69
222Erik Marten ZERNANT200933.552341.3533.4432.6430.9129.42
223Siim PEETRIMäGI198133.44348.5136.4233.11
224Villem PIIRIMäE200833.391543.4035.5732.8729.0026.11
225Ülo TIMUSKA196133.36841.8239.3035.1625.3025.22
226Herman TOOM198833.24144.32
227Matti BETLEM196033.21842.5834.7133.9129.3625.48
228Sven ORAS198933.12543.2240.8331.0627.8522.64
229Aleksander KEPLER200132.84143.79
230Kardo KUTTI200832.802934.9734.0834.0030.6430.30
231Toomas MARRANDI197932.73143.64
232Kristjan LEIGER197032.69737.7533.4832.5232.3627.36
233Madis TIIK196732.69143.59
234Andres LAUBA197732.51448.3637.7733.0525.31
235Riho MäNNI195132.39838.0536.4230.3530.3226.80
236Kaarel KURE198732.26251.0929.55
237Veiko HINTSOV196932.21444.8742.9133.0022.38
238Tarmo RAIDMA196932.16441.6535.2333.5032.57
239Lauri LEPPIK196432.122034.3433.9030.9730.9630.41
240Hannes KUSLAP200031.98142.64
241Kevin Markus KORROL200431.93142.57
242Alan VASK198131.88142.50
243Siim LANNES197831.60636.2534.1234.0028.6525.00
244Hannes LUIDALEPP198231.60246.9132.10
245Martin NOLTE196731.60142.13
246Meelis LAURIMAA198331.54343.7935.7431.78
247Rain LILLSOO197031.52535.9134.6733.5026.9326.57
248Sergei SHVED196731.39945.3435.4326.0625.4124.69
249Kalev RUBERG195931.30835.1733.9833.8026.9026.64
250Rein ZAITSEV196931.22737.8036.8528.2627.9725.22
251Eduard PUKKONEN196030.89451.0434.2633.6218.35
252Roland JAIRUS198730.68447.0246.5024.2218.62
253Maarius KOTSULIM200530.571235.8535.6628.4027.8525.08
254Kristjan GANS198130.56349.9729.3228.56
255Meelis MäLBERG197030.39838.5731.9830.6227.0423.74
256Jüri MERIRAND195530.341437.2530.3930.2727.4626.31
257Peep KOPPEL194630.301631.9431.4731.0129.7727.33
258Alvar SUISALU197730.30346.3445.3215.28
259Tarmo PERTEL198330.28140.37
260Eerik PRIKS200130.25240.3435.28
261Urmas LAEV196230.141137.0033.5528.6427.7423.75
262Robin OLLI200730.09941.3730.9629.6625.0023.48
263Raul OLESK196030.01835.8532.6628.2627.6325.66
264Vallo MäNNISTE198730.00140.00
265Arvo LAANEMETS197229.80139.73
266Heini TAMMIK195329.572131.9430.8830.0728.8926.09
267Tanel PAPP199529.53246.4727.35
268Kai SAKSMAN195029.25536.6936.6832.4327.1013.33
269Heno IVANOV197629.06243.8128.83
270Lembit NöPS195128.851230.6530.0328.4728.1426.95
271Karl-Markus JANNO200728.842331.1329.5628.4828.1426.87
272Märt KIVILA198228.82138.43
273Laur-Rogert SULG200628.811734.1228.9928.1927.0525.72
274Marko TEDER198528.81238.9233.10
275Paul Aares FJODOROV200828.742432.3529.3628.4128.0125.59
276Tõnu SIKKAL195528.701131.9129.3328.5927.1126.57
277Veljo VASK197428.68242.7228.99
278Raivo LAANEMETS196828.53244.8226.50
