Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Timo SILD1988109.8113115.97111.88109.66106.02105.54
2Kenny KIVIKAS1991102.7110105.02104.93103.36101.6698.59
3Lauri SILD1990101.6615108.02101.93100.9599.1598.27
4Ats SõNAJALG199090.8016100.8091.5690.7088.3482.60
5Sergei RJABõSHKIN199289.619103.8595.1893.9278.6776.45
6Kristo HEINMANN198988.661696.1191.1491.0282.9782.07
7Jaagup TRUUSALU198887.921198.6189.9286.3084.6980.06
8Kaarel VESILIND200084.63887.3086.3886.3182.0781.10
9Uku-Laur TALI199280.131685.5682.4881.4575.7975.36
10Jürgen JOONAS200379.601985.5481.0880.0978.7172.56
11Timmo TAMMEMäE198477.82889.0776.2675.5074.5473.75
12Raiko MARRANDI200176.842184.7281.4274.0172.2671.81
13Lauri MALSROOS198676.31688.9682.5172.5070.0867.52
14Hando ALLMANN200175.091486.6575.4673.8972.4467.00
15Heino OLLIN199674.78490.9786.1183.0372.25
16Reigo TEERVALT199474.25877.3676.3372.5772.5372.44
17Peeter PIHL198472.66982.3775.6270.0068.4966.81
18Sander VAHER198571.96482.1080.9980.4576.29
19Kaarel Hendrik ZERNANT199870.59787.9372.4867.7462.5662.23
20Tõnis LAUGESAAR199470.31872.9671.7071.6067.8667.43
21Alar KUME199069.011977.1673.4465.2865.1164.05
22Reimo LIIV199468.992073.6370.5769.9765.4165.39
23Priit RANDMAN198968.76872.8470.1769.1467.9363.72
24Rain EENSAAR197467.921173.5168.4866.9966.7763.83
25Marek KARM199067.011175.5766.8665.8763.7962.98
26Kustu KüNNAPAS200166.831582.6464.6062.8962.0561.95
27Martin SIMPSON198766.73482.8375.9675.1062.69
28Markus PUUSEPP198666.21483.3782.4779.1049.34
29Andreas KRAAS197866.211470.1670.0264.0863.4163.37
30Jonatan KARJUS199165.51573.3572.7672.5159.7749.16
31Kiur Erik EENSAAR199965.331475.8265.9764.5860.7059.59
32Mihkel JäRVEOJA198664.50670.1168.9765.0361.5956.82
33Andres SAETALU199564.351267.7065.6165.0062.2661.18
34Olle KäRNER197763.36965.8963.7363.6761.9161.61
35Marek NõMM197962.861167.8963.9363.0359.9159.56
36Lauri TAMMEMäE198861.64388.8067.8260.92
37Jaan VIIRMANN200261.58977.5660.2758.1557.4454.49
38Randy KORB197161.311864.8064.2859.8459.5658.05
39Mihkel MAHLA200361.221463.0461.6061.2160.3959.86
40Sander PRITSIK200161.05878.8960.3957.0956.3952.47
41Kaarel KALLAS198260.781665.1264.7160.0157.1056.95
42Olle Ilmar JAAMA200460.661163.6263.0561.9457.8456.84
43Anti SULAVEE198360.32669.1560.8760.0556.5155.04
44Oliver KüTT199859.98677.8460.9254.4153.5753.18
45Mehis MURU198959.79570.0166.8055.6453.4853.01
46Siim KLAIS198659.78869.3962.6660.8754.8451.12
47Juho WESTERLUND198959.44386.4384.4338.94
48Mati MäGI197858.902166.7559.7858.1755.6554.16
49Oliver ANNUS200358.70974.1368.6063.2745.8441.67
50Alar ABRAM197258.28764.9658.9858.4855.6853.29
51Kaido HALLIK197357.891359.7058.9557.9356.7256.13
52Vjatseslav SAFONOV200257.792172.2663.7753.0150.0349.90
53Tiit TäHNAS198057.63865.8957.4355.3055.0554.47
54Ain FJODOROV197257.591360.9058.7358.5455.1354.66
55Aares FJODOROV198057.442359.0158.0257.2957.1255.74
56Janek KäHR198356.661861.3960.6556.5056.1548.62
57Raido LAIDLA198656.53467.7865.2660.9057.31
58Chris Marcus KRAHV200556.492357.6057.1556.5256.4854.68
59Arti ALBERT198056.43962.6756.9354.8954.0753.61
60Risto RANDMA197756.251063.9357.2654.9953.4251.67
61Raivo REIMAN196956.201060.9057.0055.2755.0252.82
62Rasmus KRUUSA200056.16973.4155.7551.6150.2249.80
63Andrei NIKITIN196855.822356.9256.5055.6855.1954.81
64Ossi PRIKS200555.802358.5056.4355.6654.2654.14
65Raio PIIROJA197955.641360.7657.1756.3452.5551.40
66Mati KORROL197355.572458.9556.2355.3254.5352.82
67Renno MERENäKK200555.191956.4856.1155.0854.8853.40
68Tiit TALI196055.151759.1057.1154.5453.7651.22
69Tõnu LILLELAID198055.061657.1456.9054.0753.6553.52
70Samuel KOLSAR200354.871362.2157.5953.5053.0547.99
71Emil EENSAAR200454.741863.2254.8252.5552.0151.11
72Heiti HALLIKMA197054.151257.6255.4254.0952.5151.11
73Dag AINSOO197753.97857.6356.3152.5251.7951.61
74Maido KALJUR196053.792656.6353.6453.4853.4651.76
75Mart KüLVIK196053.582056.9453.9053.2852.0151.75
76Timo PALO197953.49759.9258.2452.5848.4948.22
77Martin KAUP197553.441957.3453.9652.3152.1151.46
78Kaupo JäRVE197453.412855.1754.4653.2352.3151.89
79Tõnis PIIRISILD197353.291554.6754.4154.3251.9751.07
80Dmitri SHVED197052.861157.2353.6453.3251.7248.39
81Madis OSJAMETS198152.85956.7653.4453.2851.4249.34
82Neeme LOORITS196852.811061.3959.0252.9447.2343.48
83Andres TALVER196052.731455.3253.4352.5351.5750.79
84Andre NõMM197452.51555.0354.2853.5750.4749.21
85Meelis MERENäKK197451.331853.7952.1950.2750.2250.20
86Sander MIRME198151.17754.3052.4652.2548.8648.00
87Nansen PALO200551.171652.5152.0251.4950.0749.78
88Andres RõõM199951.11382.9352.5744.88
89Tarmo KLAAR197450.882553.4451.1750.4349.7849.58
90Mati TIIT197150.49463.1459.0752.4049.81
91Kaido NURJA196950.451053.0551.6649.8749.0148.67
92Eduard PUKKONEN196050.431053.4051.0450.6048.8748.24
93Priit TALU197250.42858.8551.5348.2846.9746.46
94Toomas MAST196450.39755.7450.8948.7948.6947.84
95Bert Joosep PANKER200650.392152.4851.3851.3049.2647.53
96Lauri BEILMANN197650.041554.8549.9649.4148.0347.97
97Priit PääSLANE196749.88953.0151.7149.7248.5046.48
98August JAKOBSON200649.412250.8850.4849.1548.8747.68
99Danilo PIHT197249.231154.4651.4548.0046.4945.73
100Kaljo JULGE195748.991749.9249.5249.4748.7147.34
101Martin AUNIN197148.951551.6451.0549.0748.5844.40
102Silver EENSAAR197848.85165.13
103Paavo RõIGAS196948.78855.2152.6850.7944.5240.69
104Vladislav PAHHOMENKOV197148.411856.6948.4347.6444.8744.43
105Hannes POOLAMETS199448.38660.1556.2254.1537.4233.98
106Lauri TARLAP197548.052248.8348.6547.8647.6647.25
107Erki KRIKS197648.011549.9248.4748.2747.4245.99
108Ülo VIRU196447.881253.6751.3547.1846.9240.27
109Taivo TALI196647.531952.8750.3846.7443.8643.79
110Meelis ZIMMERMANN196847.391655.0048.7746.5345.9640.69
111Kevin HALLOP199747.32576.0250.6041.3938.8929.72
112Vladimir SAVINOV196447.22956.8148.1147.0445.9938.17
113Markus KALJUR200647.102649.5547.3546.8146.1345.67
114Mart KOPPEL196947.062147.9447.3547.2546.4246.33
115Artur SOO200346.681351.0548.7445.6444.5543.42
116Kurmet KUTTI200546.602352.6645.8345.2744.6444.62
117Indrek LILLSOO197346.581049.8949.1845.1144.9143.80
118Sander LINNUS199146.37475.3560.9241.3128.53
119Kuno ROOBA197246.26950.7147.7647.6044.2640.98
120Allar KIVIL197646.26652.3050.1847.8946.1934.73
121Tauno TIIRATS199146.20564.7554.0945.0634.4832.60
122Sander ANNUS197345.86652.1345.1344.8143.8643.38
123Davis SOLMANIS200045.63258.5455.53
124Andrus RäMMANN196045.451748.7846.9546.2343.8041.49
125Raul KANGUR197045.211254.9245.2543.1841.5341.15
126Mait MäNDMETS197445.071050.0346.2844.5844.3040.16
127Pärtel KüLVIK200745.031949.2148.6845.7641.1740.33
128Jaan TARMAK198545.01559.3054.9947.6934.7328.36
129Mihkel NAHKUR195944.771552.4446.4642.6142.0940.23
130Meelis LAURIMAA198344.43653.7646.7143.7942.1335.74
131Indrek KAROLIN197344.211349.6848.4341.4840.8240.66
132Aleksander PRITSIK196243.821348.5148.0442.8240.0139.70
133Tanel KANNEL197343.73453.3948.8446.4745.64
134Veiko HINTSOV196943.66746.8344.8742.9242.9140.75
135Mati PREITOF196043.631646.4144.4343.7342.6140.96
136Vallo VAHER197643.551252.9842.8542.7040.1439.06
137Rein KRIKS195143.501746.6044.1943.4342.2741.00
138Arthur RAICHMANN197243.49750.5443.6142.9942.5637.77
139Mairolt KAKKO196843.48752.9749.1947.3136.7431.17
140Indrek REITSAK197743.34848.0346.4344.3943.9033.96
141Roland JAIRUS198743.33951.1447.7647.0246.5024.22
142Marko KüLAOTS197843.18746.9144.8444.7440.4738.94
143Tõnis VAIKSAAR198443.08157.44
144Kalmer KOOSAPOEG197243.051050.7546.6044.0237.6636.22
145Jüri ROKKO195342.972744.7544.3743.1942.3840.16
146Urmas SULAOJA196342.871346.9546.5544.2740.7135.85
147Raul KUDRE197042.67548.0447.2141.6040.1936.29
148Toomas TIIVEL197442.601345.1044.2842.3341.4839.82
149Rene POST199242.52156.69
150Taavi TAMBUR198342.42264.3741.68
151Tarmo SIIMSAARE198142.42253.8552.19
152Viktor KASSATKIN197142.41848.2042.6841.8841.2138.06
153Ralf KIVIL200542.06751.4142.2941.0839.0336.49
154Raul LAAS195941.952049.1842.6741.6538.3437.91
155Rein UNT194941.911143.8543.6940.9140.6440.44
156Timo KUDRE200541.841448.0542.6440.5039.2138.82
157Jaanus REHA195941.84752.1942.9141.4639.7332.91
158Arvo KIVIKAS195041.781646.6641.7341.6639.7239.13
159Indrek ÜMARIK196541.70256.7347.53
160Priit ÖVERUS196641.68651.5145.1144.5734.6332.59
161Alar VIITMAA197041.56252.4151.48
162Sander NAHKOR198841.541148.4845.0140.0839.9634.18
163Kert LINDEBERG198041.54846.9143.6439.7839.5437.81
164Lauri RUBERG198741.49456.6247.3440.8139.61
165Riho MäNNI195141.22944.1043.5540.3640.0438.05
166Martin VILISMäE198941.18154.91
167Ragnar LEIMANN198140.85252.0150.11
168Antti ROOSE196440.81354.3553.9535.73
169Urmas LIPS196040.771942.7242.4240.3939.6538.69
170Ivo MILLER197740.611543.8142.9441.8937.2837.12
171Arno RUUSALEPP197340.52452.7349.4340.9836.95
172Jaan-Erik PRIKS040.25153.67
173Erik AIBAST197340.22250.9249.62
174Raivo ERIK196840.201144.1440.7240.2238.3637.56
175Johannes EHALA198640.16449.1648.3542.5338.47
176Tiit TATTER194840.081043.7643.0939.0838.6635.79
177Mairo KIRSS198039.97460.0343.0741.6032.95
178Heiki SAVITSCH197239.651242.0940.9739.8438.6036.74
179Kristjan KARABELNIK198139.46348.1845.7945.31
180Inno LING196539.45944.9540.0639.7337.8634.64
181Ilmar UDAM197339.27249.2048.97
182Tanel ESTA197739.242041.3740.4739.3838.0236.94
183Meelis MäLTER197539.15349.6446.2842.27
184Jüri LINDE197139.04152.05
185Markus JUHKAM200739.031751.0638.5236.3035.4633.79
186Rain VELLERIND196538.98842.4041.3741.1136.4333.60
187Aleksei SPIRIDONOV197238.97844.0440.1139.0038.3233.38
188Tarvo AVASTE196938.75250.1146.77
189Raul VIITMAA200238.74253.2543.59
190Aivar MEINDOK196238.181344.8938.9237.5536.9732.59
191Toomas MARRANDI197938.16248.8946.52
192Henri PERILLUS200537.771545.6437.2235.8435.7434.40
193Ragnar KRUUSLA198537.73543.9241.7335.8035.0732.11
194Märt KIVILA198237.67352.2146.0834.68
195Erko JAKOBSON197937.661046.7240.5436.7132.2832.07
196Margus KLEMENTSOV197237.60348.9442.6741.08
197Lauri OLLI197237.15842.3641.7136.4433.0032.23
198Anders ÅKERMAN197337.13149.51
199Rain LILLSOO197037.08744.4239.6634.6733.5033.13
200Michael RAER198336.931744.7838.9435.3334.9930.60
201Kaspar KAROLIN200536.891640.4236.7536.2735.6635.35
202Alvar SUISALU197736.66246.3445.32
203Karmo TISLER200336.641340.1138.1336.7034.8133.46
204Ülo TIMUSKA196136.43943.3039.3039.1535.1625.22
205Lauri LEPPIK196436.372048.6035.3135.0133.4729.46
206Raivo LAANEMETS196836.28351.4144.8231.81
207Maido MäOMA198436.18549.9940.7638.4234.6017.13
208Marek MäOMA198636.13450.4745.2733.2931.53
209Taivo TIMMUSK198336.05148.07
210Rain JAAKSOO198335.78546.4444.7936.9933.6017.10
211Raivo RõõM196335.68147.57
212Peep KOPPEL194635.471941.2236.6435.0933.1531.27
213Jüri MERIRAND195535.451937.2536.3135.5734.4333.71
214Heini TAMMIK195335.062336.4935.6535.1734.7033.31
215Enn JAAMA196934.95345.7541.9035.71
216Andres LAUBA197734.44548.3646.9833.0525.3118.52
217Marek ATONEN197734.42443.9239.2538.6331.17
218Jürgen EINPAUL198334.41145.88
219Rein HANSTEIN194934.41837.1835.0835.0032.6032.17
220Oliver IMMATO198634.38348.8439.1833.31
221Madis HAUG196534.351537.8537.0336.6430.1530.06
222Mihkel MäLTER194534.331236.5434.6834.2033.1333.11
223Jüri VANAVESKI196634.14349.7041.7429.04
224Tarmo RAIDMA196934.11641.6535.2335.1333.7024.84
225Martin MURAKAS198934.09242.6442.59
226Urmas TAMMEMäE196034.07837.8837.1736.5630.3828.34
227Kardo KUTTI200833.862838.1836.3334.9733.7026.12
228Kristjan LEIGER197033.76837.7537.7533.4832.5227.31
229Gert MüüRSEPP197433.63144.84
230Heimar STEINPILM197633.48341.8738.8237.48
231Aivar SARAP196933.41242.2441.28
232Koit KOLSAR197733.38739.9834.9633.9429.4928.51
233Martin VILJASAAR198933.361341.5541.0533.6630.5919.97
234Rafael GORDON194633.351137.8134.0033.0331.7230.17
235Kai WILLADSEN195233.33640.0539.8038.4925.9422.38
236Siim PELLO200733.222141.3734.8632.1829.3928.30
237Maarius KOTSULIM200532.991536.7735.8535.6628.6628.03
238Villem PIIRIMäE200832.771436.9835.5732.8729.4329.00
239Kalle NELK195032.761037.1334.7434.1133.8124.02
240Andres LAAS196132.65242.3739.26
241Tõnu TäNAV196332.60245.6035.91
242Priit TRUUSALU196332.501340.7838.4332.9026.2324.14
243Margus MäLL198532.48246.6634.55
244Ülo VAINURA194632.47734.9333.2232.7931.3630.06
245Raivo PANKER196532.391444.0743.1927.2724.8222.59
246Kaarel KURE198732.38251.3929.55
247Urmas LAEV196232.301241.9140.4028.6427.7422.83
248Tõnis ERM198232.28250.2630.43
249Siim LANNES197832.19537.4434.4833.8027.6227.60
250Allar PADARI196832.15642.0432.3930.5930.4125.31
251Rein ZAITSEV196932.00836.8835.7330.3228.7028.39
252Hannes KUSLAP200031.98142.64
253Arvo LAANEMETS197231.91244.6535.13
254Erkki LEPIK197631.67444.6638.3632.1525.57
255Hannes LUIDALEPP198231.60246.9132.10
256Siim VALGEVäLI198031.52142.03
257Marek BERKMAN198831.38241.7336.72
258Matti BETLEM196031.17844.9734.7129.3625.4821.33
259Kristjan-Martin KIRJANEN199431.16635.9932.5932.0729.7525.38
260Riho KLEMENT198931.01438.6438.1635.6125.42
261Kristjan GANS198130.90243.5933.66
262Karel JUNG200730.801733.6632.2529.7929.2829.04
263Tago TEETAMM197530.67535.7835.5234.2829.4418.35
264Ando POST196030.64140.85
265Raul OLESK196030.62936.0632.6631.0727.6325.66
266Lembit NöPS195130.471535.6530.6530.5329.0826.42
267Kaur KASE198730.36244.3331.56
268Toivo SAUE194830.26238.2737.39
269Sixten SILD196429.91339.0138.3028.27
270Sergei SHVED196729.741041.5732.1825.4124.8524.69
271Jakob KOPPEL200629.71735.7735.7333.7022.1621.20
272Jaak ROHTSALU196029.66736.5933.8928.9426.8522.05
273Margus MARRANDI197329.52245.7128.10
274Tõnis HALDNA196529.13342.4238.8821.50
275Robin OLLI200729.06941.3729.6626.9525.0022.31
276Erik Marten ZERNANT200929.041933.4432.6430.9125.1923.03
277Kalju VAIKJäRV195429.001036.4335.7126.9723.3522.56
278Karl-Markus JANNO200728.982131.1329.8528.7528.4826.67
279Anti PARIK195328.761431.0130.6129.2726.8126.11
280Tero HIHNALA197428.73241.0730.75
281Tarmo PERTEL198328.67240.3731.30
282Sven ORAS198928.67441.8440.8331.0613.67
283Igors BOGDANOVS196928.56832.0831.2929.7225.1024.60
284Priit VISLAPUU199228.39353.2341.65 5.32
285Valeri KURAGIN197328.36137.81
286Riivo KILJAK198928.31241.8528.93
287Raiko ALLIKSAAR200628.07936.2133.1725.7424.5720.64
288Eerik LOSSMANN196427.90837.5132.4928.9021.5219.09
289Otto Toomas KIBENA200527.85940.7330.0324.3823.3720.72
290Tanel SAUE197427.78543.7036.0627.9027.35 3.91
291Rimmo RõõM199627.74136.99
292Laur-Rogert SULG200627.692035.2228.9925.2624.7424.24
293Priit PIKK198327.67237.8131.37
294Meelis MäLBERG197027.66335.2733.1329.21
295Sven RINGVEE197927.64442.4227.6126.9425.86
296Aare LIMBERG195327.63437.5130.5528.4526.30
297Peeter SALONG198227.49136.65
298Tarmo LAHT196527.48248.7919.91
299Paul Aares FJODOROV200827.472333.8929.8825.5924.5223.49
300Hendrik LILLSOO200727.46136.62
301Madis TIIK196727.46243.5925.07
302Kaspar ANNUS200627.42336.7235.0325.02
303Jüri JOONAS199227.27235.9432.24
304Ken RAAV198227.10136.13
305Dag KIVILA196426.95135.94
306Gert SAAMANN196826.95242.4824.89
307Tõnu SIKKAL195526.89829.9229.3326.5725.3123.34
308Carlos DE MANUEL NAVIO199126.76248.0618.84
309Hannes KRAAV026.74135.65
310Einar LUUP196526.66135.55
311Tarmo TARLAP197026.56241.7924.60
312Aleksandr SHVED199226.52435.2933.8624.9223.79
313Eerik PRIKS200126.46135.28
314Kaspar MILL200426.311630.8828.3628.2522.5221.55
315Märt KESKüLA197626.16442.2632.3231.1110.56
316Jaan KOSTJUKOV198725.93134.58
317Erik KERSNA200725.881339.0227.7821.8321.2919.48
318Leonid MALIKOV197925.73234.0530.28
319Tarmo KUUB197825.73342.7930.8617.15
320Vermo SIIM197025.54332.4930.9326.71
321Viljar VAINOLA197525.481131.0527.0526.5422.0520.69
322Oleg PODLIPSKI195325.35837.4027.0423.2620.9118.15
323Toomas TARVE196325.18133.58
324Andrus SIPSAKA196125.12332.2829.2727.11
325Ragnar KRANBERG200225.05449.9527.6825.18 8.52
326Tiit PLOOMPUU195124.99731.8328.2925.2120.3019.31
327Siim PEETRIMäGI198124.83133.11
328Rünno SULG197324.811733.9824.8222.2721.6721.32
329Sergey SELEZNEV199024.81133.08
330Kalev RUBERG195924.81630.2926.6423.5321.8521.72
331Koit PAASMA195024.77133.02
332Sulev KõIV195524.751239.0224.2523.1320.2517.09
333Denis ANISIMOV199124.70132.93
334Priit NARUSK197724.68236.6925.01
335Indrek MAHLA197624.65537.2836.3623.2220.57 5.82
336Rinat RAISP200124.59132.79
337Kai SAKSMAN195024.42436.2631.4227.5413.33
338Alar ALAJAAN197924.35433.2032.5030.9011.61
339Väino AUL194824.29132.39
340Andres KäVER197424.291033.4330.3727.8016.1013.74
341Karel KETS200924.201429.8224.9623.8221.5720.82
342Raivo PELLJA196424.10337.1829.3118.58
343Jano JäRVELAID198223.93334.3431.1818.95
344Tõnu KITS197323.85236.7122.91
345Stanislav TOLMACHEV198623.60233.2125.80
346Rein TOOMAS196123.17328.3427.3626.06
347Mart OSTRA196923.14726.6324.0623.5821.2820.14
348Raino LEOPARD197923.03130.71
349Veljo VASK197422.97335.6433.1712.25
350Ago KäIS195322.94630.2026.7022.6419.4315.75
351Meelis ATONEN196622.801728.5726.8824.5017.0816.95
352Rein LANI195822.78130.37
353Tiit POOPUU198122.75234.2722.60
354Aimar JAAKSON197822.70130.27
355Tiit TOOMAS198922.67130.23
356Romet KRIKS200722.56931.0230.0520.1120.1011.50
357Tõnis JääDMAA200222.53430.2627.2225.7716.87
358Vello POST195822.46330.0726.9522.24
359Davis KOSTõGOV197922.29433.8830.7719.5514.86
360Indrek JENTSON196422.20626.6425.7122.6221.2514.77
361Ahti BLEIVE196722.18233.4422.02
362Eero JOONAS196922.12427.7826.5823.3920.55
363Tarmo LILLSOO197421.70248.29 5.97
364Enn AEDNA194421.69428.6626.4226.2915.02
365Peedo PIHLAMäGI195821.50227.2426.50
366Marko SüLD197821.45542.4027.6317.6614.24 5.31
367Mihhail TAIVERE194021.22922.7822.2321.5821.5817.92
368Mati POOM194421.131824.8520.8220.4020.1219.47
369Mati OJANDU195120.83227.7924.29
370Paul PIIRIMäE200620.82739.9819.4818.6417.12 8.90
371Indrek KARJA200720.621823.6420.4619.9919.7419.28
372Kerto KAASIKU200720.55824.5421.5521.2318.5216.92
373Mihkel KALMARU197020.53127.37
374Eero MõTTUS197420.44127.25
375Siim LIIVAND197820.43332.1822.9816.94
376Janek JõGIS197120.37233.5117.42
377Rait LILLE197120.18325.9025.8619.47
378Jaan OLVET196920.09432.9724.7017.7113.89
379Maanus UDAM200620.04236.4113.69
380Tõnu RAID193920.031121.5821.3021.0019.0917.20
381Otto PLUUM200619.99531.7724.8121.8220.85 0.69
382Sander SAARING200519.94334.6323.4012.33
383Kevin POLJANS200219.91126.54
384Ain PELLO196919.85338.5723.81 7.68
385Andres VIIRA196719.83336.1518.8015.03
386Taavi TAMKIVI198119.47435.5526.0218.17 6.78
387Arli MäNDMETS197619.45232.5616.06
388Rasmus SAARE200519.411331.4821.1316.4014.7213.31
389Einar RAUDKEPP196519.34125.78
390Aigar PINDMAA195719.31427.3226.0321.4411.01
391Andres KEERNIK200919.291424.5820.5619.1916.0716.04
392Tenno ALAMAA196619.18232.4015.56
393Udo LüüS195519.171321.5820.9418.4917.6017.22
394Jaan AINELO195819.15324.9324.2018.45
395Tauno KURE195718.891222.5622.3118.6218.2412.73
396Avo VEERMäE195018.83125.11
397Airet KOLK196318.79125.05
398Paul AUG195118.53428.1627.7316.75 9.73
399Uku JOONAS200818.451322.2320.7417.4716.5115.29
400Rando JAAKSOO200718.40428.9021.2621.2410.37
401Heinar RADIN197318.38335.5928.92 0.35
402Erko ÕUNAPUU197418.28244.90 0.81
403Üllas JAASKA195418.06722.5019.9816.6415.8115.38
404Indrek SAAREPERA196817.99227.7317.25
405Andrei SEMENKOV197617.98339.9812.7610.73
406Audun PALO200817.92922.2220.3617.1815.8014.02
407Margus JAANUS196217.91527.1723.3819.57 9.95 9.49
408Priit JõELAID197817.87123.83
409Aarne IDAVAIN195217.80234.4710.02
410Olavi LOO197117.63123.51
411Endel REMMET193717.631120.9218.8517.2316.2814.87
412Juhan BACHMANN194317.61720.6820.0018.9915.9212.47
413Mihkel JäRVE198517.55530.2124.0320.67 8.34 4.50
414Joonas KUUSKLA199617.39222.0521.42
415Valdis PUZANOV196417.29123.05
416Janek PINTA197217.24122.99
417Jüri KõIV196416.95222.8219.56
418Tõnu ILVES196316.88445.3411.9411.12 6.61
419Mati TATRIK196516.70122.27
420Ilmar KIRJANEN195016.62629.4422.9017.28 8.25 5.25
421Urmo KIVISELG198316.56225.8115.60
422Kaspar Mathias KORROL200716.401226.3621.2712.4311.4210.52
423Olev PIIRISILD200416.36427.3325.2615.00 5.12
424Jaanus VILJAMAA196316.30121.74
425Andero ARAK198116.28224.3616.33
426Henri KERSNA200916.141022.3419.9117.5915.46 5.38
427Mart JAKOBSON197216.11425.2821.4014.0310.87
428Mattias MAIDLA200316.09226.8413.39
429Mati RANDOJA194916.09121.45
430Mati PILT195116.04121.39
431Marko TAMMIST198416.02121.36
432Toomas VOOLAID196615.94538.0029.04 9.38 1.74 1.54
433Kevin Markus KORROL200415.87442.5715.6312.15 0.17
434Jaak JAAGUS195615.53425.5220.5717.17 5.74
435Lauri TEDER198015.52228.2610.55
436Neeme KALDA198315.47221.8316.85
437Tiit OLJU195415.29822.7920.1317.0810.18 6.28
438Uku TROLLA200715.03223.7213.85
439Joe LEPP196714.98329.0620.74 3.07
440Pent PAALBERG199514.84224.8312.27
441Hugo RüüTLI200814.741217.2315.8915.4612.8812.23
442Ahto KARU195514.68525.0621.6414.39 7.04 5.27
443Juss LEINER200614.63221.0615.51
444Kaimo MAISTE198014.39220.8615.12
445Rein KüTTIM193914.37223.9012.02
446Mait MüüRSEPP197514.35338.9111.04 0.70
447Tanel KALM198414.08118.77
448Arne KOLK195014.01522.2514.7014.4613.16 5.47
449Silvar SAVOLAINEN197414.00730.1823.48 7.55 6.20 2.60
450Priit TRANSTOK198613.82118.43
451Konstantin RAZDOLSKI200713.66330.2617.91 0.03
452Tomi-Andre PIIRMETS199813.34117.79
453Jan AAS197413.22923.1916.5610.81 7.98 7.54
454Risto KALJUND198913.21117.62
455Mart VENDELIN194412.92217.8814.43
456Ülar KõRGE196212.86417.0216.6315.59 7.90
457Uku ROONI198912.85117.13
458Oleg KOSHIK198512.78117.04
459Joosep AINJäRV200212.60224.31 7.20
460Jüri TäHEMAA194412.34520.8317.1912.35 6.18 5.14
461Tõnis TAMM198712.28321.2013.32 8.82
462Toomas KEERNIK197012.09221.48 8.74
463Jörn AADNEVIK197512.08336.70 5.06 0.89
464Kalju TOOMAS194712.04422.2917.68 7.31 6.22
465Kaido EICHFUS197512.02116.03
466Raivo MITT197111.93424.7413.7313.70 0.85
467Tiit RIISALO196711.88215.6914.01
468Aare HUIK196911.85225.45 4.17
469Kermo REA200511.81115.75
470Lembit VASSIL194111.75416.2312.6312.0911.25
471Argo PURV197611.61115.48
472Johannes TASA195011.57115.43
473Madis ORAS195011.50115.34
474Vladimir SIDOROV195911.46115.28
475Johan ALENIUS196711.34115.12
476Marko UNT201211.32115.10
477Ilmar MõISTLIK194411.26320.7916.83 2.11
478Mart ARU197411.18226.96 1.00
479Peep MARDISTE197210.81218.80 8.22
480Märt VIIDU200710.70715.0812.0711.56 7.48 7.30
481Vallo VARJO196110.60219.40 7.11
482Olavi HEINONEN010.29113.72
483Juho HEINRAND194010.26113.68
484Kalmer KEEVEND195710.19715.9112.1510.25 7.85 4.81
485Lembi NõMM194410.10113.46
486Ragnar ILP1979 9.93426.99 7.68 7.30 2.16
487Renek LOORENS1982 9.88113.17
488Gregor FUNK2002 9.88113.17
489Markus Samuel VAIKJäRV2009 9.831317.8710.17 9.07 7.34 4.71
490Kalev ÕUNSAAR1949 9.80329.02 5.24 0.33
491Stenver MATT1993 9.78219.50 4.96
492Kaur PERTEL2007 9.77113.02
493Jan BIRNSTOCK1973 9.69112.92
494Indrek VIIKMAA1971 9.66317.8011.69 4.62
495Kristian ESULA1976 9.49217.66 6.07
496Villu SERV1999 9.41112.55
497Roman SHVED1970 9.13211.4811.35
498Heino PEETERSON1937 8.84513.5812.2310.62 5.86 1.93
499Kaur KENK2006 8.80418.8718.57 1.61 0.08
500Glen Eric KOKK2008 8.71221.34 0.43
501Madis MEIMRE1979 8.56111.42
502Herkki SUURMAN1965 8.51328.58 0.90 0.55
503Karl-Mattias JUHKAM2009 8.481612.78 9.62 8.95 5.58 5.49
504Rain VAIKMäE1989 8.45111.27
505Jan SAMORODNI2009 8.431018.3412.73 4.37 3.76 2.97
506Markus ZIMMERMANN2006 8.40420.1514.08 2.17 0.95
507Mikk KADAK1989 8.38111.18
508Stefan KIVIL2009 8.21523.3013.28 3.20 0.78 0.51
509Vahur PALU1965 8.14213.07 7.27
510Marek LEINER1973 8.09110.79
511Allan ROOSIMäGI1985 8.07315.43 8.21 4.85
512Ants TAMM1943 7.91615.6713.80 4.79 3.03 2.26
513Fred NEEDO1983 7.88110.50
514Toomas NAELAPää1950 7.83516.84 9.20 8.74 2.57 1.81
515Mati TIKERPUU1974 7.74110.32
516Ivo TAMLA1960 7.732 9.96 9.36
517Kalev KUKK1951 7.65316.67 8.57 1.77
518Elmo PäRNA1944 7.65515.67 8.45 8.10 3.35 2.67
519Tarmo MAASING1963 7.58110.11
520Ott-Kaarel KALM1991 7.351 9.80
521Rein ROONI1957 7.2418 8.62 7.54 7.39 6.61 6.04
522Heino MARDISTE1936 6.822 9.36 7.70
523Jürmo ROOMA2000 6.801 9.07
524Aare AAN1983 6.761 9.02
525Nikolai KUHA1941 6.69311.68 6.34 5.59
526Hendrik BLEIVE2005 6.67216.08 0.60
527Joosep ESTA2010 6.561916.54 5.44 4.44 3.50 2.89
528Alexander KHALYAPIN1968 6.451 8.60
529Kristjan TAALER1993 6.421 8.56
530Karmo KüBARSEPP1990 6.301 8.40
531Andero-Stig SAARPERE2011 6.23420.27 4.04 3.33 0.05
532Eke OTS2009 5.888 9.92 8.90 6.55 2.54 1.50
533Martin TõRRA1941 5.54313.90 5.39 0.26
534Mihkel PETUHHOV1988 5.521 7.36
535Sulev TUUDE1955 5.501 7.33
536Ralf REITSAK2008 5.472 8.40 5.28
537Mati KALLEMETS1947 5.03310.29 7.22 0.25
538Tanel LAANEVäLI2008 4.775 7.86 7.61 5.06 3.04 0.27
539Väino ELLAMIK1971 4.701 6.27
540Sander NõMM2008 4.693 8.93 5.75 1.87
541Mario MADDISON1979 4.61210.83 0.70
542Matis MäNDMETS2010 4.4310 5.46 4.75 4.75 3.69 3.50
543Ivo TAMM1978 4.342 9.66 1.20
544Otto TAMKIVI2007 3.97615.77 2.28 0.87 0.71 0.21
545Tõnis KURE2003 3.891 5.19
546Jaan VIRU1990 3.801 5.07
547Raivo ARU1976 3.711 4.94
548Arvo RAJA1961 3.582 7.03 1.93
549Rein ANSEN1983 3.571 4.76
550Ralf KUUSMAA2010 3.57412.59 2.13 1.12 0.01
551Atso KESKüLA2010 3.4412 8.74 2.67 2.43 1.76 1.60
552Anti TOHVA2008 3.346 6.51 4.92 3.34 1.37 0.55
553Allan ANNISTE1964 3.251 4.33
554Rihard KIVISELG2009 3.149 5.65 2.91 2.87 2.85 1.40
555Kristjan MAISTE2006 2.981 3.97
556Ringo-Lehari PURGE2004 2.972 6.97 0.45
557Ardo PAJUR1974 2.801 3.73
558Lauri LEPALAAN1976 2.651 3.53
559Thomas KRUUSMAA2010 2.2112 2.93 2.57 2.21 1.69 1.65
560Romet PAATSI2008 2.173 3.95 3.66 0.04
561Kunnar VAHI1972 2.091 2.79
562Joosep TALI2011 2.078 3.96 2.43 1.40 1.31 1.23
563Vitali SHVED2001 2.061 2.75
564Martin SAMORODNI2011 2.042 2.61 2.49
565Artem PRYKHODKO2008 2.036 4.83 2.64 1.35 1.27 0.06
566Aivaras NARBUTAITIS1994 2.031 2.70
567Uku NõMM2009 1.995 5.74 2.47 1.59 0.11 0.02
568Roland JOHANSON2007 1.915 4.06 3.57 1.17 0.57 0.19
569Henrik ERM2011 1.892 2.59 2.13
570Karel Markus KäHR2009 1.8812 3.14 2.07 1.47 1.46 1.28
571Ivo SäRAK1977 1.841 2.45
572Lauri LIPP1960 1.811 2.41
573Lukas LILLELAID2011 1.624 3.71 2.01 0.98 0.49
574Mikk Valter KINDEL2007 1.613 5.09 0.44 0.14
575Koit HALLIK2010 1.524 4.04 1.80 0.89 0.03
576Oskar LIIVER2009 1.461 1.94
577Georg Sebastian VAIKJäRV2012 1.124 1.91 1.38 0.94 0.77
578Kaur KOOSAPOEG2006 1.022 2.37 0.19
579Rasmus OLLI2009 0.938 2.06 1.76 0.34 0.27 0.23
580Mattias ILP2009 0.851 1.13
581Joel RILLO1985 0.801 1.06
582Reno Robin REHEMETS2008 0.794 2.32 1.01 0.15 0.02
583Argo PAAVEL1991 0.741 0.99
584Allan SüLLA1960 0.701 0.93
585Ats OTS2011 0.666 1.15 0.73 0.70 0.57 0.17
586Vladimir TSUZAS1970 0.651 0.87
587Sander LEPP2008 0.651 0.86
588Anton ROOLAID1977 0.622 1.53 0.02
589Mart Markus DAVõDOV2010 0.624 1.77 0.63 0.26 0.08
590Margus ESNAR1963 0.601 0.80
591Sergei MATVIJENKO1961 0.551 0.74
592Rasmus UIBO2009 0.554 1.21 1.00 0.15 0.08
593Kerret MATTO2011 0.556 0.87 0.81 0.45 0.42 0.18
594Simmo Hendrik SISASK2008 0.534 2.07 0.16 0.08 0.06
595Vladimir VARI1947 0.491 0.66
596Sebastian VEESAAR2011 0.475 1.22 0.62 0.23 0.21 0.05
597Taimar TILGRE1963 0.461 0.62
598Jakob VESKI2009 0.463 0.74 0.64 0.23
599Vello KROHN1940 0.431 0.58
600Liivar LäTT2009 0.361 0.48
601Juhan MAHLA2009 0.353 1.06 0.13 0.06
602Parvo PARTS1977 0.291 0.39
603Raimond MESSING2008 0.282 0.62 0.09
604Siim AUL2010 0.281 0.37
605Jakob VINKEL1941 0.261 0.34
606Uku TOMINGAS2010 0.221 0.30
607Raido AREN1983 0.221 0.30
608Johann Markus LäTT2009 0.212 0.51 0.02
609Martin LIIDLEIN1993 0.171 0.23
610Markel HANIMäGI2006 0.177 0.31 0.21 0.15 0.11 0.08
611Björn Martin LINDEBERG2009 0.142 0.30 0.04
612Arti Tanel KIISLER2009 0.131 0.17
613Aleksandr GNIDENKO1961 0.131 0.17
614Oliver KASK2005 0.121 0.16
615Madis SAMMELSELG2005 0.111 0.15
616Marten HANIMäGI2010 0.115 0.25 0.15 0.11 0.01 0.01
617Magnar MõTTUS2007 0.081 0.11
618Mirko KUPITS2007 0.064 0.15 0.08 0.03 0.01
619Mattias MEIMRE2006 0.041 0.05
620Mattias Siim ATONEN2009 0.031 0.04
621Kert PIIRAK2008 0.021 0.03
622Morten ULP2004 0.011 0.02
623Teodor RUUSALEPP2010 0.011 0.01
624Justus UDAM2010 0.011 0.01
625Guido TREES1958 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 98.92
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind