Eesti Orienteerumisliit
ENG
EST
RUS

Kaardid

O-kalender

Foorum

Registreeri võistlustele

EOLi kood
RSS

Eesti orienteerumisjooksu edetabel

Edetabeli juhendi leiab EOL Materjalide leheküljelt.


EOL Edetabel

Vali klass: Edetabel seisuga:
Viisard (tee oma edetabel) Andmed XML kujul
KohtNimiS.a. EP Mitu V1V2V3V4V5
1Kenny KIVIKAS1991105.1813107.74105.29105.02104.93102.91
2Lauri SILD1990101.1212108.31101.93100.2698.3396.76
3Timo SILD1988100.748105.06102.00100.1798.6597.81
4Kristo HEINMANN198995.3620101.7998.7295.2491.1489.89
5Sergei RJABõSHKIN199290.81895.1893.9291.2291.0282.70
6Ats SõNAJALG199088.011491.6491.5691.0388.3477.49
7Jürgen JOONAS200384.002294.5985.5481.0880.0978.71
8Uku-Laur TALI199281.911485.5681.4581.4480.7380.39
9Jaagup TRUUSALU198880.08786.6984.6978.0876.1274.83
10Reigo TEERVALT199476.251279.1677.3676.3375.1673.22
11Timmo TAMMEMäE198476.02782.3676.2174.5473.7573.26
12Raiko MARRANDI200174.251381.4274.0173.3372.2670.25
13Peeter PIHL198472.28682.3775.6268.4968.3566.57
14Kaarel VESILIND200069.44287.3086.31
15Heino OLLIN199669.31288.4084.87
16Reimo LIIV199468.601574.5669.9767.0665.9965.41
17Rain EENSAAR197468.511572.2669.5268.4867.4764.83
18Alar KUME199066.662375.1867.8864.1163.0963.05
19Kaarel Hendrik ZERNANT199866.541078.0867.7462.5662.2362.10
20Ossi PRIKS200566.462670.8467.5666.6566.0761.20
21Hando ALLMANN200166.05677.6869.1868.7858.1356.49
22Marek KARM199065.58675.9272.4862.9861.1455.39
23Tõnis LAUGESAAR199464.59572.9667.4365.0460.4757.05
24Kustu KüNNAPAS200164.371374.8367.7960.6559.9758.59
25Priit RANDMAN198964.25570.1769.1463.7259.5658.67
26Andreas KRAAS197863.651470.1664.1663.4161.3959.14
27Andres SAETALU199563.001472.3165.6160.9458.5957.54
28Olle KäRNER197762.911265.8963.7363.6761.6159.64
29Kiur Erik EENSAAR199962.681466.8564.5861.6660.7059.59
30Marek NõMM197962.641264.9063.9363.4761.1859.72
31Jaan VIIRMANN200261.99970.6168.8158.6257.4454.48
32Mihkel MAHLA200360.921569.2460.5459.8658.9555.99
33Siim KLAIS198659.801173.2858.2457.0655.4854.93
34Samuel KOLSAR200359.711168.6962.2157.5255.5254.59
35Chris Marcus KRAHV200559.452462.6762.2458.5657.1556.62
36Olle Ilmar JAAMA200459.061363.0559.7557.8457.6157.04
37Raio PIIROJA197958.581166.5059.2558.3254.7154.13
38Martin VILISMäE198958.20572.3756.8054.9153.9353.00
39Renno MERENäKK200557.621760.6259.2656.4855.9355.80
40Rasmus KRUUSA200057.511071.2960.7652.4351.6151.45
41Randy KORB197157.482161.3057.1457.0956.3655.52
42Lauri TAMMEMäE198856.74374.4964.8460.92
43Sander PRITSIK200156.12560.3960.3057.0952.4750.34
44Raido LAIDLA198656.06373.2067.7256.94
45Vjatseslav SAFONOV200256.031771.4169.9250.0345.6643.14
46Emil EENSAAR200455.722267.1654.4552.5552.4452.01
47Ain FJODOROV197255.711557.6656.9455.0454.6254.28
48Martin SIMPSON198755.12275.1062.69
49Kevin HALLOP199755.05781.1755.5050.6046.5741.39
50Aares FJODOROV198054.932461.1356.7354.5851.6850.55
51Tõnu LILLELAID198054.921656.9055.4354.6354.1353.53
52Mati KORROL197354.892957.9856.2353.4853.4753.27
53Arti ALBERT198054.50956.9356.1154.7953.7250.96
54Gion SCHNYDER198654.36282.7653.14
55Mart KüLVIK196054.361958.5056.3253.9051.6651.41
56Kaido HALLIK197353.831159.7056.2555.1250.3947.71
57Mehis MURU198953.81476.1970.5555.6436.76
58Alar ABRAM197253.20758.4853.2952.7051.8149.72
59Nansen PALO200553.081858.0752.6552.5151.2050.96
60Andrei NIKITIN196853.071555.1552.8952.7052.4052.21
61Kaarel KALLAS198253.001556.9553.9651.7751.3950.95
62Janek KäHR198352.961857.5954.9851.4550.6550.12
63Tiit TäHNAS198052.91558.2655.3055.0549.8246.14
64Hannes POOLAMETS199452.79760.6454.1552.3351.5945.22
65Mati TIIT197152.60759.0754.0452.4049.8147.69
66Raivo REIMAN196952.481055.5252.8252.5851.0250.46
67Sander MIRME198152.441156.9054.3052.2549.9148.86
68Kurmet KUTTI200552.312757.6652.7051.1150.7949.30
69Tiit TALI196051.902158.1350.7650.4650.4149.72
70Lauri MALSROOS198651.44267.5261.07
71Bert Joosep PANKER200651.263056.9652.4851.3048.7846.76
72Madis OSJAMETS198151.031353.4453.2851.4251.3845.61
73Dag AINSOO197750.12852.5251.7950.1848.1847.91
74Dmitri SHVED197049.861053.6450.9149.1548.8746.72
75Heiti HALLIKMA197049.76555.4249.7049.5049.0145.19
76Marek MäOMA198649.681155.2152.4950.4745.2744.94
77Risto RANDMA197749.67950.9750.5450.3849.5646.91
78Martin KAUP197549.441850.9649.8749.7548.9147.70
79Andres TALVER196049.381452.5350.2749.1447.7647.19
80Mihkel JäRVEOJA198649.23365.0356.8251.91
81Priit PääSLANE196749.131251.8249.1448.9348.5047.28
82Pärtel KüLVIK200749.071453.9649.2148.6847.4346.09
83Allar KIVIL197649.00752.3050.9649.4047.9544.38
84Martin AUNIN197148.961351.6449.0748.5847.8847.65
85Tõnis PIIRISILD197348.751454.3250.2247.9846.5444.70
86Oliver KüTT199848.70755.7054.8346.0445.3141.63
87Kristjan KARABELNIK198148.55651.6749.5448.1848.0745.31
88Maido KALJUR196048.442250.7249.5748.2047.2646.45
89Priit TALU197248.411254.6654.5046.9744.8241.11
90Andrus RäMMANN196048.332050.5548.7848.2347.4246.67
91August JAKOBSON200648.202252.8248.8746.6246.4146.27
92Kaupo JäRVE197448.092849.5548.5648.1647.1047.07
93Juho WESTERLUND198947.99554.9053.2351.1741.7038.94
94Anti SULAVEE198347.31359.4056.5151.06
95Markus KALJUR200647.291849.5547.6946.8146.7545.67
96Erki KRIKS197647.261650.0048.0247.4246.6644.19
97Tõnis VAIKSAAR198447.10260.3157.44
98Lauri BEILMANN197647.091151.1547.9046.8044.8844.70
99Tarmo KLAAR197446.282748.0346.9546.4845.4944.44
100Kalev ERMITS199246.23161.64
101Markus JUHKAM200746.132450.8847.7646.0043.6842.32
102Tarmo SIIMSAARE198146.12453.8553.7452.1945.21
103Ralf KIVIL200546.03754.0048.0145.0643.9939.10
104Mihkel NAHKUR195945.931447.7947.0445.4645.3843.99
105Sander LINNUS199145.79465.9660.9252.5424.10
106Toomas TIIVEL197445.722348.5247.5345.1044.5442.93
107Andres RõõM199945.58465.5663.7543.7929.47
108Mart KOPPEL196945.371847.9446.4244.9744.1943.35
109Taivo TALI196645.362347.3546.9444.9543.9643.59
110Meelis MERENäKK197445.291549.8547.1146.7141.4241.37
111Jonatan KARJUS199145.19356.9553.3849.16
112Danilo PIHT197245.081254.8446.2645.1141.4737.71
113Mati MäGI197844.951748.5644.5744.4943.7943.35
114Kert LINDEBERG198044.911554.9644.6143.6441.7839.55
115Lauri RUBERG198744.86655.7049.8442.3539.6136.80
116Erik AIBAST197344.83557.9250.9241.4938.8834.94
117Vladislav PAHHOMENKOV197144.791247.6446.9444.8744.4340.05
118Kaljo JULGE195744.761547.3446.8744.4742.9242.22
119Mairo KIRSS198044.76648.8047.1146.8743.0737.97
120Timo KUDRE200544.691053.0449.4041.6740.5038.82
121Mati PREITOF196044.451547.9345.6543.7343.3741.55
122Toomas MAST196444.26551.1447.8445.4843.9432.91
123Oliver ANNUS200344.16670.4750.6743.3128.8427.50
124Raul KUDRE197044.04847.9446.1344.3241.6040.19
125Maido MäOMA198443.74749.9949.9940.7639.5238.42
126Arthur RAICHMANN197243.68945.2244.9743.6942.5641.98
127Tanel ESTA197743.542448.2444.5243.1141.3740.47
128Markus PUUSEPP198643.12258.4649.34
129Inno LING196543.061651.1047.0840.8140.0636.24
130Andre NõMM197442.94450.4749.2147.9343.25
131Urmas LIPS196042.222647.2442.5241.3240.3939.65
132Priit ÖVERUS196642.19744.5744.1041.8240.6139.84
133Alar VIITMAA197042.19449.3147.4246.2244.54
134Paavo RõIGAS196942.13450.4947.9444.5344.28
135Riho KLEMENT198942.091252.2141.0940.0138.6438.49
136Lauri TARLAP197542.041346.4044.5142.0139.9437.33
137Indrek KAROLIN197341.961248.9142.4940.6638.9038.84
138Meelis ZIMMERMANN196841.841444.1843.0141.7840.1640.08
139Vallo VAHER197641.751044.5442.8542.1440.1439.06
140Aleksander PRITSIK196241.65846.5642.8241.7140.0137.16
141Erko JAKOBSON197941.651144.7243.5240.9840.5438.47
142Ülo VIRU196441.631243.9643.1941.5739.7739.68
143Rain JAAKSOO198341.611246.4444.7941.2038.6236.99
144Kalmer KOOSAPOEG197241.611046.6042.8440.5340.0638.00
145Urmas TAMMEMäE196041.54845.6544.8441.0338.2937.88
146Vladimir SAVINOV196441.44649.3343.7643.3036.1634.63
147Petri VääNäNEN197541.34252.5750.79
148Ragnar KRUUSLA198541.26749.7643.9241.7335.8035.07
149Johannes HEINSOO198941.09851.8250.6937.0034.9630.96
150Rain VELLERIND196540.991342.1341.3740.8240.4840.15
151Mairolt KAKKO196840.92844.7044.6744.1636.7434.32
152Raivo ERIK196840.86842.9342.2340.8640.7237.54
153Indrek LILLSOO197340.81751.1842.2139.4538.9032.30
154Meelis MäLTER197540.53447.6746.2845.3140.87
155Viktor KASSATKIN197140.52747.5742.6841.4836.1534.70
156Kaspar KAROLIN200540.301649.4139.9639.1236.7536.27
157Sander NAHKOR198840.30855.0251.0643.2529.7022.47
158Mait MäNDMETS197440.231244.5840.1640.1638.4437.80
159Artur SOO200340.23948.8741.3941.3137.0632.51
160Jarmo NIKOLAI198439.90153.20
161Urmas SULAOJA196339.841243.0141.7340.8539.6433.99
162Lauri OLLI197239.791144.6442.3641.4535.8734.62
163Arno RUUSALEPP197339.76452.7346.0440.9836.95
164Raiko ALLIKSAAR200639.591148.8946.5437.4332.8132.28
165Enn JAAMA196939.46645.7541.9038.8335.7135.13
166Rein UNT194939.42843.8540.6440.4936.4535.68
167Karel JUNG200739.211142.6841.3037.6337.5436.89
168Marko KüLAOTS197839.14743.7940.4738.1736.9136.38
169Tiit TATTER194839.091243.0939.5439.0837.2736.45
170Indrek ÜMARIK196539.05346.5645.8945.38
171Arvo KIVIKAS195039.012142.1239.1338.7337.8137.27
172Andres SAETALU196338.79151.72
173Indrek REITSAK197738.60747.1843.9037.2935.4329.21
174Siim PELLO200738.542041.8041.3741.1135.3433.06
175Raul LAAS195938.411341.6538.2537.9137.2337.00
176Tenno ALAMAA196638.34746.9938.1738.0236.1132.40
177Kristjan-Martin KIRJANEN199438.221042.5540.4738.3635.9933.75
178Georg RUTE199038.20150.93
179Tarmo MAISTE197537.68453.5240.1038.5935.25
180Marek ATONEN197737.62445.4043.9239.2538.63
181Andres LAAS196137.59448.1944.1940.5234.17
182Henri PERILLUS200537.481745.6445.0632.8432.1131.74
183Neeme LOORITS196837.44450.2942.8440.8832.40
184Jano JäRVELAID198237.43149.91
185Jaanus ROOS198337.30149.73
186Kai WILLADSEN195237.22939.8038.0437.0936.9534.21
187Michael RAER198337.222248.6038.9435.3332.6230.60
188Siim VALGEVäLI198037.18448.1641.0840.9135.08
189Anders ÅKERMAN197337.13149.51
190Raul KANGUR197037.12743.1340.4934.7933.8933.30
191Kaido NURJA196937.05442.2841.4541.0739.85
192Rein KRIKS195137.041737.9637.5237.2836.4136.03
193Antti ROOSE196436.98743.7340.4037.1335.7327.90
194Johannes EHALA198636.87149.16
195Heiki SAVITSCH197236.701238.6737.3537.1236.7433.64
196Rain LILLSOO197036.69740.9738.4235.9134.6733.50
197Erik KERSNA200736.651342.9439.0237.4534.7929.04
198Tanel KANNEL197336.63348.8446.4733.97
199Ragnar KRANBERG200236.60352.4351.5525.18
200Kaur KASE198736.33448.7944.3336.8031.56
201Oliver GRAUEN200536.33148.44
202Tarvo AVASTE196936.29148.38
203Jüri ROKKO195336.282640.3240.1633.9833.8133.15
204Koit KOLSAR197735.94743.9935.6034.9633.6631.49
205Andres VIIRA196735.89644.9838.8736.1529.8229.62
206Audrius SMILGIUS197035.84147.79
207Ülo TIMUSKA196135.58741.8239.3037.4534.0125.30
208Toivo SAUE194835.57643.1840.6434.8629.6329.56
209Rain MURU198035.44147.25
210Erik Marten ZERNANT200935.322741.3538.2433.4432.6430.91
211Tarmo LAHT196534.83744.6034.3734.3532.1228.72
212Sixten SILD196434.80541.0939.0138.3028.2727.33
213Oliver IMMATO198634.38348.8439.1833.31
214Kaupo KARJA198434.35145.80
215Tero HIHNALA197434.26145.68
216Siim PEETRIMäGI198133.97248.5136.42
217Ragnar LEIMANN198133.83247.2037.38
218Jaanus REHA195933.67540.5439.2036.7727.7324.12
219Aleksei SPIRIDONOV197233.651040.1139.0031.6730.3027.15
220Aivar MEINDOK196233.581036.9735.6932.5932.0630.57
221Risto KALJUND198933.35144.47
222Kaspar ANNUS200633.33848.6342.2834.2721.1720.29
223Herman TOOM198833.24144.32
224Matti BETLEM196033.21742.5834.7133.9129.3625.48
225Alari LUMBERG198233.15144.20
226Sven ORAS198933.12543.2240.8331.0627.8522.64
227Aleksander KEPLER200132.84143.79
228Kardo KUTTI200832.803034.9734.0834.0030.6430.30
229Toomas MARRANDI197932.73143.64
230Kristjan LEIGER197032.69737.7533.4832.5232.3627.36
231Riho MäNNI195132.39838.0536.4230.3530.3226.80
232Tauno TIIRATS199132.30245.0635.69
233Kaarel KURE198732.26251.0929.55
234Villem PIIRIMäE200832.231743.4032.8729.1229.0026.75
235Tarmo RAIDMA196932.16441.6535.2333.5032.57
236Lauri LEPPIK196432.121834.3433.9030.9730.9630.41
237Hannes KUSLAP200031.98142.64
238Kevin Markus KORROL200431.93142.57
239Alan VASK198131.88142.50
240Kuno ROOBA197231.83440.9840.8031.1828.50
241Meelis LAURIMAA198331.63344.1035.7431.78
242Siim LANNES197831.60636.2534.1234.0028.6525.00
243Hannes LUIDALEPP198231.60246.9132.10
244Martin NOLTE196731.60142.13
245Sergei SHVED196731.39945.3435.4326.0625.4124.69
246Kalev RUBERG195931.30835.1733.9833.8026.9026.64
247Veiko LILLE198331.30141.73
248Kristjan GANS198131.25449.9731.0629.3228.56
249Rein ZAITSEV196931.22737.8036.8528.2627.9725.22
250Kai SAKSMAN195031.15536.6936.6832.4327.1022.85
251Joonas KUUSKLA199631.07856.4038.5022.3522.0516.05
252Tõnu TäNAV196330.83241.3935.69
253Paul Aares FJODOROV200830.812535.9232.3529.3628.4128.01
254Jaan TARMAK198530.53351.4628.3627.93
255Maarius KOTSULIM200530.441335.6635.2028.4027.8525.08
256Meelis MäLBERG197030.39838.5731.9830.6227.0423.74
257Eerik PRIKS200130.25240.3435.28
258Urmas LAEV196230.141137.0033.5528.6427.7423.75
259Tanel MõTTUS198530.10140.13
260Robin OLLI200730.091141.3730.9629.6625.0023.48
261Raivo PANKER196530.082134.2532.5129.9027.2726.48
262Sander SAARING200530.06140.08
263Raul REILJAN199130.05140.07
264Vallo MäNNISTE198730.00140.00
265Ivo MILLER197729.83743.8137.2832.1923.4612.39
266Arvo LAANEMETS197229.80139.73
267Tanel PAPP199529.53246.4727.35
268Aleksandr SHVED199229.48635.2933.8629.5624.9223.79
269Peep KOPPEL194629.311731.9431.4729.6827.3326.11
270Mihkel MäLTER194529.191231.2629.3028.9928.3928.01
271Raul OLESK196029.11835.8532.6628.2625.6623.11
272Heno IVANOV197629.06243.8128.83
273Aivar ROOSALU199228.91138.54
274Lembit NöPS195128.851330.6530.0328.4728.1426.95
275Karl-Markus JANNO200728.842631.1329.5628.4828.1426.87
276Märt KIVILA198228.82138.43
277Laur-Rogert SULG200628.811734.1228.9928.1927.0525.72
278Marko TEDER198528.81238.9233.10
279Tõnu SIKKAL195528.701131.9129.3328.5927.1126.57
280Veljo VASK197428.68242.7228.99
281Raivo LAANEMETS196828.53244.8226.50
282Heini TAMMIK195328.332030.8830.0728.8926.0925.72
283Andres LAUBA197728.33137.77
284Olavi LOO197128.21336.5933.1129.88
285Indrek JENTSON196428.131132.0329.9827.3625.7125.56
286Aleksei KOMAROV197628.01137.35
287Jüri MERIRAND195527.881530.3930.2727.4626.3124.98
288Aivar SARAP196927.87241.2828.39
289Urmo KESKüLA197727.73136.97
290Priit PIKK198327.67237.8131.37
291Margus MäLL198527.64235.9533.15
292Tarmo TOLM197927.59341.8536.6518.89
293Hendrik LILLSOO200727.46136.62
294Ilmar UDAM197327.20136.27
295Anti PARIK195327.201031.0130.6126.8123.9923.56
296Anders AXLING198227.18136.24
297Karel KETS200926.861532.8829.8224.9623.8222.83
298Rafael GORDON194626.851528.7927.5726.8125.5625.52
299Jüri VANAVESKI196626.67135.56
300Einar LUUP196526.66135.55
301Rando JAAKSOO200726.66933.1428.9028.4521.5421.26
302Madis HAUG196526.62838.6030.1127.6523.4713.27
303Raivo PELLJA196426.60237.1829.31
304Taavi TAMBUR198326.26135.01
305Fred NEEDO198326.26237.9527.69
306Andrus SIPSAKA196126.25336.2729.2727.11
307Mart OSTRA196926.13631.2429.9928.2824.0617.09
308Marko SüLD197826.05636.3228.9527.6323.1114.24
309Veiko HINTSOV196926.02336.4633.0022.38
310Indrek KARJA200725.982340.9329.9421.2919.9917.73
311Jaan KOSTJUKOV198725.93134.58
312Silvar SAVOLAINEN197425.91631.1730.1823.4822.4122.31
313Margus MARRANDI197325.91236.6728.10
314Priit TRANSTOK198625.77241.8222.61
315Allar PADARI196825.72134.29
316Andero ARAK198125.68437.4331.1924.3621.16
317Ken RAAV198225.64335.5229.1625.82
318Eduard PUKKONEN196025.56434.2633.6227.3718.35
319Jüri JOONAS199225.55435.9434.3221.6621.64
320Leonid MALIKOV197925.54134.05
321Sergey SELEZNEV199025.34133.78
322Tiit RIISALO196725.32336.1829.6123.57
323Priit TRUUSALU196325.211731.4926.2324.1422.6921.50
324Indrek MAHLA197625.08436.3630.8027.5916.71
325Igors BOGDANOVS196924.91431.2929.7225.1024.60
326Kaspar RUSSAK198724.83133.11
327Priit NARUSK197724.68236.6925.01
328Jaak ROHTSALU196024.64538.3131.0926.3118.28 9.19
329Kristjan TäLL199524.46132.62
330Marek PRITSIK198724.43132.57
331Aivaras NARBUTAITIS199424.28240.0820.61
332Ando POST196024.08132.11
333Urmo LIBLIK198224.05132.06
334Tarmo GEDE196724.04132.05
335Kaspar MILL200424.001530.8828.2523.6322.5214.74
336Toomas TARVE196324.00333.5825.9425.18
337Vello POST195823.85430.6029.9523.1922.26
338Remigijus MASILIONIS197023.83131.77
339Raido AREN198323.80131.73
340Andrei SEMENKOV197623.64338.0427.3718.04
341Tõnu JääDMAA196623.52131.36
342Kalju VAIKJäRV195423.44827.3726.9722.5620.9019.38
343Toomas TAMMER197623.29131.05
344Vermo SIIM197023.20130.93
345Viljar VAINOLA197523.181028.8223.6323.3122.0518.09
346Rein TOOMAS196123.17328.3427.3626.06
347Otto Toomas KIBENA200523.13831.0824.3823.3719.3217.52
348Erkki LEPIK197623.11339.1424.5117.91
349Olev PIIRISILD200423.10328.9527.3325.26
350Aigar PINDMAA195723.09831.7827.3226.0321.44 8.87
351Dag KIVILA196422.86130.48
352Tiit TOOMAS198922.67130.23
353Rünno SULG197322.471627.8924.7722.9619.9716.75
354Kerto KAASIKU200722.44547.4428.0220.4411.87 4.43
355Stefan KIVIL200922.42730.8826.5323.3018.1113.28
356Ahti BLEIVE196722.18233.4422.02
357Tauno KURE195722.141725.1722.5622.3120.5920.07
358Mihkel PETUHHOV198822.04129.38
359Konstantin RAZDOLSKI200721.99330.2626.6420.71
360Indrek ROOS197821.86129.14
361Kalev ÕUNSAAR194921.77129.02
362Kalle NELK195021.671123.0222.8321.0820.9120.53
363Tauno MURAKAS198021.65233.8320.30
364Margus JAANUS196221.54329.6129.5716.83
365Väino AUL194821.53332.3932.0211.57
366Henri KERSNA200921.511027.2522.3420.4819.9117.59
367Heimar STEINPILM197621.51239.4914.28
368Sulev KõIV195521.301324.9323.1321.0920.2517.09
369Madis MEIMRE197921.17128.23
370Tiit PLOOMPUU195121.121124.5324.4520.3018.2218.08
371Audun PALO200820.941027.8422.4220.5417.9615.93
372Tiit POOPUU198120.86229.5522.60
373Mati OJANDU195120.83227.7924.29
374Ülar KõRGE196220.81824.7521.5221.1520.0116.63
375Andres KEERNIK200920.671224.5821.2420.5619.9617.01
376Tõnu ARVISTO196820.45127.26
377Davis KOSTõGOV197920.41336.4518.5017.10
378Oleg PODLIPSKI195320.36624.0723.2620.9119.1614.40
379Argo KAUGE196420.35127.13
380Eerik LOSSMANN196420.24723.6721.5219.0918.5018.40
381Jaak JAAGUS195619.91624.4520.5720.3417.1717.02
382Hans-Kristen ROOTALU199619.79126.38
383Marti RANNE196919.67326.3124.9318.20
384Einar RAUDKEPP196519.34125.78
385Tõnu ILVES196319.30442.5124.7111.94 6.61
386Kalmer KEEVEND195719.141225.7223.3915.9115.8514.85
387Tõnu OTS197619.03125.37
388Mihkel KALMARU197019.02125.36
389Ülo VAINURA194618.94327.6624.7914.39
390Otto PLUUM200618.94531.9421.8215.1314.4011.39
391Paul PIIRIMäE200618.77639.9818.6417.6815.06 2.48
392Eero JOONAS196918.77326.5823.3916.26
393Sairos HõRAK196818.75125.00
394Mihhail TAIVERE194018.72622.7822.2316.7915.9615.86
395Mattias MEIMRE200618.50124.67
396Veikko TAMLAK196818.45124.60
397Jan AAS197418.35820.8619.8918.2216.5616.20
398Koit PAASMA195018.13124.17
399Erik RAAL198818.04236.95 8.14
400Roland JAIRUS198718.02224.2220.84
401Raido VIKS198617.80123.73
402Uku JOONAS200817.76821.8320.7417.4715.2913.47
403Riivo KILJAK198917.72225.1919.10
404Janek JõGIS197117.44333.5126.22 1.82
405Ilmar KIRJANEN195017.37622.5918.4917.2816.3312.15
406Jaan AINELO195817.35224.9318.45
407Siim LIIVAND197817.23122.98
408Mart JAKOBSON197217.20325.2821.4014.03
409Egert VAINO198417.03122.71
410Tõnu RAID193916.95822.9216.7315.9414.6614.52
411Taaniel TOOMING199216.79122.39
412Rasmus SAARE200516.701024.8021.9514.7211.8910.14
413Arvo SALA197016.58122.10
414Neeme KALDA198316.37121.83
415Ahto KARU195516.35625.0621.5719.90 9.77 5.45
416Romet KRIKS200716.33727.0820.1017.12 9.40 7.93
417Indrek PEIL197316.25121.66
418Arne KOLK195016.21624.8218.9216.3914.53 6.39
419Tõnis HALDNA196516.12121.50
420Martti KULDMA197115.96426.0116.3215.0913.50
421Ago KäIS195315.93526.8722.6413.0112.10 5.02
422Kaspar Mathias KORROL200715.73725.3922.7113.95 8.46 8.12
423Rait LILLE197115.68225.9013.29
424Lauri TEDER198015.52228.2610.55
425Avo VEERMäE195015.50120.67
426Andres KäVER197415.38824.2722.5210.78 9.72 9.59
427Indrek VIIKMAA197115.32524.4421.7416.23 9.44 4.75
428Urmas RANNU196915.24120.32
429Rein JõGISMAN200615.20120.26
430Eero MõTTUS197415.04327.2514.4411.41
431Tõnis TAMM198714.97521.2018.5713.3211.7010.04
432Kaimo KääRMANN-LIIVE197514.96119.95
433Mart SOOBERG197814.93224.7112.61
434Udo LüüS195514.661216.3715.0714.7014.1413.03
435Taavi TAMKIVI198114.44326.0218.17 6.78
436Mati POOM194414.311517.3116.7513.5412.0311.92
437Tanel KALM198414.08118.77
438Martin VILJASAAR198914.06726.5717.8913.39 7.42 5.05
439Enn AEDNA194413.99327.6312.01 9.73
440Aare HUIK196913.62325.4518.46 4.17
441Viesturs LUCANS196013.59423.9715.6410.6410.16
442Mart ARU197413.59225.15 8.83
443Kaimo MAISTE198013.56219.0614.85
444Mati RANDOJA194913.54118.06
445Tomi-Andre PIIRMETS199813.34117.79
446Rein LANI195813.13329.7214.63 1.99
447Taavi VEERMETS197613.11117.48
448Lauri ALLMANN197513.06117.41
449Lembit TALLI194912.93117.24
450Kalev SIRGE012.91117.22
451Uku ROONI198912.85117.13
452Aimar JAAKSON197812.64116.86
453Rein KüTTIM193912.62422.8815.84 8.79 8.56
454Paul AUG195112.56116.75
455Heino MARDISTE193612.54116.72
456Lembi NõMM194412.27116.36
457Märt KESKüLA197611.92219.0510.75
458Mati PILT195111.72115.63
459Peedo PIHLAMäGI195811.66215.8813.27
460Juss LEINER200611.63115.51
461Artem PRYKHODKO200811.50926.5310.9110.80 5.81 3.45
462Hugo RüüTLI200811.461115.4612.7812.23 9.32 7.53
463Alvar SUISALU197711.46115.28
464Mario MADDISON197911.44115.25
465Andrus VIILMA197811.38520.5214.9511.45 5.61 4.37
466Alar TERAS197411.32115.09
467Karl-Mattias JUHKAM200910.961413.0711.7111.04 9.62 9.36
468Jaan VIRU199010.76221.83 5.07
469Peep HELGAND198310.71213.4113.36
470Johann Markus LäTT200910.42113.89
471Toomas TELGMA196510.28213.7911.91
472Kalju TAMMEVESKI196310.18221.46 3.99
473Oskar LIIVER200910.11729.15 7.34 5.12 4.47 4.45
474Endel REMMET193710.09518.8514.08 8.99 5.53 3.02
475Mattias MAIDLA200310.04113.39
476Lembit VASSIL194110.03312.0912.0711.25
477Margus ESNAR1963 9.95113.27
478Jan SAMORODNI2009 9.88518.3417.0412.05 1.08 0.87
479Allan ANNISTE1964 9.83113.11
480Arvo SOOSALU1952 9.76113.01
481Joosep ESTA2010 9.732016.5411.6310.81 5.44 4.23
482Ain PELLO1969 9.73216.64 7.68
483Tarmo VIST1966 9.71112.94
484Jan BIRNSTOCK1973 9.69112.92
485Vahur PALU1965 9.64213.0711.02
486Jaak KANNISTE1960 9.58112.77
487Glen Eric KOKK2008 9.37222.99 0.43
488Ants TAMM1943 9.35715.6712.78 7.04 6.46 4.79
489Märt VIIDU2007 9.28715.6912.07 7.48 5.95 5.19
490Renek LOORENS1982 9.25213.17 9.96
491Mati KüLAASE1949 9.25218.70 4.43
492Toomas VOOLAID1966 9.17214.44 8.49
493Ilmar MõISTLIK1944 9.16221.20 1.70
494Pärtel PESTI2010 9.15112.20
495Aare LIMBERG1953 9.06422.3116.17 0.96 0.82
496Ain NEMVALTS1968 9.04112.06
497Juho HEINRAND1940 8.80215.81 6.18
498Markus Samuel VAIKJäRV2009 8.481110.17 9.07 8.28 7.56 7.34
499Jüri TäHEMAA1944 8.48219.34 1.86
500Jorma KEMPPI1944 8.47319.80 6.82 3.26
501Mikk KADAK1989 8.38111.18
502Tanel LEISALU1979 8.24110.99
503Oleg KOSHIK1985 7.97517.0415.47 3.40 3.16 0.78
504Karmo TISLER2003 7.92418.3311.88 3.11 1.86
505Andrius LUKOSEVICIUS1983 7.89218.48 1.25
506Alar ALAJAAN1979 7.85623.0211.61 3.05 1.27 0.32
507Kaspar Anre VOLT2007 7.85110.46
508Martin TõRRA1941 7.72213.90 5.39
509Mart VENDELIN1944 7.70210.50 8.76
510Andreas AUS2009 7.66213.62 5.52
511Andero-Stig SAARPERE2011 7.65813.8410.44 6.62 4.04 3.33
512Toomas NAELAPää1950 7.52310.23 8.44 7.86
513Matis MäNDMETS2010 7.491219.89 5.46 4.75 4.75 2.60
514Aare AAN1983 7.371 9.83
515Eke OTS2009 7.369 9.92 8.90 8.89 6.55 2.54
516Tiit OLJU1954 7.17910.18 7.82 6.28 6.21 5.35
517Allan ROOSIMäGI1985 7.121 9.49
518Kalju TOOMAS1947 7.041 9.39
519Sulev TUUDE1955 6.951 9.26
520Nikolai KUHA1941 6.91211.68 5.59
521Kristjan TAALER1993 6.421 8.56
522Riho KOKK1956 6.08210.84 4.36
523Jüri LINDE1971 6.061 8.08
524Heino PEETERSON1937 6.052 8.65 6.47
525Heljus SAKS1989 6.001 8.00
526Björn Martin LINDEBERG2009 5.92521.67 7.19 0.62 0.09 0.01
527Meelis ATONEN1966 5.79810.33 5.70 5.47 4.71 2.74
528Ragnar ILP1979 5.761 7.68
529Heikki KYYRöNEN1946 5.67411.34 7.01 4.94 1.92
530Ülar MARK1968 5.241 6.99
531Thomas KRUUSMAA2010 5.241113.54 5.52 2.57 2.36 2.21
532Uku NõMM2009 5.04510.44 5.74 3.82 3.61 1.59
533Rein ROONI1957 5.0020 7.54 5.52 5.11 3.54 3.30
534Märt MARIPUU1981 4.983 9.47 5.50 2.59
535Rasmus OLLI2009 4.94915.35 4.42 2.06 1.76 1.12
536Uku TROLLA2007 4.822 8.15 3.91
537Karel Markus KäHR2009 4.611412.58 3.84 2.41 2.13 2.07
538Ervin PEIK1966 4.381 5.84
539Ivo TAMM1978 4.342 9.66 1.20
540Raivo MITT1971 4.034 8.62 6.58 2.56 0.15
541Peeter HARRO1947 3.791 5.05
542Aksel AVASTE2010 3.781 5.04
543Sander NõMM2008 3.604 5.75 5.48 2.89 1.87
544Tiit MELTS1983 3.461 4.62
545Jaron KUUSK2009 3.391 4.52
546Martin SAMORODNI2011 3.178 5.29 3.29 2.61 2.49 2.19
547Atso KESKüLA2010 3.0910 7.96 2.36 1.76 1.74 1.65
548Oliver VIITMAA2009 3.093 8.27 2.40 0.24
549Lukas LILLELAID2011 3.058 4.62 3.71 2.60 2.30 2.01
550Juhan MAHLA2009 3.03310.21 0.43 0.06
551Marlon NAAN2006 2.991 3.99
552Ringo-Lehari PURGE2004 2.972 6.97 0.45
553Kalev KõIVA1958 2.931 3.91
554Guido MAISTE2009 2.921 3.90
555Elmo PäRNA1944 2.744 4.70 3.92 3.35 0.19
556Tarmo MAASING1963 2.691 3.59
557Romet KALJUR2015 2.621 3.49
558Indrek KUUSK1973 2.561 3.41
559Ats OTS2011 2.489 9.02 1.15 0.82 0.73 0.70
560Koit HALLIK2010 2.316 4.69 2.06 1.77 1.62 1.40
561Jürmo ROOMA2000 2.261 3.01
562Reno Robin REHEMETS2008 2.202 4.19 1.32
563Aarne IDAVAIN1952 2.182 3.63 1.82
564Ranet RäNDLA2008 2.082 3.36 1.83
565Vitali SHVED2001 2.061 2.75
566Karl Johannes TEEARU2010 2.011 2.68
567Vladimir VARI1947 1.992 2.50 2.47
568Georg Sebastian VAIKJäRV2012 1.977 4.08 1.91 1.48 1.38 1.01
569Henrik ERM2011 1.875 2.59 2.13 1.76 1.49 1.38
570Hannes TAMMISTE2008 1.851 2.47
571Mairo KõOMäGI2007 1.791 2.39
572Tõnu TOLM1953 1.782 3.59 0.87
573Joosep TALI2011 1.7312 2.43 1.89 1.60 1.40 1.35
574Rihard KIVISELG2009 1.675 5.65 1.40 0.97 0.28 0.04
575Tanel SAUE1974 1.662 3.91 0.24
576Markel HANIMäGI2006 1.639 7.21 0.31 0.31 0.21 0.11
577Anti TOHVA2008 1.465 4.92 1.82 0.39 0.10 0.08
578Herwin VäLJAMäE2010 1.361 1.81
579Robert ARUND2010 1.293 3.55 0.95 0.07
580Kristjan MAISTE2006 1.283 2.43 2.02 0.07
581Ain ANGER1971 1.241 1.66
582Olavi HEINONEN0 1.001 1.33
583Eduard LJUBIMOV1962 0.971 1.29
584Simmo Hendrik SISASK2008 0.872 2.07 0.10
585Rudolf MüRK1942 0.781 1.04
586Roland JOHANSON2007 0.702 1.17 0.57
587Sebastian VEESAAR2011 0.696 1.22 1.19 0.62 0.23 0.21
588Robin KALJUR2015 0.631 0.84
589Mart Markus DAVõDOV2010 0.624 1.77 0.63 0.26 0.08
590Mait REI1974 0.581 0.78
591Kerret MATTO2011 0.567 0.87 0.81 0.45 0.42 0.26
592Jakob VESKI2009 0.483 1.02 0.62 0.04
593Agu KOPPA1947 0.471 0.63
594Vello KROHN1940 0.431 0.58
595Ralf KUUSMAA2010 0.434 1.29 0.59 0.02 0.01
596Rasmus UIBO2009 0.413 1.21 0.15 0.08
597Parvo PARTS1977 0.291 0.39
598Kert PIIRAK2008 0.291 0.39
599Karl Juhan KUPP2010 0.271 0.36
600Karl Märten AREN2013 0.261 0.34
601Jakob VINKEL1941 0.261 0.34
602Otto TAMKIVI2007 0.254 0.87 0.21 0.03 0.01
603Timo POOPUU2009 0.221 0.30
604Siim AUL2010 0.202 0.37 0.12
605Sven-Andres NIGLAS2004 0.191 0.25
606Martin LIIDLEIN1993 0.171 0.23
607Raimond MESSING2008 0.164 0.62 0.09 0.01 0.01
608Marten HANIMäGI2010 0.125 0.25 0.15 0.11 0.08 0.01
609Karl-Eerik SARAPUU2008 0.101 0.13
610Vaabo ANNUS1942 0.082 0.11 0.08
611Arti Tanel KIISLER2009 0.082 0.17 0.02
612Kalmer PIISKOP1978 0.051 0.07
613Mirko KUPITS2007 0.044 0.15 0.01 0.01 0.01
614Mikk Valter KINDEL2007 0.041 0.05
615Henri TILGA2010 0.031 0.04
616Aleksei KIRITSUK1983 0.021 0.03
617Morten ULP2004 0.011 0.02
618Anton ROOLAID1977 0.011 0.02
619Teodor RUUSALEPP2010 0.011 0.01
620Oliver-Erik SUIK1999 0.011 0.01
5 parima keskmine punkt: 98.64
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100

EOL edetabel IT: Tak-Soft www.tak-soft.com
www.orienteerumine.ee -- eol(a)orienteerumine.ee -- Õpetaja 9 Tartu 51003, Kontor: telefon +372 52 32 977
KlubiSHS(CMS) it: Tak-Soft 2007-2013, ver:1.2 2015-1203 www.tak-soft.com , Disain: Sirje Lind