279Raivo PANKER196528.371932.5129.9027.2726.4825.70
280Olavi LOO197128.21336.5933.1129.88
281Indrek JENTSON196428.131132.0329.9827.3625.7125.56
282Jüri JOONAS199228.10235.9434.32
283Aleksei KOMAROV197628.01137.35
284Aivar SARAP196927.87241.2828.39
285Mihkel MäLTER194527.761031.2628.9928.3927.7122.46
286Rafael GORDON194627.721333.0328.7926.8125.5624.39
287Erik RAAL198827.71136.95
288Priit PIKK198327.67237.8131.37
289Joonas KUUSKLA199627.52656.4022.3522.0521.4215.40
290Hendrik LILLSOO200727.46136.62
291Anti PARIK195327.20931.0130.6126.8123.9923.56
292Anders AXLING198227.18136.24
293Toivo SAUE194827.18443.1840.6429.56 7.41
294Dag KIVILA196426.95135.94
295Karel KETS200926.861432.8829.8224.9623.8222.83
296Jüri VANAVESKI196626.67135.56
297Einar LUUP196526.66135.55
298Rando JAAKSOO200726.66933.1428.9028.4521.5421.26
299Aleksandr SHVED199226.52435.2933.8624.9223.79
300Kerto KAASIKU200726.46647.4428.0224.5420.4411.87
301Indrek KARJA200726.452440.9329.9423.6419.9917.73
302Taavi TAMBUR198326.26135.01
303Andrus SIPSAKA196126.25336.2729.2727.11
304Heimar STEINPILM197626.23339.4938.8214.28
305Marko SüLD197826.05636.3228.9527.6323.1114.24
306Jaan KOSTJUKOV198725.93134.58
307Silvar SAVOLAINEN197425.91631.1730.1823.4822.4122.31
308Rein HANSTEIN194925.91232.6032.17
309Margus MARRANDI197325.91236.6728.10
310Priit TRANSTOK198625.77241.8222.61
311Allar PADARI196825.72134.29
312Leonid MALIKOV197925.54134.05
313Vermo SIIM197025.54332.4930.9326.71
314Kaspar MILL200425.371530.8828.2523.6322.5221.55
315Sergey SELEZNEV199025.34133.78
316Tiit RIISALO196725.32336.1829.6123.57
317Jakob KOPPEL200625.28133.70
318Priit TRUUSALU196325.211831.4926.2324.1422.6921.50
319Igors BOGDANOVS196924.91431.2929.7225.1024.60
320Stanislav TOLMACHEV198624.91133.21
321Andero ARAK198124.72237.4324.36
322Priit NARUSK197724.68236.6925.01
323Oleg PODLIPSKI195324.60637.4027.0423.2620.9114.40
324Marek PRITSIK198724.43132.57
325Martin VILJASAAR198924.42933.6630.5926.5717.8913.39
326Otto PLUUM200624.30731.9431.7721.8220.8515.13
327Aivaras NARBUTAITIS199424.28240.0820.61
328Raivo PELLJA196424.10337.1829.3118.58
329Ando POST196024.08132.11
330Urmo LIBLIK198224.05132.06
331Tarmo GEDE024.04132.05
332Toomas TARVE196324.00333.5825.9425.18
333Remigijus MASILIONIS197023.83131.77
334Raido AREN198323.80131.73
335Tõnu JääDMAA196623.52131.36
336Viljar VAINOLA197523.181028.8223.6323.3122.0518.09
337Rein TOOMAS196123.17328.3427.3626.06
338Otto Toomas KIBENA200523.13831.0824.3823.3719.3217.52
339Olev PIIRISILD200423.10328.9527.3325.26
340Aigar PINDMAA195723.09731.7827.3226.0321.44 8.87
341Ülo VAINURA194622.92430.0629.7627.6614.39
342Indrek MAHLA197622.85336.3627.5916.71
343Jaak ROHTSALU196022.83538.3126.8521.5018.28 9.19
344Erkki LEPIK197622.82239.1417.91
345Kalju VAIKJäRV195422.73527.3726.9722.5620.9015.85
346Tiit TOOMAS198922.67130.23
347Jaan TARMAK198522.52228.3627.93
348Mart OSTRA196922.52531.2428.2824.0617.0911.91
349Rünno SULG197322.471727.8924.7722.9619.9716.75
350Ahti BLEIVE196722.18233.4422.02
351Ken RAAV198221.99229.1625.82
352Konstantin RAZDOLSKI200721.99330.2626.6420.71
353Indrek ROOS197821.86129.14
354Kalev ÕUNSAAR194921.77129.02
355Tauno KURE195721.671325.1722.5622.3119.4418.89
356Kalle NELK195021.671023.0222.8321.0820.9120.53
357Tauno MURAKAS198021.65233.8320.30
358Margus JAANUS196221.54329.6129.5716.83
359Väino AUL194821.53332.3932.0211.57
360Henri KERSNA200921.511027.2522.3420.4819.9117.59
361Andres KäVER197421.48833.4330.3724.27 9.72 9.59
362Madis HAUG196521.40638.6023.4720.9913.2710.66
363Vello POST195821.30230.0723.19
364Enn AEDNA194421.28428.6627.6326.2912.01
365Eerik LOSSMANN196421.28728.9021.5219.0918.5018.40
366Madis MEIMRE197921.17128.23
367Sander SAARING200520.96240.0812.33
368Tiit POOPUU198120.86229.5522.60
369Mati OJANDU195120.83227.7924.29
370Ülar KõRGE196220.81824.7521.5221.1520.0116.63
371Andres KEERNIK200920.671224.5821.2420.5619.9617.01
372Mihkel KALMARU197020.53127.37
373Romet KRIKS200720.46630.0527.0820.1017.12 7.93
374Tõnu ARVISTO196820.45127.26
375Davis KOSTõGOV197920.41336.4518.5017.10
376Alar ALAJAAN197920.36833.2030.9023.0211.61 3.05
377Argo KAUGE196420.35127.13
378Sulev KõIV195520.141124.9323.1320.2517.0915.29
379Joe LEPP196719.92229.0620.74
380Jaak JAAGUS195619.91624.4520.5720.3417.1717.02
381Kevin POLJANS200219.91126.54
382Hans-Kristen ROOTALU199619.79126.38
383Tiit PLOOMPUU195119.47924.4520.3018.2218.0816.32
384Einar RAUDKEPP196519.34125.78
385Tõnu ILVES196319.30442.5124.7111.94 6.61
386Tõnu OTS197619.03125.37
387Ragnar KRANBERG200218.88125.18
388Kalmer KEEVEND195718.77925.7223.3915.9114.8513.96
389Eero JOONAS196918.77326.5823.3916.26
390Mihhail TAIVERE194018.72622.7822.2316.7915.9615.86
391Stefan KIVIL200918.61626.5323.3018.1113.2811.85
392Mattias MEIMRE200618.50124.67
393Veikko TAMLAK196818.45124.60
394Tarmo TARLAP197018.45124.60
395Paul PIIRIMäE200618.31539.9818.6417.6815.06 0.21
396Andrei SEMENKOV197618.16227.3718.04
397Koit PAASMA195018.13124.17
398Marti RANNE196917.80226.3118.20
399Uku JOONAS200817.76821.8320.7417.4715.2913.47
400Rein KüTTIM193917.74323.9022.8815.84
401Rein LANI195817.74229.7214.63
402Arne KOLK195017.56624.8218.9216.3914.5313.16
403Audun PALO200817.48722.4217.9615.9315.7815.33
404Janek JõGIS197117.44333.5126.22 1.82
405Ilmar KIRJANEN195017.37622.5918.4917.2816.3312.15
406Jaan AINELO195817.35224.9318.45
407Valdis PUZANOV196417.29123.05
408Janek PINTA197217.24122.99
409Mart JAKOBSON197217.20325.2821.4014.03
410Taaniel TOOMING199216.79122.39
411Rasmus SAARE200516.701124.8021.9514.7211.8910.14
412Eero MõTTUS197416.68227.2514.44
413Neeme KALDA198316.37121.83
414Tõnis HALDNA196516.12121.50
415Mati RANDOJA194916.09121.45
416Siim LIIVAND197815.97222.9816.94
417Martti KULDMA197115.96426.0116.3215.0913.50
418Jan AAS197415.96720.8618.2216.5616.20 7.94
419Ago KäIS195315.93526.8722.6413.0112.10 5.02
420Kaspar Mathias KORROL200715.73825.3922.7113.95 8.46 8.12
421Rait LILLE197115.68225.9013.29
422Lauri TEDER198015.52228.2610.55
423Avo VEERMäE195015.50120.67
424Rein JõGISMAN200615.20120.26
425Kaimo KääRMANN-LIIVE197514.96119.95
426Mart SOOBERG197814.93224.7112.61
427Meelis ATONEN196614.911124.5017.0816.9510.33 5.70
428Mati POOM194414.751517.3116.7513.7813.5412.35
429Udo LüüS195514.66916.3715.0714.7014.1413.03
430Karmo TISLER200314.66538.1318.3311.88 3.11 1.86
431Juss LEINER200614.63221.0615.51
432Taavi TAMKIVI198114.44326.0218.17 6.78
433Mart ARU197414.32226.96 8.83
434Kaimo MAISTE198014.28220.8614.85
435Tarmo TOLM197914.17118.89
436Tanel KALM198414.08118.77
437Mati KüLAASE194914.02118.70
438Aare LIMBERG195313.86437.5122.31 0.96 0.82
439Aare HUIK196913.62325.4518.46 4.17
440Tomi-Andre PIIRMETS199813.34117.79
441Indrek VIIKMAA197113.31524.4416.2311.69 9.44 4.75
442Risto KALJUND198913.21117.62
443Taavi VEERMETS197613.11117.48
444Tõnu RAID193913.03716.7315.9414.9314.66 2.89
445Lembit TALLI194912.93117.24
446Kalev SIRGE012.91117.22
447Uku ROONI198912.85117.13
448Tõnis TAMM198712.66421.2013.3211.7010.04
449Aimar JAAKSON197812.64116.86
450Paul AUG195112.56116.75
451Heino MARDISTE193612.54116.72
452Üllas JAASKA195412.48116.64
453Märt KESKüLA197611.92219.0510.75
454Mati PILT195111.72115.63
455Peedo PIHLAMäGI195811.66215.8813.27
456Andrus VIILMA197811.54420.5214.9511.45 4.37
457Artem PRYKHODKO200811.501026.5310.9110.80 5.81 3.45
458Hugo RüüTLI200811.461015.4612.7812.23 9.32 7.53
459Vladimir SIDOROV195911.46115.28
460Alar TERAS197411.32115.09
461Ants TAMM194311.15815.6713.8012.78 7.04 6.46
462Karl-Mattias JUHKAM200910.961213.0711.7111.04 9.62 9.36
463Toomas VOOLAID196610.83114.44
464Jaan VIRU199010.76221.83 5.07
465Peep HELGAND198310.71213.4113.36
466Johann Markus LäTT200910.42113.89
467Viesturs LUCANS196010.32315.6410.6410.16
468Andreas AUS200910.21113.62
469Kalju TAMMEVESKI196310.18221.46 3.99
470Ahto KARU195510.14325.06 5.45 5.27
471Lembi NõMM194410.10113.46
472Endel REMMET193710.09518.8514.08 8.99 5.53 3.02
473Mattias MAIDLA200310.04113.39
474Lembit VASSIL194110.03312.0912.0711.25
475Margus ESNAR1963 9.95113.27
476Gregor FUNK2002 9.88113.17
477Jan SAMORODNI2009 9.88518.3417.0412.05 1.08 0.87
478Allan ANNISTE1964 9.83113.11
479Arvo SOOSALU1952 9.76113.01
480Ain PELLO1969 9.73216.64 7.68
481Tarmo VIST1966 9.71112.94
482Jan BIRNSTOCK1973 9.69112.92
483Vahur PALU1965 9.64213.0711.02
484Joosep ESTA2010 9.581716.5411.6310.81 5.44 3.50
485Jüri TäHEMAA1944 9.51319.3412.35 1.86
486Allan ROOSIMäGI1985 9.39315.43 9.49 8.21
487Glen Eric KOKK2008 9.37222.99 0.43
488Märt VIIDU2007 9.28715.6912.07 7.48 5.95 5.19
489Renek LOORENS1982 9.25213.17 9.96
490Jorma KEMPPI1944 8.47319.80 6.82 3.26
491Mikk KADAK1989 8.38111.18
492Björn Martin LINDEBERG2009 8.20321.67 7.19 0.09
493Oskar LIIVER2009 8.16529.15 5.12 4.47 1.94 0.14
494Mario MADDISON1979 8.12110.83
495Marek LEINER1973 8.09110.79
496Markus Samuel VAIKJäRV2009 7.91810.17 9.07 7.56 7.34 5.40
497Fred NEEDO1983 7.88110.50
498Kaspar Anre VOLT2007 7.85110.46
499Martin TõRRA1941 7.72213.90 5.39
500Matis MäNDMETS2010 7.491219.89 5.46 4.75 4.75 2.60
501Aare AAN1983 7.371 9.83
502Eke OTS2009 7.368 9.92 8.90 8.89 6.55 2.54
503Oleg KOSHIK1985 7.13217.04 0.78
504Kalju TOOMAS1947 7.041 9.39
505Nikolai KUHA1941 6.91211.68 5.59
506Tiit OLJU1954 6.50710.18 7.82 6.28 6.21 2.00
507Kristjan TAALER1993 6.421 8.56
508Karmo KüBARSEPP1990 6.301 8.40
509Riho KOKK1956 6.08210.84 4.36
510Jüri LINDE1971 6.061 8.08
511Heljus SAKS1989 6.001 8.00
512Toomas NAELAPää1950 5.901 7.86
513Ragnar ILP1979 5.761 7.68
514Rein ROONI1957 5.7518 7.54 6.61 5.52 5.11 3.98
515Heikki KYYRöNEN1946 5.67411.34 7.01 4.94 1.92
516Mihkel PETUHHOV1988 5.521 7.36
517Sulev TUUDE1955 5.501 7.33
518Ralf REITSAK2008 5.472 8.40 5.28
519Andero-Stig SAARPERE2011 5.36610.44 6.62 4.04 3.33 2.35
520Uku NõMM2009 5.03310.44 5.74 1.59
521Rasmus OLLI2009 4.94715.35 4.42 2.06 1.76 1.12
522Heino PEETERSON1937 4.851 6.47
523Sander NõMM2008 4.693 8.93 5.75 1.87
524Elmo PäRNA1944 4.556 8.10 4.70 3.92 3.35 2.67
525Thomas KRUUSMAA2010 4.531013.54 2.57 2.36 2.21 1.96
526Ervin PEIK1966 4.381 5.84
527Ivo TAMM1978 4.342 9.66 1.20
528Raivo MITT1971 4.034 8.62 6.58 2.56 0.15
529Karel Markus KäHR2009 3.941212.58 2.13 2.07 1.46 1.46
530Raivo ARU1976 3.711 4.94
531Oliver VIITMAA2009 3.402 8.27 0.24
532Jaron KUUSK2009 3.391 4.52
533Juhan MAHLA2009 3.03310.21 0.43 0.06
534Marlon NAAN2006 2.991 3.99
535Ringo-Lehari PURGE2004 2.972 6.97 0.45
536Tanel SAUE1974 2.931 3.91
537Kalev KõIVA1958 2.931 3.91
538Martin SAMORODNI2011 2.926 5.29 2.61 2.49 2.19 2.03
539Atso KESKüLA2010 2.858 7.96 1.76 1.74 1.65 1.12
540Tõnu TOLM1953 2.691 3.59
541Tarmo MAASING1963 2.691 3.59
542Ranet RäNDLA2008 2.521 3.36
543Ats OTS2011 2.489 9.02 1.15 0.82 0.73 0.70
544Kristjan MAISTE2006 2.402 3.97 2.02
545Lukas LILLELAID2011 2.356 3.71 2.60 2.01 1.71 1.70
546Jürmo ROOMA2000 2.261 3.01
547Reno Robin REHEMETS2008 2.202 4.19 1.32
548Vitali SHVED2001 2.061 2.75
549Märt MARIPUU1981 1.941 2.59
550Hannes TAMMISTE2008 1.851 2.47
551Ivo SäRAK1977 1.841 2.45
552Mairo KõOMäGI2007 1.791 2.39
553Henrik ERM2011 1.733 2.59 2.13 1.38
554Joosep TALI2011 1.7311 2.43 1.89 1.60 1.40 1.31
555Rihard KIVISELG2009 1.675 5.65 1.40 0.97 0.28 0.04
556Markel HANIMäGI2006 1.638 7.21 0.31 0.31 0.21 0.11
557Koit HALLIK2010 1.524 2.06 1.77 1.62 1.30
558Anti TOHVA2008 1.465 4.92 1.82 0.39 0.10 0.08
559Georg Sebastian VAIKJäRV2012 1.305 1.91 1.48 1.38 0.94 0.77
560Robert ARUND2010 1.293 3.55 0.95 0.07
561Ain ANGER1971 1.241 1.66
562Olavi HEINONEN0 1.001 1.33
563Simmo Hendrik SISASK2008 0.872 2.07 0.10
564Argo PAAVEL1991 0.741 0.99
565Roland JOHANSON2007 0.702 1.17 0.57
566Sebastian VEESAAR2011 0.696 1.22 1.19 0.62 0.23 0.21
567Vladimir TSUZAS1970 0.651 0.87
568Mart Markus DAVõDOV2010 0.624 1.77 0.63 0.26 0.08
569Ralf KUUSMAA2010 0.613 2.13 0.02 0.01
570Mait REI1974 0.581 0.78
571Kerret MATTO2011 0.567 0.87 0.81 0.45 0.42 0.26
572Jakob VESKI2009 0.483 1.02 0.62 0.04
573Vello KROHN1940 0.431 0.58
574Rasmus UIBO2009 0.413 1.21 0.15 0.08
575Otto TAMKIVI2007 0.313 0.87 0.21 0.01
576Parvo PARTS1977 0.291 0.39
577Kert PIIRAK2008 0.291 0.39
578Karl Juhan KUPP2010 0.271 0.36
579Karl Märten AREN2013 0.261 0.34
580Jakob VINKEL1941 0.261 0.34
581Timo POOPUU2009 0.221 0.30
582Raimond MESSING2008 0.203 0.62 0.09 0.01
583Siim AUL2010 0.202 0.37 0.12
584Sven-Andres NIGLAS2004 0.191 0.25
585Martin LIIDLEIN1993 0.171 0.23
586Aleksandr GNIDENKO1961 0.131 0.17
587Marten HANIMäGI2010 0.125 0.25 0.15 0.11 0.08 0.01
588Madis SAMMELSELG2005 0.111 0.15
589Arti Tanel KIISLER2009 0.082 0.17 0.02
590Mirko KUPITS2007 0.062 0.15 0.01
591Kalmer PIISKOP1978 0.051 0.07
592Morten ULP2004 0.011 0.02
593Anton ROOLAID1977 0.011 0.02
594Teodor RUUSALEPP2010 0.011 0.01
595Oliver-Erik SUIK1999 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 98.74
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind